Dlaczego powinno się sortować odpady?

Problematyka ekologii często przewija się w naszych środkach masowego przekazu a także dyskusji publicznej.


Psycholog


Organizuje się różnorodne kampanie społeczne i edukacyjne w liceach ewentualnie przedsiębiorstwach. Czy wymienione działania odnoszą oczekiwany rezultat?


Z pewnością. Z roku na rok podnosi się poziom świadomości naszego społeczeństwa odnośnie na przykład recyklingu www.lrg-lodz.pl/. Na rynku funkcjonuje niejeden skup surowców wtórnych łódź jest tego doskonałym przykładem. Miasto może poszczycić się bowiem calkiem obszerną „bazą” tego typu „punktów”. W polskich gospodarstwach powstaje przeszło 1,5 miliona ton odpadów rocznie. Szkło, plastik, papier, zużyty sprzęt elektroniczny - wymieniać można bez przerwy. Zdecydowaną większość z nich można ponownie przetworzyć i co za tym idzie wyraźnie ograniczyć zanieczyszczenie otoczenia. Dobrze byłoby zadbać nie tylko o Ziemię, lecz również środowisko pracy. Dotyczy to przede wszystkim dużych firm, które bardzo często generują tysiące różnorakich dokumentów podczas swojej działalności.


Więcej treści

Efektywna nauka języka angielskiego – o czym przede wszystkim należy dziś pamiętać?

angielski
Angielski jest obecnie bezwzględnie jednym z najczęściej wykorzystywanych języków na świecie, z tego powodu jego znajomość jest konieczna. Umiejętność mówienia w języku angielskim okazuje się być potrzebna podczas poszukiwania ciekawej pracy, która gwarantuje możliwości rozwoju. Jak jednak prawidłowo się uczyć tego języka?
1 2