IT w niewielkiej firmie

Niezależnie od tego czy firma, którą prowadzimy jest bardzo mała, czy średnia warto zwrócić uwagę na działanie sieci komputerowej. Nawet jeżeli nie planujemy tworzyć firmowej sieci, a jedynie zaprojektować stronę internetową, dobrze jest zapoznać się z ofertami i nabyć serwer.

Komputeryzacja firmy
Na który serwer się zdecydować?

Wiele dużych korporacji informatycznych sprzedaje serwery. Nie przerażajmy się nazwami, tak właściwie najwięksi gracze mają w ofercie nie tylko skomplikowane i bardzo kosztowne rozwiązania, ale także inne, na które i niewielką firmę stać.

Warto dowiedzieć się choćby jakie serwery HP oferuje. To firma, która zapewnia nam najwyższą jakość, niezależnie od tego jak rozbudowany serwer planujemy kupić. Powinniśmy wiedzieć, że kilka lat temu firma HP przejęła 3Com - firmę, która wyspecjalizowała się w produkowaniu podzespołów używanych do budowy sieci komputerowych. Jeśli zatem chcemy zbudować sieć w swojej firmie, możemy znaleźć kompleksowe rozwiązanie od HP.

Technologie
Oferta dopasowana do niewielkich przedsiębiorstw

Kolejnym gigantem, który również otworzył się z propozycją do mniejszych firm jest IBM. Jest to firma stawiająca na indywidualne rozwiązania, zdając sobie sprawę, że w mniejszych firmach infrastruktura IT często się zmienia, rozwija. Serwery IBM są tak konstruowane, aby ta elastyczność nie stanowiła problemu i żeby wspierać rozwój każdego także małego przedsiębiorstwa.

Administrator sieci

Jeśli mamy taką właśnie, niewielką firmę i sami nie znamy się na IT, dobrze jest zatrudnić specjalistę do spraw zarządzania sieciami komputerowymi. To spora inwestycja, lecz z pewnością warta rozważenia. Odpowiednio zaprojektowana i właściwie zarządzania sieć, opierająca się na najlepszym sprzęcie może przyczynić się do zoptymalizowania wielu procesów w firmie, a tym samym do jej rozwoju. Powinniśmy kupować serwery najlepszych firm, bo w razie jakichkolwiek kłopotów mamy zagwarantowane wsparcie, serwis i wiele dodatkowych usług.

Jeżeli automatyzujesz działania w firmie zobacz co daje: system do fakturowania od


Więcej treści

Tradycyjna promocja, a innowacyjne rozwiązania reklamowe

Ulotka reklamowa
Reklama jest podstawą w przypadku wielu firm. Jak zatem zareklamować się dobrze? Dzisiejsze rozwiązania nie zawsze przynoszą efekt. Klient zwykle nie ma godziny na wchodzenie i wysłuchiwanie reklam www, za to dzień w dzień chodzi po mieście, zbiera ulotki, czyta plakaty. Taki sposób docierania do tłumu działa od zawsze.
18/12/05, 07:15:02