Regały wjezdne są dobrane do magazynowania artykułów jednolitych

Regały wjezdne to perfekcyjne eksploatacja dogodnej nawierzchni. Wyeliminowanie wolnej przestrzeni pomiędzy półkami. Sposobność przechowywania danego asortymentu w jednym rzędzie. Bez zarzutu dla artykułów jednolitych o niskiej wymianie, oraz przy obfitej liczebności palet na jednostkę magazynową.


regał
Jest to system umożliwiający na perfekcyjne eksploatację dostępnej przestrzeni magazynowej. Regały przemysłowe (zobacz: ) są właściwe do gromadzenia produktów jednorodnych, o niskiej cyrkulacji i znaczącej ilości palet wypadających na średnią powierzchnię magazynu. Okazja gromadzenia towarów o rozmaitych wielkościach, po wcześniejszym zdefiniowaniu ich w trakcie produkcji.

To zagadnienie jest dla Ciebie ciekawe? Zobacz również podobne strony www na ten przedstawiany wątek, które z pewnością są równie wciągające.

Stosowanie regałów wjezdnych jest nadzwyczaj przydatne w przypadku chłodni i mroźni.

Pozwala bowiem na optymalną gospodarność powierzchni przeznaczonej na składowanie produktów w temperaturze poniżej zera. W składzie konieczne są także regały magazynowe, dla przykładu tej firmy: . Są to szkielety, które upraszczają dojście do regałów albo wyżej położonych pozycji w magazynie. Można wyróżnić dwa zasadnicze kategorie podestów magazynowych. Podesty magazynowe trwałe i podesty magazynowe ruchome. Podesty ruchome odnajdują coraz większe przeznaczenie w rozmaitych gałęziach gospodarki, począwszy od firm budowlanych, fabryk wytwórczych i
regał
magazynowych, a skończywszy na jednostkach z branży reklamowej. Ze względu na wariant pracy jaki pełni się z pomocą podestów ruchomych, maszyny te są narażone na utratę stabilności.

Utrata równowagi może być wywołana np. złymi warunkami pogodowymi które panują na zewnątrz, niesolidnym podłożem, czy też przeciążeniem podestu. Z powodu dużego niebezpieczeństwa utraty stateczności podesty są wyposażone w łańcuch (wciągarka łańcuchowa) zabezpieczeń elektrohydraulicznych i mechanicznych. Konstrukcje podestowe zapewniają podwójne a nawet potrójne wykorzystanie powierzchni w magazynie. Podesty magazynowe zostały stworzone z ideą o zapewnieniu zupełnego wyeksploatowania objętości wnętrz składowych w łatwy i oszczędnościowy sposób, bez konieczności dobudowywania składu.
18/12/06, 14:16:02