W co inwestować pieniądze

Tematyką tego wpisu będą przede wszystkim lokaty SKOK, ponadto powiemy sobie o istniejących. Wytłumaczę Ci która lokata jest ciekawsza, a która gorsza oraz jaka będzie najlepsza dla Ciebie.

Pisząc o lokatach wypada podkreślić czym odróżnia się w SKOK lokata od znanych z cieszących się popularnością banków.

Lokaty SKOK

Lokata SKOK jest tego rodzaju co znanych ze typowych banków, ale wypada w tym przypadku przypomnieć że SKOK nie jest bankiem - wynika z tego że nie podchodzi pod to samo prawo bankowe, nawet pod żadną ustawę określającą zadania banków, dzięki temu ma dużą swobodę swoich prac, również ma prawo proponować atrakcyjniejsze warunki lokat.

Warto wiedzieć że lokaty SKOK Stefczyka to pospolite lokaty i również tej drodze inwestowania gotówki przypada pewne zagrożenie straty. Jest ono jednak znacznie mniejsze niż w trakcie inwestowania na GPW lub cieszącym się popularnością ostatnio systemie FOREX.

CHF
Dowiedz się jeszcze o lokacie SKOK

Lokaty SKOK proponują swoim klientom oprocentowanie wysokości ok. 9% w skali roku. Są też przypadki gdzie w SKOK lokata może mieć nawet 12% - takie oprocentowanie jest spowodowane różnego rodzaju okazjami np. z okazji otwarcia placówki, itp.

Używający z Lokaty SKOK poza konkurencyjnego oprocentowania ma dodatkowo zniżki na dodatkowe usługi tj.

Nie czekaj dłużej - zweryfikuj propozycję (https://stern-przysiegly-holenderski.pl/), jaką dla naszych klientów przygotowaliśmy. Włączyliśmy wszelkie oczekiwania naszych konsumentów!

na przykład kredyty, ubezpieczenia i tym podobne.

Lokaty terminowe

Teraz powiemy sobie czym są: lokaty terminowe. W Kasach SKOK posiadają one stałe oprocentowanie, ponad to dają możliwość ulokowania w miarę małych kwot (już nawet 300zł) na wartych uwagi warunkach. Oprocentowanie bywa ok. 6,30 procent, a max. czas trwania takiej lokaty to 12 miesięcy. Dodatkowo jeśli jesteś już klientem SKOK możesz dostać jeszcze ciekawsze.

Pieniądze, Euro
Kolejnym sposobem zarabiania jest lokata rentierska jest to szczególny rodzaj lokat terminowych o których mówiłem wcześniej. Istotnym aspektem tych lokat było by to że liczone odsetki nie są kapitalizowane jak w każdym pozostałym przypadku, lecz będą do naszej dyspozycji. Opcja ta kierowana jest głównie do ludzi posiadających wiele gotówki w banku, a naliczone odsetki przeznaczy na aktualne potrzeby.

Lokata SKOK - bezpieczna jak w banku


Ostatnim typem będą lokaty pozabankowe. Jak nie wiesz czym jest, to w telegraficznym skrócie lokata pozabankowa to taki rodzaj lokaty której nie udziela bank, a {osoby {postronne|prywatne|inwestorzy. Te lokaty mogą być bardzo atrakcyjne z powodu oprocentowania, ale również bardzo ryzykowna, dlatego też jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą zarabiania polecam zadbać o wszystkie formalności prawne.

Podsumowując ten artykuł przypomnieć że w trakcie wyboru lokaty pod przyszłą inwestycję pieniędzy należałoby pomyśleć mi. jakie mamy oczekiwania i jakim budżetem pod zarabianie dysponujemy. Jeśli nie chcemy trzymać majątku w przysłowiowej "skarpetce" warto przemyśleć ofertę lokat w SKOK. Jeśli dopiero jesteśmy początkujący i nasz kapitał nie jest zbyt wysoki to najkorzystniejsza lokata to lokata terminowa. Wspominałem już że jest możliwość inwestować nawet 300 złotych - co uważam za wspaniały start do oszczędzania.
Treści źródłowe: Plotki.IT
19/06/07, 10:28:07