Oryginalny produkt finansowy - konto firmowe, coraz to chętniej wybierane przez klientów

Wraz z rosnącymi potrzebami osób banki aktualizują swoje oferty, by jak najdoskonalej dostroić się do wymagań każdego użytkownika. Bardzo znaczące jest nie jedynie zdobycie jak największej liczby nowych użytkowników, lecz też utrzymanie ich jak najdłużej. Nadzwyczaj często bywa tak, iż oferty dla nowych użytkowników są o wiele bardziej korzystne aniżeli te, które mają wieloletni już użytkownicy. Banki muszą zwracać na to nacisk i wdrażać ciekawe rozwiązania dla użytkowników, którzy użytkują z ich rozwiązań już wyjątkowo długo.
konto
Każdemu człowiekowi zależy na tym, by nie ponosić ogromnych zapłat za prowadzenie konta bankowego. Nie ulega wątpliwości, że ciężko jest tego ustrzec się, jednakże banki wprowadzają korzystne dla użytkowników reguły związane z wypłatami z bankomatów czy też płatnościami kartą, dzięki którym można opłaty zawęzić nawet do zera. Interesującym produktem bankowym, jaki w ostatnim czasie pojawił się w ofercie jest konto biznes w Alior Banku - porównaj informacje. Jest to wersja rachunku, które w pełni da się dostosować do osobistych wymagań, ponieważ nie ma jakichkolwiek sztywnych reguł.

Jedynym warunkiem prowadzenia jest comiesięczna zapłata, która przy korzyściach płynących z użytkowania z tego rodzaju konta jest odpowiednia. W dobie mobilności i smartfonów dodatkowym atutem takiego rachunku jest aplikacja IKO, za pośrednictwem której da się robić wszelkie płatności właśnie za usługą telefonu komórkowego. Dodatkowo rachunek ten jest znakomity dla ludzi żyjących za granicą, dlatego że wszystkie transakcje będą darmowe.


Więcej treści

Bankowość dla właścicieli firm

karta kredytowa
Zarówno średnie, duże jak i najmniejsze przedsiębiorstwa wymagają określonych kont w banku. Oferta dla biznesmenów jest różna od tej, którą prezentuje się osobom indywidualnym. Jako że na kontach firmowych obraca się o wiele większą gotówką, banki dla zwabienia klienta oferują mu komplet atrakcji oraz niekiedy gratisy w formie gadżetów elektronicznych – przykładowo szeroko wykorzystywanych modeli tabletów. Takie oferty przede wszystkim dają opcję posiadania dużej liczby różnych subkont, których granice ustala sam użytkownik. Daje to opcję łatwego obserwowania środków finansowych w obrębie przedsiębiorstwa, co jest niezwykle ważne dla średnich i większych przedsiębiorstw.


Z pewnością konto firmowe będzie kapitalnym pomysłem dla osób, które realizują sporo operacji pieniężnych, dlatego że zlecenia stałe i polecenia opłaty również nie są obciążone specjalnymi kosztami. Tego typu rachunek da się założyć w każdym oddziale banku, niemniej jednak dla wielu osób na pewno
bank
zadowalająca jest możliwość oddania wniosku online, jaka także została w tym przypadku użyczona i wiele osób w taki sposób rozpoczyna przygodę z tym rachunkiem prywatnym.

Stojąc przed wyborem jaki typ konta planujemy mieć, dobrze jest z pewnością przypatrzeć się ofertom różnych banków, dlatego że zależnie od zapotrzebowań dobierzemy dla siebie najlepsze rozwiązanie. Bez wątpienia powinno się kierować uwagi na ceny za posiadanie konta, które czasami nie są tak porządnie objaśnione.
18/09/18, 07:15:02