salon

Salon dobrze urządzony to w pierwszej kolejności salon odpowiednio wyposażony.

Jak najbardziej można powiedzieć, że salon jest wizytówką całego domu. Jak wizytówka winien zachęcać do kontaktu. By się tak jednak stało należy zadbać o to, by odpowiednio dobrze się prezentował
Akustyka w szkole

Jak idealnie zorganizować

Jeśli zamierzamy zorganizować konferencję lub szkolenie, czeka nas wiele przygotowań, działań powinniśmy rozpocząć wiele tygodni naprzód, w zależności od wagi wydarzenia. Początkiem działań jest ustalenie liczby osób, które mają wziąć udział w konferencji lub szkoleniu. Kolejne istotne zagadnienia, na które musimy sobie odpowiedzieć, udzielić odpowiedzi to: Jaka liczba uczestników szkolenia lub konferencji nas zadowala, aby organizacja konferencji lub szkolenia okazała się sukcesem? Czy program konferencji będzie rozbudowany na 2 lub 3 dni, czy tylko na kilka godzin? Jakim budżetem dysponujemy? W odpowiedzi na te pytania niezwykle przydatny okaże się plan konferencji lub szkolenia, jak najszczegółowiej rozpisany na godziny.
klawiatura

Wszystko na temat IT w przedsiębiorstwach

Bardzo często słyszy się ostatnio anglojęzyczne terminy związane z technologią informacyjną. Są one często mało zrozumiałe dla przeciętnego człowieka. W dobie powszechnej komputeryzacji i informatyzacji dobrze je jednak znać i rozumieć, zwłaszcza że bardzo często można je zobaczyć w ofertach pracy. Określenia takie jak outsourcing IT bardzo wolno wchodzą do codziennego języka. Wymieniona nazwa, pomimo że brzmi zawile, niesie za sobą bardzo prosty sens.
kosmetyki

Kosmetyki potrzebują właściwego opakowania, dzięki temu ich użycie będzie bardziej komfortowe

Kosmetyki to produkty cieszące się znacznym powodzeniem pośród klientów. Dziś ich asortyment okazuje się wyjątkowo szeroki oraz interesujący, dzięki czemu każdy nabywca odnajdzie towary na miarę swych potrzeb. Producenci kosmetyków stają przed niełatwym zadaniem, by zagwarantować klientom dostęp do ciekawego asortymentu, jak także wytwarzanym kosmetykom dogodne opakowania.
Inwestycje, nieruchomości

Czy Warszawa to wartościowe miejsce na inwestycje?

Szybko rozwijający się rynek nieruchomości wciąga nowych inwestorów, którzy lokują swój dorobek w nieruchomości. Oprócz inwestorów zakupu dokonują również osoby fizyczne nie mające doświadczenia na rynku nieruchomości i nie znające praw w nim rządzących. Często jednak ich działania są na tyle roztropne i mądre, a rozkręcona działalność przynosi oczekiwane profity, iż należałoby zadać sobie pytanie - jak oni to robią?
Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL

Jak działa dioda led

W ciągu ostatnich paru lat coraz większą popularnością cieszy się energooszczędna technologia oświetlenia LED, która wiąże się z użyciem diod elektroluminescencyjnych. Diody LED wykorzystane w zastępstwie świetlówek CCFL powodują wiele wymiernych korzyści.
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze

Energooszczędne oświetlenie

Niewiele osób wie, że w efekcie zastosowania energooszczędnych żarówek LED mieszkańcy Unii Europejskiej mogliby zaoszczędzić niemal 40 TWh, co odpowiada mniej więcej rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, oraz że oszczędności za ten okres na terenie państw UE wynikające z takiej zmiany mogłyby wynieść aż 5mld euro?
Diody LED

Zdrowe światło

Niespełna osiemdziesiąt procent danych dochodzi do nas za pośrednictwem wzroku. Z jakiego powodu zatem tak sporadycznie troszczymy się o niego, wybierając optymalne dla naszej pracy oświetlenie?
reflektor diodowy

Oświetlenie, które minimalizuje koszty

Twoje oświetlenie jest przestarzałe, co rusz ulega awarii i wymaga kosztownych napraw, jest energochłonne i nie sprzyja ochronie środowiska? Najwyższy czas pomyśleć o modernizacji oświetlenia w kierunku technologi LED].
Lampa z diodami Led

Jest szansa na niedrogie oświetlenie?

Mimo, że lampy LED są widocznie tańsze w użytkowaniu, ze względu na swoją 6-10 krotnie większą trwałość w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła i znacznie mniejszą konsumpcję energii elektrycznej, ich koszt wciąż odstrasza wielu klientów. Choć zachęcani bez porównania wyższą jakością światła, walorami estetycznymi oraz energooszczędnością nowoczesnych artykułów LED, wciąż decydują się oni na mniej kosztowne zamienniki, nierzadko obwiniając dystrybutora za zbyt dużą cenę produktów LED.