Debiuty na giełdzie - czyli, jak znaleźć wspaniałego doradcę kapitałowego

Co to jest NewConnect? W jaki sposób znaleźć doskonałego fachowca biznesowego? Tego każdej rzeczy poznasz odpowiedź czytając nasz artykuł!


Debiut na NewConnect jest takie same jak inicjacja na giełdzie.


debiut na newconnect


Więcej treści

Co o szkoleniach dla przedsiębiorstw sądzą sami zatrudniani?

szkolenie sprzedażowe
Przedsiębiorcy są całkowicie świadomi tego, że swoim pracownikom muszą dawać szereg szkoleń. Dzięki temu pracujący eksperci będą mogli się nieprzerwanie rozwijać, z tego też powodu szkolenie tqm może się okazać użyteczne. Nieprzerwane podnoszenie swoich umiejętności świadczy także o przedsiębiorstwie, które dzięki doświadczonym specjalistom może wspiąć się na sam szczyt. Rozwijanie się przedsiębiorstwa leży bowiem w interesie wszystkich pracowników, nie jedynie kierownictwa.


Jednak charakterystyczne dla tego konkretnego rynku akcji (tej rzeczy całkowita nazewnictwo to Rynek Akcji Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie) bywa to, że przeprowadzany jest poza giełdą regulowanym, takie jak alternatywny sposób obrotu. Jeżeli nie potrzebujesz przejść inicjację na zwykłej rynku, zrób debiut z New Connect, przez ten proces może przeprowadzić Cię Prometeia Capital Sp. z o.

Zaintrygował Cię nasz tekst? Jeśli tak, to w najświeższym wpisie (https://www.programylojalnosciowe.pl/aktualnosci/w-gazecie-o-nas/) też przeczytasz coś, co będzie godne Twojej uwagi. Kliknij więc tu!

o. W czasie tego konkretnego debiutu, czeka Ciebie wsparcie ze stronki New Connect w postaci...


Autoryzowany doradca New Connect - kim bywa taka persona? A więc autoryzowanym doradcą bywa firma inwestycyjna lub osobnik, który przypisany jest na katalog Autoryzowanych Doradców (musi to być persona, którą bywa związana z obrotem gospodarczym). Jeśli potrzebujesz usług autoryzowanego doradcy newconnect, łatwo ich znaleźć.Persona ta (bądź firma) jest zmuszone zostać jednocześnie główną ze stronek procesu wkładania jakiegoś typu spółki na giełdę NewConnect. Zadaniem doradcy bywa sporządzenie oraz potwierdzenie dokumentów z informacjami persony ubiegającej o wprowadzenie do systemu. Nad to wszystko nadzoruje debiut emitenta, pomaga przy jego obowiązkach z informacjami, oraz udziela pomocy konkretnemu emitentowi poprzez okres najmniej 12 miechów po ofercie (debiucie). portal NewConnect ma w posiadaniu ogromną inwentarz autoryzowanych doradców, którzy bywają rozpierzchnięci po calutkiej Polsce.


Wejdź na tych osób stronkę internetową i odnajdź kogoś dla siebie oraz\a także swojej firmy! Nie zwlekaj i zapoznaj się z inwentarzem najlepszych doradców kapitałowych już w tej chwili!
20/10/13, 07:52:03