Zakupy nowej generacji

pieniądze
Kolejki na poczcie albo ajencjach pocztowych skutecznie zniechęcają nawet najwytrwalszych entuzjastów tradycji. Czasy, gdy płatności dokonywać można było jedynie przy okienku agencji pocztowej już przeminęły. To bardzo dobra wiadomość, ponieważ teraz możemy opłacać zobowiązania bez wychodzenia z domu i co godne podkreślenia– zupełnie nieodpłatnie. Mikropłatności – co to takiego?.

Od lat zauważono zapotrzebowanie na rynku na możliwość regulowania niewielkich sum, który będzie bezpieczny, szybki oraz skuteczny. Takim sposobem są płatności smsem. Dokonywane są za pomocą tzw wirtualnych portfeli przez zalogowanie się na stronę www.. Jesteśmy w stanie w ten sposób dokonać zakupu o drobnej kwocie np: prasa, transmisji danych, dostępu domenedżerom (zobacz http://www.trenerzy.pl/szkolenie-team-building-outdoor/)ron www lub w celu zamieszczania anonsów. Mikropłatności są bezpiecznym sposobem zarządzanie portfelami i co najważniejsze, wystarczą cztery ruchy myszką aby zapłacić za transfer wideo lub zakup. SMS – telefon wystarczy do zakupów. Zbliżonym wynalazkiem ułatwiającym dokonywanie szybkich płatności są kody sms. Służą one do potwierdzania płatności dokonywanych za pomocą portaluinternetowego lub telefonicznego. Składa się na nie 6 cyfr wpisywanych w okno portalu lub odczytanych konsultantowi. Kody sms są nie ryzykownym sposobem potwierdzania płatności bezgotówkowych. Powinniśmy jednak mieć na uwadze, że trzykrotne podanie nieprawidłowego sms kodu zablokuje nam dostęp i będziemy musieli powtórnie uwierzytelnić nasze konto.
Pieniądze, Euro
Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Wszystkie nowoczesne sposoby płatności są solidnie chronione tak, aby nie mogły się dostać w niepowołane ręce. Jeżeli chodzi o mikropłatności jak też płatności smsem należy pamiętać aby nie udostępniać swoich haseł bankowych i kodów sms innym osobom.

Dokonywanie płatności nigdy nie było tak szybkie i łatwe jak dzisiaj - ciekawy artykuł. Mając dostęp do internetu i komputera swobodnie jesteśmy w stanie płacić rachunki, kupować w sieci czy operować swoimi oszczędnościami. Jest to nieocenione w erze pośpiechu i braku czasu. Skrytka w sejfie nie będzie już nam potrzebna a my, wreszcie będziemy mogli spać spokojnie nie martwiąc się o nasze oszczędności. menedżery (zobacz kliknij hiperłącze)


Więcej treści

Kalkulatory niezbędne w pracy

kalkulator
Wiadomo, że poszukując pomocy, każdy może zerknąć do Internetu. Możemy już nawet zarejestrować działalność bez wychodzenia z domu, a obliczanie PITu przez Internet ma już dużą popularność. Problemy z fakturami, liczeniem opłat i oszczędności z lokat możemy rozwiązać za sprawą przydatnych aplikacji. Strony podatkowo-finansowe działają po to, by wspierać w prostych kwestiach.
19/09/04, 13:05:11