Błyskawiczne zakupy na innym kontynencie.

Tania wysyłka zza granicy
W dobie internetu i ograniczonego czasu coraz częściejwybieramy nabywanie produktów online. Robimy zakupy czy sprzedajemy za pomocą sklepów internetowych. Upraszcza nam to zakup produktów, które są trudno dostępne lub sprowadzane z za granicy.

Kupowanie przez internet. Cieszącymi się największym zainteresowaniem stronami, które oferują dużą ilość produktów w jednym miejscu jest Allegro czy Ebay. Możemy tam zalicytowaradca (polecamy www.global-lex.pl)produkt lub kupić go bezpośrednio u sprzedawcy. Jeżeli kupujemy jakiś produkt na aukcji upewnijmy się, że jego cena nie przekroczyła tej w zwykłym sklepie. Licytując pewnie produkt można ustawić bezładne powiadomienia mailowe lub sms o podbijaniu ceny przez innych uczestników. Jeżeli mamy zamiar zaopatrzyć się w zagraniczne akcesoria wystarczy napisać frazę np. zakupy w USA. W internecie jest także wiele wyszukiwarek, które pomagają nam wycenić produkty. Podpowiadają, które sklepy posiadają je w swoim asortymencie oraz gdzie ich cena jest najniższa. Wielu z nas robi zakupy w Niemczech, zaopatrując się przede wszystkim w chemię oraz produkty spożywcze. Tani kurier jest także istotnym faktem, który powinien mieć wpływ na to gdzie chcemy się zaopatrzyć. Poza tym kupując w internecie upewnij się, kim jest sprzedający, sprawdź nazwę i adres firmy.

Ciekawe dane na ten temat poczytaj także pod tym linkiem. Jest tam dużo interesujących informacji, które będą bardzo wciągające.

Pamiętajmy także o kontakcie telefonicznym lub mailowym.

handlowanie online.
Zakupy zza granicy
Gdy znajdziesz się po drugiej stronie, czyli wystawiasz swoje produkty na aukcję lub masz własną działalność pamiętaj o kilku ważnych zasadach sprzedawania. Powinieneś na aukcji czy swojej stronie czytelnie i klarownie przedstawiać swoje produkty. Oznacza to, że zdjęcia, które wykonujesz produktom muszą być wyraźne oraz przedstawiać produkt, jaki jest wystawiany na aukcję. Informacja o produkcie powinna być rzetelna. Każdą wadę produktu, jeżeli taka jest trzeba opisać. Tak jak było napisane wcześniej dane na temat twojej działalności są wymagane. Czyli daneadresowe jeżeli posiadasz firmę to także dokładne namiary na nią. Tanie przesyłki będą zaletą twoich aukcji. Kupujący nie chcą wydawać pieniędzy i marnować czasu na oczekiwanie. Jeśli nie zdecydowałeś się, aby nawiązać współpracę, z którąś z miejscowych firm. Wpisz w google frazę tania paczka. Oferta takich działalności jest bardzo bogata. Nie zapominajmy o tym, że jest także coś takiego jak wysyłka za granicę. Poprośmy wtedy klienta o bardzo dokładny adres. Jakiekolwiek pomyłki są w tym przypadku niedozwolone.


Więcej treści

W jaki sposób założyć własną firmę cateringową.

catering
Własne przedsiębiorstwo cateringowe to metoda na biznes, o którym ostatnio coraz to częściej się mówi. Nic zadziwiającego – jest to całkiem intratne zajęcie. Polacy z roku na rok coraz to sporzej pieniążków przeznaczają na kupno gotowych dań, zamiast przygotowywać je osobiście. Zarazem panuje również moda na zdrowe żywienie. Na rynku nie brakuje przeto klientów. Co więcej, ażeby założyć własny catering nie trzeba bardzo wielu formalności.
20/01/11, 07:09:09