Porady prawne dla firm

Kancelaria prawna LEXPERTS jest to kancelaria prawa gospodarczego, jak również kancelaria prawna polsko-niemiecka, która specjalizuje się w zawiłościach prawa gospodarczego oraz zawiłościach prawa polsko-niemieckiego.

Oferujemy doradztwo prawne wysokiej jakości merytorycznej, zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką prawniczą, oraz europejskimi standardami. Wśród naszych usług prawnych oferujemy takie jak obsługa prawna firm, wszelkiego typu pozostała pomoc prawna dla przedsiębiorstw, jak również usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.

Paragraf
Specjalizujemy się w prawie gospodarczym, prawie handlowym, prawie cywilnym, prawie pracy, prawie środowiska i prawie cywilnym, w tym rozporządzenie REACH oraz rozporządzenie CLP. Oferujemy pomoc prawną w oparciu o prawo polskie, prawo niemieckie i prawo europejskie.

Kooperują z nami polskie i niemieckie kancelarie prawne, kancelarie radców prawnych oraz działający indywidualnie radcy prawni z obszaru Dolnego Śląska oraz Wielkopolski. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów współpracuje z nami też adwokat polsko-niemiecki, notariusz, tłumacz przysięgły, a także inne kancelarie adwokackie. W zakresie kancelarii profesjonalnej pomocy prawnej udziela radca prawny dr Lidia Siwik. W skład zespołu wchodzą aplikanci radcowscy, prawnicy i absolwenci studiów prawniczych, którzy swoje kwalifikacje budowali zarówno w kraju, jak i za granicą.

Jeżeli zainteresowani są Państwo ofertą doradztwa i obsługi prawnej dla firm zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej kancelarii.

Dodatkowe informacje o tym jak działa kancelaria radcy prawnego, jakie są specjalizacje w kancelarii, jak również dane teleadresowe oraz szczegółowy zakres oferowanej obsługi prawnej, znajdą Państwo na witrynie internetowej www.lexperts.pl/
22/05/25, 10:01:08