Ubezpieczenie na życie to rozsądny wybór

kobiety
ING Życie to przedsiębiorstwo z długoletnią tradycją, potężnym doświadczeniem oraz klientami którzy od lat wracają zadowoleni. Potrzeba było ciężkiej pracy, by do tego doprowadzić. W Ing Życie pracuje wielu specjalistów w swojej dziedzinie, którzy wiedzą jak istotna dla ich klientów jest wykonywana przez nich praca.

Zapewne zda Ci się łącze do strony (http://www.pischool.pl/kontakt), jeżeli interesują Cię opracowane w tym tekście wątki. Na kolejnej witrynie znajdziesz ich o wiele więcej.

Wiedza i doświadczenie pozwoliły na określenie porządnej i elastycznej oferty, w skład której wchodzą ubezpieczenia grupowe i indywidualne na życie i zdrowie oraz fundusze inwestycyjne i różnorodna polisa na życie.


Ubezpieczenie na życie i zdrowie daje głównie poczucie bezpieczeństwa. Wybór tej usługi to możliwość ochrony krewnych lub przedsiębiorstwa w razie śmierci lub ciężkiej choroby. Wypłacone wtedy ubezpieczenie pozwoli nie przejmować się sytuacją materialną i skupić się na relacjach rodzinnych czy przyjacielskich. Mogąc wybrać jedną z jedenastu oferowanych umów ubezpieczenia możemy zdecydować się na najlepszą dla nas i dodatkowo dopasować ją do naszych indywidualnych potrzeb.

Fundusze emerytalne proponowane przez ING Życie to OFE do wyboru którego jesteśmy zobowiązani, dobrowolne IKE oraz prywatne fundusze emerytalne, dzięki którym można systematycznie odkładać i inwestować pieniądze uzupełniające niewielką emeryturę. Długi (zobacz - komornik maciej rajczyk) okres oszczędzania oraz kilka źródeł z różnym ryzykiem pozwala odłożyć kwoty dające możliwość komfortowego życia na emeryturze.

Dopełnieniem opisanych usług są oczywiście ubezpieczenia inwestycyjne. Dają one możliwość odkładania i zwiększania wartości naszych oszczędności. Usługa w ramach, której ING Życie łączy fundusze inwestycyjne i ubezpieczenie życia i zdrowia daje szansę osiągnąć zyski wyższe niż na tradycyjnych lokatach bankowych i daje silniejsze poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkie opisane usługi pozwalają zadbać o przyszłość swoją i najbliższych oraz porządniej przygotować się na niepowodzenia.
Dodane przez: B.S.
19/01/17, 07:16:02