Gdzie szukać informacji o samorządach?

Mówi się, że żyjemy w globalnej wiosce. Kontakt z ludźmi z drugiego końca globu jeszcze nigdy nie był tak prosty jak dziś. W ciągu 24 godzin możemy dostać się praktycznie w każde miejsce na naszej planecie. Z tego powodu zaczynamy także myśleć globalnie. Nie zmienia to faktu, że największy wpływ na nasze funkcjonowanie mają wydarzenia lokalne. A w szczególności poczynania lokalnych polityków - samorządowców.


internet najlepsze medium
Na stronach internetowych znajdziemy dużo ciekawych informacji dotyczących samorządów i administracji publicznej. Jeśli starasz się śledzić na bieżąco finanse (http://www.mangata.com.pl/) publiczne to w serwisie zawsze znajdziesz najbardziej aktualne informacje. Warto czasem spojrzeć na ręce lokalnych polityków aby mieć pewność, że nasze pieniądze są wydawane rozsądnie i na właściwe cele.

Warto zwrócić uwagę na najświeższe informacje na temat rynku pracy w Polsce i Europie, informacje dotyczące dotacji unijnych i sposoby rządu na mobilizacje bezrobotnych do pracy. Oprócz tego dowiemy się jak otrzymać zwrot kosztów dojazdów na szkolenia oraz sprawdzimy jak skierować bezrobotnego na staż.

Jeśli interesuje Cię postępowanie administracyjne to również znajdziesz tu coś dla siebie! W kraju w którym od decyzji urzędnika często zależy byt firmy, warto dogłębnie poznać obowiązujące przepisy aby uchronić się przed błędną decyzją.
18/10/06, 07:24:02