Szkoły
dziecko w trakcie nauki

Praca dla nauczycieli – niemało opcji

Biorąc pod uwagę oferty pracy dla nauczycieli, na rynku dostępnych jest mnóstwo udogodnień. Wystarczy odpowiednio się rozejrzeć, a nawet w sieci, na zgadzających się z tematem stronach internetowych, znaleźć można niemało opcji pracy do wyboru. Doświadczenie oraz zaangażowanie w pracę jest dla szkoły zaletą, natomiast tak rewelacyjnie przygotowany nauczyciel staje się natychmiast wzorem dla swoich uczniów. Dyrekcja szczęśliwa z pracy takiego nauczyciela będzie ochoczo obdarowywać go premiami. Wskazane jest zgłosić się do pracy już dzisiaj.
zajęcia z języka angielskiego

Szkoła językowa sposobem na naukę

Dobiegły końca wakacje, dzieciaki powróciły do szkolnych ławek. To świetny moment, żebyśmy i my zaczęli myśleć o dokształceniu się lub pozyskaniu całkiem nowych umiejętności. Może zaczniemy się uczyć całkiem innego języka obcego? Początek jesieni to idealny czas na początek kursu. Przede wszystkim powinniśmy na początku zadecydować którego języka chcielibyśmy się nauczyć.
WSZ Edukacja

Wrocław a edukacja

Przychodzi taki moment w naszym życiu, gdy każdy rozważa, jakie miejsce powinien wybrać by rozpocząć w nim studia. Studia Wrocław? Katowice? Dzisiaj zastanówmy się na tym pierwszym punkcie.
Studenci

Jeżeli szkoły wyższe to wyłącznie studia informatyka

Szkolnictwo wyższe w Polsce z roku na stale powiększa swoją ofertę, modyfikując szkoły wyższe oraz ich programy kształcenia zgodnie z duchem czasu. Biorąc pod uwagę studia informatyka jako kierunek może pochwalić się się ogromnym zainteresowaniem przyszłych studentów i studentek.
absolwenci

Jakie są aktualnie oferty kształcenia? – szkoły policealne Wrocław

Coraz większa liczba młodych, którzy zbliżają się do końca ogólniaka, głowi się, jaką drogę następnego nauki wybrać. Pytanie zadawane sobie przez młodych ludzi to: na jaką z wielu ścieżek rozwijania się i planowania swej przyszłości się zdecydować? Jeżeli chodzi o szkoły policealne Wrocław może zaoferować zarówno młodym ludziom, jak i osobom dojrzałym wiele opcji.
Studenci

Wzięte uczelnie wyższe

Szkolnictwo wyższe w naszym kraju z roku na permanentnie rozbudowuje swoją ofertę, zmieniając szkoły wyższe i ich programy nauczania wraz z duchem czasu. Gdy chodzi o dzisiejsze studia informatyka jako kierunek może pochwalić się się niemałym zainteresowaniem przyszłych studentów oraz studentek.
Zajęcia z dojazdem lektora

Nauka języka w szkole językowej

Dobiegły końca letnie miesiące, dzieciaki wracają do szkolnych ławek. To dobry czas, abyśmy i my zaczęli myśleć o dokształceniu się lub zdobyciu zupełnie nowych umiejętności. Może zaczniemy naukę nowego języka obcego? Początek jesieni to idealny moment na początek kursu. Przede wszystkim powinniśmy na początku zdecydować jakiego języka chcielibyśmy się nauczyć.
książki

Wrocław - miasto studenckie

Przychodzi taki dzień w naszym życiu, gdy każdy myśli, jakie miejsce miałby wybrać by zacząć w nim studia. Studia Wrocław? Kraków? W tej chwili skupmy się na tym pierwszym punkcie.
nauka

Język obcy - polecane metody nauki

Otwarcie granic krajów europejskich w znaczny sposób wywołało zainteresowanie Polaków językami obcymi. Bardzo szybko stworzono dużą liczbę przedsiębiorstw oferujących nauczenie różnych języków obcych, najczęściej angielskiego i niemieckiego. Liczba indywidualnych osób udzielających korepetycji także wzrosła. Jak w tak wielkiej liczbie firm znaleźć tę najlepszą?
Indywidualny kurs języków obcych

Gdzie chodzić na lekcje języka angielskiego lub niemieckiego we Wrocławiu?

Dwudzieste stulecie było epoką potężnych zmian na kuli ziemskiej. W ostatnich dekadach wieku uaktywniła się globalizacja. Dzisiejszy świat, przynajmniej jego rozwinięta część, jest w zasięgu ręki dla jego obywateli. Szybko zacieśniające się kontakty kulturowe, ekonomiczne i polityczne oznaczają, że potrzebna stała się znajomość mów obcych. Dziś trudno dostać godną pracę, jeśli nie potrafi się rozmawiać chociażby w języku Szekspira, który przez hegemonię Zjednoczonego Królestwa i Ameryka stał się prawdziwym językiem uniwersalnym.
1 2 3