Osoba
wspaniałe pomysły na wspieram.to

Portale crowdfundingowe Przeczytaj interesujące wiadomości

Crowdfunding, nazywany również finansowaniem społecznościowym, to zjawisko w dalszym ciągu stosunkowo nowe w Polsce. Opiera się na założeniu, że użytkownicy Internetu tworzą bardzo dużą grupę ludzi, gotowych do pomocy w rozmaitych interesujących sprawach. Crowdfunding opiera się na finansowaniu określonych projektów przez tę właśnie rzeszę użytkowników. Główną cechą tego systemu jest to, że każdy chętny dowolnie wybiera kwotę dofinansowania. Nie od dziś bowiem wiadomo, że nierzadko nawet niewielkie kwoty potrafią być kluczowe dla przedsięwzięcia. Każde przedsięwzięcie zamieszczone w serwisie crowdfundingowym powiada określony pułap, do którego mają dojść ofiarowane środki w wyznaczonym okresie. Przedsięwzięcia, które szczególnie przypadły do gustu internautom, nierzadko tę ustaloną granicę przekraczają wielokrotnie.
wejdź tutaj

Szukasz speców? Prawdopodobnie pracownicy z Ukrainy zaspokoją Twoje prognozowania

W zasadzie każdy szef zakładu pracy śni o tym, aby kooperować tylko z zaufanymi ludźmi, jacy wykonują pracę chętnie.
podatek

Potrzebujesz usługi w kwestii podatków? Zatrudnij specjalistę!

W dzisiejszych czasach, sporo Polaków posiada własną działalność handlową. Jest to często bardzo dobra forma zarobku dla osób nie mających praktycznego zawodu czy kwalifikacji. Lecz nawet jeśli mamy ciekawy pomysł na interes, w niektórych kwestiach jego zarządzania, przydatna będzie pomoc. Jeżeli potrzebne jest ci doradztwo podatkowe Olsztyn ma dla ciebie kilku dobrych ekspertów.
korporacje

Kim dokładnie bywa kierownik do spraw personalnych, jakiego typu posiada zadania oraz kto tak naprawdę jest najbardziej odpowiedni na to stanowisko?

Przewodzenie ludźmi nie jest łatwą sprawą, jednakże istnieje bardzo sporo ludzi, którzy to bardzo dobrze się w tym czują oraz co więcej - potrafią to czynić w sposób, który to nie wzbudza w pracowniku strachu oraz zarazem mobilizuje go do pracy.
rekrutacja, praca, oferty pracy

Homologacja - czyli, następny tekścik z cyklu: "Co to jest?" i "Z jaką rzeczą to się je?"

Czym konkretnie jest homologacja? Jakie rzeczy się dzieje, kiedy owej homologacji nie posiadamy? Co podlega tak zwanej "homologacji cząstkowej"? Czy każdy może dostać homologację i jaka osoba o tej rzeczy decyduje? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo bez najmniejszego problemu znajdziesz w środku naszego pisanego dzisiaj felietoniku!
Nauka w grupie

W jaki sposób zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe?

Owy tekst głównie dedykuję dla takich ludzi, którzy pragną zwiększyć własne kwalifikacje zawodowe. Przecież realny socjalizm dawno za nami, więc jeśli nie jesteśmy takimi osobami, które nie poszukują nowych możliwości, atrakcyjniejszych zarobków, itp., bez cienia wątpliwości musimy właśnie o to zadbać! Np. bardzo dobrym rozwiązaniem jest pójście na szkolenie prince2. Sądzę, że takowe szkolenie sporo daje. I chociaż mówimy akurat w tym momencie o sporym koszcie, to i tak PRINCE2 to takie szkolenie, które jak najbardziej warto odbyć. Zwłaszcza, że raczej nie mówimy tutaj o przeciętnym szkoleniu...
tłumacz

Dlaczego należałoby korzystać z usług profesjonalnego biura tłumaczeń?

Przekład tekstu albo różnorodnych słownych przemówień jest niezwykle istotny w wielu dziedzinach życia. Przykładowo w kontaktach z partnerami biznesowymi przekładane na inny język mogą być różnego rodzaju umowy, regulaminy albo postanowienia.