Jak odnaleźć korzystną ofertę finansowania?

Bywają momenty, w których przymuszeni jesteśmy do tego, żeby skorzystać z pożyczki gotówkowej. Czasami jest to efekt potrzeby wiążącej się z załataniem dziury w naszym budżecie domowym, a czasami pragnienie spełnienia swoich marzeń. Bez względu na to, jaki jest cel naszej pożyczki, powinniśmy się wnikliwie zastanowić nad wyborem instytucji pożyczkowej, gdyż może to mieć duży wpływ na cenę finansowania. Gdzie udać się po pożyczkę, żeby nie zapłacić przesadnie sporo?
finanse
Przede wszystkim winniśmy się zaintrygować propozycjami stworzonymi przez podmioty bankowe. Wynika to z faktu, iż podmioty bankowe nie mogą w dowolny sposób zwiększać cen kredytów, lecz postępować zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Nałożone na podmioty bankowe ograniczenia sprawiają, iż koszty pożyczek gotówkowych są w nich stosunkowo niewysokie. Zwłaszcza, jeśli zestawimy je z wieloma konkurencyjnymi ofertami dostępnymi na rynku.

Uzyskanie pożyczki w banku nie jest jednak łatwe. Związane jest z koniecznością przejścia oceny kredytowej oraz wykazania się stałym źródłem dochodu pochodzącym z akceptowanego przez bank źródła. Brak odpowiednich dochodów bądź różnego rodzaju błędy przeszłości, mogą szybko skreślić nasze szanse na uzyskanie pożyczki (poprzednia strona).


Więcej treści

Szybkie pożyczki w kryzysowych momentach

Księgowość, finanse
Zdarzają się takie chwile w życiu każdego, że trzeba wydać na coś pieniądze, a w portfelu pusto. A teraz nadchodzi kryzys ekonomiczny i wziąć kredyt od banku jest niełatwo, zwłaszcza, kiedy już się zaciągnęło jakieś kredyty. BIK odnotowuje wszelkie długi Polaków, dlatego bank od razu oceni zdolności kredytowe.
1 2