Doradztwo i konsulting w twojej firmie

Dzisiejszy świat nieubłaganie gna do przodu wymagając od nas dotrzymania mu kroku. Gospodarka modernizuje się w mgnieniu oka dyktując przedsiębiorstwom przymus wiecznego doskonalenia jakości usług. To z kolei wymaga podnoszenia kwalifikacji pracowników – i to nie wyłącznie typowo merytorycznych.
Biznes, mężczyźni
szkolenia biznesowe, na jakie decydują się przedsiębiorstwa chcące być konkurencyjne, obejmują też tzw. umiejętności miękkie. Ich kardynalne przejawy to sprzedaż, zarządzanie przez cele w 4results, bądź organizacja pracy.

Więcej treści

Jak możemy powiększyć sprzedaż?

szkolenie sprzedażowe
Chciałbym zwiększyć sprzedaż w swojej firmie, bo tak naprawdę od tego zależy moje życie. A przynajmniej to biznesowe - jednak jeśli w interesach będzie mi słabo szło, zapewne nie będę żył na dobrym poziomie. To powoduje, iż powinienem nieustannie udoskonalać swoje działania biznesowe, po to, aby w dalszym ciągu zarabiać spore pieniądze. Dobrze, lecz przecież trudno zwiększyć sprzedaż - w szczególności, że polskie PKB ostatnio nie rośnie tak szybko. Jednakże chcę tak czy siak udzielić trochę rad. W sumie w ostatnim czasie w dużym stopniu powiększyłem sprzedaż w firmie.


Consulting – nowa strategia na rynku Szkolenia biznesowe to jedna istotna sprawa, natomiast usługi konsultingowe druga. Dotyczą one zwłaszcza sporych firm oraz obejmują szeroko pojęte doradztwo. Fachowcy z jednostek konsultingowych doradzają swoim klientom, w jaki sposób zarządzać biznesem, aby zdobyć zaplanowane zamysły biznesowe. Usługi konsultingowe zaczynają się od wnikliwej analizy obszaru, w jakim funkcjonuje firma, zaś kończą na przedstawieniu klientowi wyników badań. Konsulting to dziedzina, której wykonywanie wymaga odpowiedniej znajomości realiów rynkowych, ekonomii a nierzadko również zagadnień statystycznych.

Coaching – szkolenie coaching to szkolenie których celem jest wzrost umiejętności jednakże w odróżnieniu od szkoleń biznesowych bądź usług konsultingowych nie polega na pracy z grupą, ani na badaniu kondycji rynkowej firmy i jej otoczenia. Coaching (więcej: ) to szkolenie (polecam ofertę na szkolenie: Franklin Covey zarządzanie czasem szkolenie) na linii trener (coach) – klient. Polega na wspólnym wyznaczeniu celów klienta i wytworzeniu takich umiejętności, które pozwolą je spełnić.

Doradztwo logistyczne dla magazynów
Atrakcyjną formą wsparcia dla firm jest doradztwo logistyczne. Opiera się ono na dążeniu do poprawy procesów przechowywania produktów. Polega na zrealizowaniu audytu logistycznego, uskutecznieniu modernizacji projektów inwestycyjnych, dobrym wyborze dostawcy automatyki magazynowej i kontroli nad wykonywaniem tych wszystkich działań. Doradztwo logistyczne w finalnej fazie polega na wykonaniu kontroli powdrożeniowej, która pokaże, czy przewidziane zamierzenia zostały uzyskane.
20/11/17, 07:20:07