Jak możemy powiększyć sprzedaż?

Chciałbym zwiększyć sprzedaż w swojej firmie, ponieważ w sumie od właśnie tego zależy moje życie. A przynajmniej to biznesowe - jednakże jeśli w biznesie będzie mi słabo szło, zapewne nie będę niestety żył na dobrym poziomie. To powoduje, iż muszę ciągle udoskonalać własne działania biznesowe, po to, aby nieustannie zarabiać godne pieniądze. Dobrze, lecz przecież ciężko powiększyć sprzedaż - szczególnie, że polskie PKB w ostatnim czasie nie rośnie jak błyskawica. Jednak chcę tak czy siak udzielić odrobinę porad. W sumie ostatnio znacząco powiększyłem sprzedaż w firmie.
szkolenie dla kadry menedżerskiej
Ciągle mi mało, ale absolutnie nie mogę nawet myśleć, iż jest mi teraz beznadziejnie. Wiele zmieniło się na plus po tym, jak po prostu byłem na ciekawym szkoleniu. Zasadniczo nie lubię za bardzo szkoleń, lecz fakty są takie, że szkolenie sprzedażowe mocno mi się spodobało. Dużo się z niego dowiedziałem, a więc mam dużo większe umiejętności. Chociaż nie byłem wcześniej jakimś nowicjuszem, to tak czy siak szkolenie zmieniło moje całe życie. Być może to trochę górnolotnie zabrzmiało, ale bez dwóch zdań szkolenie sprzedażowe dużo mi dało!

A poza tym, chociaż wydałem na całe szkolenie dużą kasę - należy dodać do ogólnych kosztów pokój w hotelu, samolot, to tak czy siak błyskawicznie mi się to tak naprawdę wszystko zwróciło. Chciałbym w dalszym ciągu zwiększać sprzedaż (polecamy również wszystko za 5 zł hurt), swoje zyski, lecz ciężko u mnie z czasem. Pracuję nawet w weekendy, czyli ciężko jest mi chociażby znaleźć trochę czasu na poważniejszą lekturę, dzięki to której osiągnąłbym taką sprzedaż, która faktycznie potrafi mnie zadowolić. Jednak nie poddaję się - chociaż doskonale wiem, że w zasadzie nie będę mniej pracował, to zawsze mogę sensowniej gospodarować własnym czasem (zobacz).

Zapisałem się przed kwadransem na szkolenie > konferencje lublin zarządzenie czasem (z firmą ) - w Warszawie. Choć mam kawałek do owego miasta, i tak się przejadę. Mam ogromną nadzieję, że na tym szkoleniu dowiem się bardzo wielu interesujących rzeczy, po prostu nie stracę cennego czasu... A więc krótki wniosek jest jasny: chciałbyś znacząco zwiększyć sprzedaż w swojej firmie? To się chwali - jednak bez pójścia na szkolenie będziesz mieć spore problemy z osiągnięciem swoich celów. Zaufaj mi, mam wielkie doświadczenie w biznesie, więc doskonale wiem o co się rozchodzi.


Więcej treści

Doradztwo i konsulting w twojej firmie

consulting
Nowoczesny świat nieubłaganie goni przed siebie wymagając od nas dotrzymania mu tempa. Gospodarka przekształca się w mgnieniu oka narzucając przedsiębiorstwom przymus ciągłego modernizowania jakości usług. To z kolei wymaga podnoszenia umiejętności pracowników – i to nie tylko typowo merytorycznych.
18/09/11, 16:12:02