Absolwenci
uczelnia

Jaki kierunek wybrać do studiowania?

Jeśli w tym roku będziesz podchodził do egzaminu dojrzałości i sądzisz, że raczej dostaniesz rezultatu, który da ci możliwość nauki na państwowym uniwersytecie, nie martw się. W stolicy Dolnego Śląska od lat funkcjonuje wiele uczelni wyższych, na które zostaniesz przyjęty praktycznie bez większych problemów.
geodezyjne przyrządy

Geodezja – możliwości na Dolnym Śląsku. Kto jest godny polecenia?

Wrocławskie propozycje specjalisty z dziedziny geodezji proponują wiele możliwości. Dziś znalezienie idealnie spełniających nasze oczekiwania przedsiębiorstw geodezyjnych wcale nie graniczy z cudem. Bogactwo możliwości, które gwarantuje niezawodny specjalista z dziedziny takiej jak geodezja Wrocław poleca już od ręki. Przyciąga to w największym stopniu uwagę klientów na rynku, którzy niezaprzeczalnie wiedzą, co dobre. Znakomite propozycje klienci rekomendują także między sobą.
Indywidualny kurs języków obcych

Pamiętaj o nauce języka angielskiego - inwestuj w siebie

Jeśli ktoś dobrze śledzi aktualną sytuację na rynku pracy, widzi dobrze, jak bardzo ciężko teraz o stałą pracę. Wszystko to za sprawą szalejącego kryzysu. Duże zakłady nie zatrudniają nowych pracowników.
absolwenci

Jaką szansę na dostanie pierwszej pracy będzie się miało po skończeniu niektórych szkół

Ukończenie nauki to dla dużej części absolwentów czas, gdy muszą zacząć poszukiwania swojej pierwszej pracy. Jeżeli ktoś przez kilka lat studiował, to zapewne w tym okresie już miał za sobą pewne doświadczenia w pracy, wprawdzie rzadko związane z wyuczonym zawodem, lecz niezwykle cenne jeśli będzie chodzić o ogólne umiejętności. Absolwenci szkół średnich i zawodowych nie będą mieli takich możliwości, dlatego też muszą oni w zasadzie od początku rozpoczynać swoją karierę zawodową. Rzecz jasna przy założeniu że pracę znajdą, bo często mogą być z tym spore problemy.
geodezyjne przyrządy

Dolnośląskie opcje skorzystania z bardzo atrakcyjnych możliwości geodezyjnych. Kto jest godny polecenia?

Podział geodezyjny skutkuje wydzieleniem przynajmniej dwóch nowych działek z nieruchomości objętego procesem. Jest to istotny element procesu inwestycyjnego, który pozwala dostosować teren do planowanej inwestycji. Umożliwia również administrowanie prawem własności, do wydzielonej części nieruchomości początkowej.
prawo - książki

Studia prawnicze - dla kogo?

Sporo osób myśli o wykonywaniu zawodu prawnika i o dużych wynagrodzeniach. Przez ostatni czas powstało sporo mitów odnoszących się do tego zawodu, które mogą być materiałem na dziesiątki opracowań.
sala wykładowa

Studiowanie, niezapomniany okres w życiu - jakie kierunek wybrać?

Wybieranie najlepszych studiów nie jest łatwym zadaniem. Szczególnie jeżeli jesteśmy młodymi ludźmi i niekoniecznie wiemy co chcielibyśmy robić w swoim życiu. Czasem warto zapytać studiujących kolegów i znajomych jak wyglądają ich studia i czy są z kierunku studiów zadowoleni.
Gazeta.ie

Praca zagranicą – warto szukać?

Na rynku pracy jest coraz ciężej i dobrze to znają nie tylko absolwenci socjologii. Dobrze sporządzone CV to konieczność, ale nie musi wystarczyć. Pracodawcy stawiają głównie na doświadczenie zawodowe, więc to nie tylko kwestia wykształcenia jest kłopotem.
Biznesmen

Porady prawne u specjalistów z Wrocławia

Kancelaria prawna "LEXPERTS" jest to kancelaria prawa gospodarczego, a także kancelaria prawna polsko-niemiecka.Oferujemy porady prawne na wysokim poziomie merytorycznym, zgodnie z naszą wiedzą i sztuką prawniczą, a także europejskimi standardami. Wśród naszych usług prawnych oferujemy takie jak obsługa prawna firm, wszelkiego typu pozostała pomoc prawna dla przedsiębiorstw, jak również usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.
Paragraf

Porady prawne dla firm

Kancelaria prawna LEXPERTS jest to kancelaria prawa gospodarczego, a także kancelaria prawna polsko-niemiecka, która specjalizuje się w zawiłościach prawa gospodarczego oraz zawiłościach prawa polsko-niemieckiego.
1 2