Dziwne gadżety reklamowe

Artykuły w reklamie to przecież nie tylko długopisy ze znakiem firmowym. Każdemu zależy, by się wyróżnić, dlatego tworzone są najdziwniejsze artykuły reklamowe jak np. naklejki 3D. Poniżej ilustracja darmowych upominków.

Różne naklejki
Dodatki reklamowe, ozdobione logo, to typowe rozwiązanie. Każdy ma szufladę wypełnioną długopisami z logotypami, zupełnie nieznanych albo dużych znanych marek. Kubki i smycze są często wybierane, ale niektórzy wspinają się na wyżyny pomysłowości i wychodzą poza schematy. Darmowe artykuły reklamowe funkcjonują dłużej niż np. reklama w radiu, a znacznie różnią się ceną. Czasami jednak wystarczy postawić na reklamowe dodatki tylko dla firmy, czyli szyldy aluminiowe, naklejki chromowane i bilbordy.

Lato z reklamą

Darmowe dodatku mają przede wszystkim podobać adresatowi, a jeżeli mogłyby też mu się wydać pożyteczne, to dobry wybór. Typowe gadżety pełne znaków firmowych zniechęcają. Na pewno właśnie przydatność decyduje, że niektórzy jako formę reklamy wymyślają niezwykle potrzebny kapelusik w wiatraczkiem. To bezapelacyjnie piękna ozdoba. Dzięki małemu solarnemu panelowi wiatraczek porusza się i chłodzi w czasie upałów. Wiadomo, że nietypowe nakrycia głowy są mile widziane, stąd bezwzględnie wybór takiego gadżetu jest najlepszy.

Reklama na zdrowie

Popularny zrobił się długopis w kształcie strzykawki. To rzeczywiście ciekawy gadżet, ale zdecydowania interesujący. Płyn w długopisiewydaje się groźny. Naturalnie kolory są też mniej krwawe, bo długopis może być np. zielony. Do kompletu można podarować szczególnypapier oczywiście toaletowy z nadrukiem – to już z całą pewnością upominek przydatny.

Lewitujące i świecące prezenty

Popularne ciągle są lewitujące gadżety. Oprócz latających globusów i serduszek można też znaleźćunoszące się znaki firmowe i różne kształty. Niektórzy twierdzą, że nie da się się nie zachwycić, a niektórzy mówią, że to gustowny gadżet do domu. Inny pomysł, to świecące kapcie, czyli dobry sprzęt na zimną i ciemną porę roku. Popularne są też naklejki chromowane jak , które można rozdawać wielu klientom w prezencie.

Najlepsze artykuły reklamowe

Najważniejsze, żeby upominek był interesujący, ale z reklamującą się nim firmą musi łączyć go coś więcej niż znaczek logo (jak ). Sklephttps://www.rathgeber.pl/produkty/etykiety-3d-royalplast na pendrive ze zwierzątkiem, a komputerowy sklep gadżet związany z komputerami: a więc też pendrive i myszki zawsze sądobrą koncepcją. Niekoniecznie nietypowy pomysł jest dobry.
https://www.rathgeber.pl/
Dodane przez: Anna Koszela
19/01/29, 14:19:03