obliczanie kredytu za pomocą kalkulatora

Nie taki PIT straszny jak nam się wydaje

Nikogo nie trzeba przekonywać do dobrych stron elektronicznego składania deklaracji rocznej PIT. W własnym domu, sprawnie, a co ważne, bez wizyt w urzędzie skarbowym, na poczcie spełnimy nasz coroczny obywatelski obowiązek.
artystyczne malowanie ścian

Mural - reklama z czynnikiem artystycznym

Czym jest mural? Etymologicznie nazwa wywodzi się z języka hiszpańskiego. Oznacza kolosalne malowidło, zrealizowane na ścianie domu.


Mural - reklama z czynnikiem artystycznym

Początkowo funkcjonował on jako czysta sztuka, wyrażał cele oraz wyobrażenia autora.
Biznesmen

Jak często wykonywać ocenę pracowników?

Dzisiaj pozyskanie odpowiedniego pracownika bywa bardzo istotnym składnikiem funkcjonowania każdej firmy. Kiedy jednakże odszukamy już tego typu osobę, która świetnie sprawdzi się na danym stanowisku, musimy również zadbać o ciągły wzrost jej kwalifikacji. Dokonuje się tego zwykle za pomocą różnego typu szkoleń, najpierw jednakże trzeba posiadać wiedzę na temat tego, w jakich kategoriach rozwój osób pracujących w naszej firmie nie przebiega tak jakbyśmy tego oczekiwali.
styropian

Hale i inne budynki przemysłowe

Definicja budownictwa przemysłowego wynika głównie z metod użytkowania budynku, do celów: wytwórczych, usługowych i przechowywania. Podstawami do podjęcia decyzji w sprawie rozpoczęcia tego typu inwestycji, są: pokaźna działka o zastosowaniu przemysłowym bądź usługowym, a także korzystne położenie pod względem komunikacyjnym, dzięki czemu np. hale przemysłowe stają się efektywnym elementem łańcucha logistycznego.

Firma windykacyjna

Windykacja to w skrócie próba odzyskania swojego mienia w sposób określony w przepisach prawa z pomocą sądu lub bez niej. W celach zaspokojenia swoich roszczeń w wielu przypadkach przekazuje się odzyskanie długów przedsiębiorstwom specjalizującym się w tej branży. Firma windykacyjna ma wiedzę i doświadczenie niezbędne do sprawnego przeprowadzenia udanej windykacji.
Umowa biznesowa

Oceniamy finanse przyszłych kontrahentów

Kiedy mamy zamiar, z kimś podpisać umowę często są pewne lęki. Żyjemy w czasach, kiedy wiele firm stara się dorobić się na łatwowierności innych. Z tego powodu konieczne jest przysłowiowe chuchanie na zimne. Jeśli chcemy z kimś robić interesy nie zapominajmy, że można wszystko przeanalizować zanim dojdzie do podpisania umowy.
Samolot

Korzystny sposób na transport zagranicznego ładunku

Jeśli mamy firmę wytwarzającą różnego rodzaju towary najczęściej stajemy przed koniecznością dostarczania ich do klientów. Na terenie Polski nie nastręcza to trudności, potrzeba jedynie ciężarówki. Bardziej znaczącym problemem jest transport towarów za granicę, w szczególności jeśli planujemy wywóz do bardzo oddalonego do Polski kraju.
Firma konsultingowa

Zarządzanie procesami a coaching i konsulting

Aktywność na rynku taka jak coaching cieszy się sporym zainteresowaniem. Bycie gotowym na rozmaite warunki oraz na różną ewentualność managerów poszczególnych firm leży w gestii tak zwanych coachów, którzy są doświadczonymi ekspertami. Prezentują oni na spotkaniach grupowych zróżnicowane, doskonałe i nieskomplikowane techniki, dzięki którym pracownicy managementu mogą nauczyć się postępowania również w szczególnie trudnych sytuacjach.
Questing – niezapomniana przygoda dla całej rodziny

Wyjazdy firmowe - znakomita okazja do integracji pracowników.

Obecnie coraz więcej zakładów pracy zwraca uwagę na rozliczne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie zamiłowania, swoją ofertę przygotowało także setki innych firm. Na przykład wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak organizacja imprez integracyjnych, by zaobserwować jak dużo możliwości wsparcia mamy.
Teczki ofertowe

Artykuły promocyjne dla każdej firmy

Co kilka metrów aktualnie natykamy się na reklamy. Są wszędzie i w różnej formie. Od wielkich billboardów przy ulicach, poprzez citylighty, całe strony w czasopismach, pendrive’y czy innego rodzaju gadżety Jeżeli posiadamy firmę, która zajmuje się dystrybucją czegokolwiek – produktów czy usług – to nie ma znaczenia, najistotniejszym nośnikiem reklamy są teczki ofertowe.