Zastosowanie oświetlenia LED

Oświetlenie LED ma bardzo rozległy wachlarz zastosowań.Żarówki diodowe LED ze świetnym skutkiem można stosować nie tylko w pomieszczeniach, lecz także w obiektach przemysłowych i biurowcach, hotelach, barach, restauracjach, itp.


Światła LED
Oświetlenie LED można montować w niełatwo dostępnych miejscach, tam gdzie oświetlenie wymaga częstej wymiany (wysokie pomieszczenia, sufity podwieszane w środku itd.). Diody LED stosowane są także w jako oświetlenie znaków drogowych i w oznaczeniach sygnalizacyjnych. W oświetleniu wewnętrznym najczęściej zwraca się uwagę na walory estetyczne diod LED używając je do oświetlenia akcentującego i upiększającego atmosferę pomieszczenia.

Lampy LED znalazły zastosowanie również jako oświetlenie zewnętrzne. Poza ich atutami energooszczędnymi i dekoracyjnymi, klienci doceniają także ich odporność na mróz, wilgoć, bezawaryjność, a tym samym większe oszczędności na amortyzacji. Poza budynkami może być wykorzystane jako oświetlenie ogrodów, parków. Oświetlenie - https://kape.gov.pl/page/audyt-oswietlenia - LED (wejdź: adres strony) stosuje się także do iluminacji obiektów architektonicznych, podświetlenie billboardów, eksponatów w kolekcjach oraz szyldów. Diody LED (wejdź: są również stosowane w oświetleniu pojazdów. Atuty i liczne możliwości zastosowań diod LED prowokują do myślenia, że przyszłość technologii LED będzie wyjątkowo pozytywna. Światło LED spisze się za każdym razem, gry liczy się niezawodność i łatwość konserwacji.

Firma LEDSolutions Polska importuje oraz jest partnerem głównych producentów oświetlenia wewnętrznego, zewnętrznego, przemysłowego, samochodowego, scenicznego, estradowego, sygnalizacyjnego, medycznego oraz dekoracji LED. W jej ofercie znajduje się wiele wyrobów od renomowanych producentów. Dzięki kontaktowi bez dodatkowych pośredników z wytwórcą, jesteśmy w stanie proponować bardzo atrakcyjne ceny oświetlenia LED. Zobacz więcej w naszym sklepie internetowym na .
Dodane przez: http://leds24.pl
19/07/30, 07:03:06