Praca przy komputerze

Jak zarządzać obiegiem dokumentacji

Zarządzanie dokumentami w korporacji to kwestia priorytetowa. Od uzgodnienia systemu i kontroli powinniśmy zabierać się za kwestię obiegu danych w administracji całego przedsiębiorstwa. Ponadto, w celu uporządkowania, nie tylko danych papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej zapewnić sobie program do zarządzania dokumentami, np. Systemy Workflow.
pomysł na lepszy świat

Portal crowdfundingowy

Wielu finansistów od dawna głowi się nad tym, w jaki sposób postępować, by osiągać rewelacyjne wyniki na rynku. Specjaliści co do jednego nie mają wątpliwości i mówią razem – przemyślane działanie i w odpowiedni sposób prowadzone finansowanie społecznościowe ma dużo mocnych stron i przyda się każdemu przedsiębiorcy. Crowdfunding zdobywa stale na znaczeniu, także jeśli chodzi o Polskę. Zysk zostanie spostrzeżony już niedługo!
wypełnianie PIT przez internet

Jakie wyróżnia się metody na złożenie zeznania podatkowego?!

W każdym roku podatnicy podatkowi są zobowiązani do złożenia zeznania podatkowego. Pit 2016 można doręczyć do Urzędu Skarbowego trzema sposobami. Rozeznaj się czy znasz je wszystkie i wybierz drogę rozliczenia najbardziej ci odpowiadającą.
Biznes, mężczyźni

Konsultuj i poprawiaj umiejętności - skuteczne rozwiązania dla firm

W tym oto pomocnym artykule opisujemy zagadnienia z dziedziny szkoleniowej, które są kluczowe w obecnym czasie. Powinien poznać je każdy szef pragnący osiągnąć sukces w współczesnym, trudnym gospodarczo świecie. Zapraszamy do lektury.
Łazienki II Resort Medical &SPA w Ciechocinku

Najem sal szkoleniowych - doświadczone i intrygujące szkolenia w Ciechocinku

Jeżeli chcesz przeprowadzić szkolenie, na przykład dla pracowników pracujących w Twojej firmie, to na pewno musisz znaleźć odpowiednią salę szkoleniową. Teraz masa firm oferuje najem sal szkoleniowych, wobec tego pewno nie będziesz mieć większych problemów z odnalezieniem odpowiedniej sali szkoleniowej.
Warszawa

W jaki sposób znaleźć nocleg w stolicy?

Warszawa, to bardzo duże miasto, jakie odwiedza mnóstwo ludzi. Wiele osób przyjeżdża tam w celach typowo rekreacyjnych, inni w interesach albo w poszukiwaniu pracy zarobkowej.
Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk

Małe polskie miasteczka idealne na wakacje

Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk

Małe polskie miasteczka idealne na wakacje

O niezapomnianym urlopie rozmarzamy się przez cały rok. Więc należy nam się zasłużony odpoczynek. A czas urlopowy już niedługo. Rozkładówki agencji turystycznych pełne są bajkowych obrazków zagranicznych ośrodków wypoczynkowych. Zanim kolejny raz wybierzemy wypoczynek za granicą, pomyślmy o naszym kraju. Może nie trzeba wyjeżdżać aż tak daleko, by dobrze wypocząć?
integracja w firmie

Popularność imprez firmowych

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na przygotowywanie co jakiś czas dla wszystkich zatrudnionych imprez incentive. Pod tą nazwą ukrywa się nic innego jak wszelkiego typu wyjazdy integracyjne. Czasem szefowie przedsiębiorstw zlecają organizację takiego rodzaju wydarzeń działom HR, a czasami decydują się na zlecenie tego zadania firmie zewnętrznej. Działa wiele takich firm, które są wyspecjalizowane w kompleksowym przygotowywaniu tego typu imprez.

Obowiązki i prawa pracownika

Zatrudnienie nowej osoby musi odbywać się na podstawie umowy. W zależności od pracy jaką się podejmuje, są różne umowy. W większości przypadków jest umowa o prace. Dzięki niej pracownikowi przysługują płatny urlop oraz wszystkie świadczenia. Dodatkowo termin, gdzie pracownik jest chory jest również opłacany, możliwy jest jeszcze niekiedy zasiłek chorobowy. Taki charakter obowiązku można podzielić na inne rodzaje.
bezrobotny

Darowizny unii europejskiej we Wrocławiu - dofinansowania dla przedsiębiorstw - a więc, jak uruchomic własny biznes

Chcesz założyć własny biznes we Wrocławiu? Postaraj się o wsparcie pieniężne! Podpowiemy Ci, jakie biznesy posiadają na to największą szansę!