Czy opłaca się lokować gotówkę w nieruchomości w czasie kryzysu ?

Zapaść gospodarcza nie jest czymś nieznanym. W historii naszej planety nie raz gospodarka odczuwała czas zawirowań ekonomicznych. Miliarderzy tracili firmy, pracownicy etatowi martwili się o los najbliższych. Okazuje się jednak, że w minionych wiekach zawsze były skuteczne te same metody inwestycyjne. Otóż nieruchomości zawsze były pewną lokatą kapitału, która dawała poczucie bezpieczeństwa.
Budowa nowego osiedla
Warto w czasie kryzysu inwestować w nieruchomości, bo gwarantują one bezpieczeństwo inwestycji. Akcje czy obligacje nie dają tego komfortu. W czasie niepewności gospodarczej 2 narzędzia ekonomiczne zwyżkują, gdy inne idą w dół. Owymi narzędziami prócz nieruchomości są również metale szlachetne. I rzeczywiście obserwuje się obecnie wzrost cen złota i srebra. Człowiek, który kilka lat temu zainwestował w te metale, to teraz mógłby się cieszyć znacznym zyskiem. Obecnie ceny nieruchomości idą w dół. Wiele ciekawych informacji jest tu: Link.


Dlatego w tym momencie przyszedł dobry czas, by je nabyć po bardzo niskich cenach. Ludzie je sprzedają, bo nierzadko jest im potrzebna gotówka. W taki sposób tworzą się na rynku ciekawe okazje. Ekonomiści zapowiadają, że za niedługi czas ceny mieszkań wzrosną. Ma to związek z cyklami gospodarczymi, które nieustannie powracają w historii. Otóż obecnie metale szlachetne zwyżkują, lecz gdy osiągną swój najwyższy poziom, to ponownie zaczną iść w dół. Wtedy także ceny nieruchomości zaczną zwyżkować. Dlatego w tym momencie jest najlepszy czas do nabycia swojej nieruchomości (więcej info).


budowa
Apartamenty na sprzedaż Wrocław jawią się jako świetna okazja inwestycyjna - oferta apartamentów na sprzedaż z Wrocławia. Można dzięki ulokowaniu kapitału nie tylko uratować się przed nieuniknionym obniżeniem wartości środków płatniczych, ale również zadbać o przypływ pieniędzy. Przecież nabycie mieszkania we Wrocławiu umożliwia chociażby wynajem powierzchni użytkowej studentom, którzy przybywają z całej Polski. Gdy decydujemy się na nabycie mieszkania we Wrocławiu, to warto także zadbać o to, aby umożliwiało relaks na łonie natury. Mieszkanie z ogródkiem Wrocław jest świetną możliwością nie tylko nabycia własnego mieszkania, ale także zapewnienia sobie skrawka zieleni, który pozwoli uciec od wielkomiejskiego zgiełku.


Więcej treści

Kredyt hipotecznyw SKOK

W następnym artykule omówimy sobie możliwości wzięcia pieniędzy na upragniony dom lub mieszkanie, albo konsolidację zadłużeń. Takie sprawy jak wiemy bywają bardzo drogie dlatego też różne banki lub spółdzielnie tj. kasy SKOK postanowiły pomóc swoim klientom. My jednak zajmiemy się na tym co daje nam SKOK kredyt hipoteczny.
18/06/22, 02:03:41