Atest na zgodność ze standardem Globalgap, to wzrost marki towarów, świadectwo gwarancji zdrowia artykułów spożywczych.

Czy w obecnych czasach, gdy na własnej skórze odczuwamy symptomy kryzysu gospodarczego, a szefowie przedsiębiorstw obcinają radykalnie wydatki, istotne są standardy? Wszakże według obiegowej opinii jaka jest od dawna wśród pracowników korporacji posiadających świadectwa procesów zarządzania jakością, jest to tylko nadprogramowa biurokracja, często niepotrzebna oraz spore wydatki połączone z kontynuacją takiej procedury?
certyfikat
A jednak potrzebne. ISO > szkolenia iso zalicza się do unormowanych systemów zarządzania jakością, środowiskiem, ochroną BHP, informacji lub żywności, których kanony oznacza Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna. Dzięki Certyfikatowi ISO, Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna, nakreśliła uniwersalny i charakterystyczny znak jakości, który obowiązuje na całym świecie .

Więcej treści

Propozycje firm outsourcingowych

Księgowość, finanse
Outsourcing kadr oraz środków finansowych robi się teraz coraz to bardziej popularny. W dzisiejszych czasach wiele trudności ze sprawami biznesowymi mogą pomóc rozwiązać wykwalifikowani specjaliści od outsourcingu, dzięki którym firma potrafi zaoszczędzić cenny czas ,jak również czasami wielkie sumy pieniędzy. Kadry i płace to sprawy o których ważności nikomu nie trzeba przypominać, toteż kluczowe staje podjęcie decyzji, jakie działania można zlecić wykonawcą spoza firmy, a które nie. Jak rozwiązać taki problem?


Najczęściej spotykanym rodzajem jest zaświadczenie ISO 9001. Dzisiaj normy ISO, aktualizowane były w 2009 roku, stanowiąc prawdziwą prawomocną normę jakości, inne „znaki jakości”, w większości wypadków są sztuczkami handlowymi. Przedsiębiorstwa i usługi określone atestem ISO (hiperłącze), są cenione na na wszystkich kontynentach.

Dla przykładu Globalgap, który bardzo często stanowi wejście do nowych obszarów zbytu. W powszechnym praktycznym znaczeniu, określa dokument, wymagany przez markety lub innych kontrahentów, którzy od niego uzależniają rozpoczęcie lub kontynuację kooperacji biznesowej z producentami zaopatrującymi w nieprzetworzone produkty rolne. Obecnie Globalgap najmocniej rozwinięty jest wśród dostawców artykułów rolno-spożywczych.

W większym znaczeniu - Globalgap to zespół żądań dla produkcji pierwotnej, których spełnienie ma zapewnić dobrą markę i głównie pewność wytwarzanej żywności. System Globalgap dotyczy każdego wytwórcę, świadomego wpływu własnej działalności na jakość i bezpieczeństwo produkowanych produktów żywnościowych. Jest procesem wdrażanym przez grupy producenckie, zrzeszenia rolników, hurtownie wraz z ich dystrybutorami, a także przez rolników indywidualnych. Tutaj więcej info na ten temat - zarządzanie globalgap.


certyfikat ISO
Firmy mające certyfikację na zgodność z normą Globalgap posiadają ogrom zysków z tego tytułu. Otrzymują dokument bezpieczeństwa zdrowotnego swoich artykułów. Zatwierdzenie zgodności przebiegu produkcji z międzynarodowymi normami. Zmniejszenie kosztów produkcji. Wytwórcy mają ułatwienie w podtrzymaniu kontaktów handlowych. A zwłaszcza stają się najlepsi.
18/06/30, 08:09:02