Mniej energochłonne LEDy w trosce o przyrodę.

Docelowym rozwiązaniem zatem powinno być stosowanie oświetlenia przyjaznego środowisku, dzięki któremu można zredukować wykorzystanie energii oraz wydzielanie CO2, takiego jak energooszczędne lampy LED.

Światło diodowe
Niestety, jak dowodzą eksperci, większość Polaków wciąż nie ma świadomości o regulacjach prawnych UE, zmuszających nasz kraj do zmniejszenia zużycia prądu o minimum 20% oraz zmniejszenia ilości groźnych składników przenikających do ekosystemu i nie dba o modernizację oświetlenia. Przy tym innowacyjne rozwiązania LED znakomicie wpasowują się w modę na ekologię. Diody led poza ich niewątpliwymi walorami energooszczędnymi, nie zawierają szkodliwych substancji typu rtęć, są przy tym stworzone z myślą o łatwym demontażu i utylizacji.

Kuchnia oswietlenie centralne i wspomagajace
Przedsiębiorstwo LED Solutions Polska stworzono mając na względzie promowanie energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych w różnych sferach działalności - od gospodarstw domowych, poprzez sklepy aż po duże pomieszczenia fabryczne. Wychodzimy bowiem z założenia, że w dobie postępującej degradacji środowiska naturalnego każdy może mieć swój wkład w zmniejszeniu emisji dwutlenku węgla i zużycia energii elektrycznej.

Więcej treści

Jest szansa na niedrogie oświetlenie?

Lampa z diodami Led
Chociaż lampy LED są widocznie tańsze w eksploatacji, w wyniku wielokrotnie większej trwałości w zestawieniu z tradycyjnymi źródłami światła i znacznie mniejszej konsumpcji energii elektrycznej, ich koszt dalej zniechęca wielu klientów. Choć kuszeni nieporównywalnie lepszą jakością światła, walorami estetycznymi oraz energooszczędnością innowacyjnych artykułów LED, w dalszym ciągu decydują się oni na tańsze odpowiedniki, niejednokrotnie obwiniając sprzedawcę za wysokie koszty artykułów LED.


Na naszej stronie z oświetleniem na proponujemy dużo „zielonych produktów”, spełniających rygorystyczne wymogi Unii Europejskiej. Naszych klientów na pewno ucieszy wiadomość, że dzięki zakupowi energooszczędnego oświetlenia LED mogą oczekiwać nie tylko szybkiego zwrotu środków, ale też przyczynić się do poprawy sytuacji środowiska naturalnego, za pomocą redukcji CO2, a tym samym zmniejszeniu skutków efektu cieplarnianego.

Czy tego typu problemy Cię fascynują? Raźno zatem kliknij tu - ta użyteczna propozycja bez wątpienia również bardzo Cię zaciekawi!Żarówka energooszczędna
Warto też zainteresować się naszym unikalnym programem LEDleasing przeprowadzanym celem ograniczenia wykorzystania prądu dzięki zastąpieniu starego lub mało efektywnego oświetlenia na funkcjonalne oświetlenie LED przy równoczesnym nieponoszeniu nakładów inwestycyjnych po stronie zainteresowanego. Dalsze wskazówki możesz przeczytać tutaj:
Dodane przez: http://leds24.pl
21/02/09, 07:23:07