Osoba
wspaniałe pomysły na wspieram.to

Portale crowdfundingowe Przeczytaj interesujące wiadomości

Crowdfunding, zwany także finansowaniem społecznościowym, to zjawisko w dalszym ciągu raczej nowe w Polsce. Opiera się na założeniu, że internauci stanowią bardzo dużą rzeszę ludzi, gotowych do pomocy w różnych ciekawych kwestiach. Crowdfunding opiera się na dofinansowywaniu wybranych przedsięwzięć przez tę właśnie grupę użytkowników. Podstawową cechą tego systemu jest to, że każda osoba dowolnie wyznacza kwotę dofinansowania. Od dawna bowiem wiadome jest, że nierzadko nawet symboliczne kwoty mogą być znaczące dla przedsięwzięcia. Każdy projekt zamieszczony na platformie crowdfundingowej powiada określony pułap, do którego mają dojść ofiarowane środki w wyznaczonym okresie. Projekty, które bardzo spodobały się użytkownikom, nierzadko tę określoną kwotę przekraczają kilkakrotnie.
korporacje

Kim dokładnie bywa kierownik do spraw personalnych, jakiego typu posiada zadania oraz kto tak naprawdę jest najbardziej odpowiedni na to stanowisko?

Przewodzenie ludźmi nie jest łatwą sprawą, jednakże istnieje bardzo sporo ludzi, którzy to bardzo dobrze się w tym czują oraz co więcej - potrafią to czynić w sposób, który to nie wzbudza w pracowniku strachu oraz zarazem mobilizuje go do pracy.
rekrutacja, praca, oferty pracy

Homologacja - czyli, następny tekścik z cyklu: "Co to jest?" i "Z jaką rzeczą to się je?"

Czym konkretnie jest homologacja? Jakie rzeczy się dzieje, kiedy owej homologacji nie posiadamy? Co podlega tak zwanej "homologacji cząstkowej"? Czy każdy może dostać homologację i jaka osoba o tej rzeczy decyduje? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo bez najmniejszego problemu znajdziesz w środku naszego pisanego dzisiaj felietoniku!
podatek

Potrzebujesz usługi w kwestii podatków? Zatrudnij specjalistę!

W obecnych czasach, wielu Polaków posiada własną działalność gospodarczą. Jest to zazwyczaj bardzo atrakcyjna forma zarobku dla ludzi nie mających formalnego zawodu czy wykształcenia. Lecz nawet jeżeli mamy dobry pomysł na biznes, w niektórych aspektach jego zarządzania, przyda nam się pomoc. Jeśli niezbędne jest ci doradztwo podatkowe Olsztyn posiada dla ciebie wielu wykwalifikowanych specjalistów.
Nauka w grupie

W jaki sposób zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe?

Owy tekst głównie dedykuję dla takich ludzi, którzy pragną zwiększyć własne kwalifikacje zawodowe. Przecież realny socjalizm dawno za nami, więc jeśli nie jesteśmy takimi osobami, które nie poszukują nowych możliwości, atrakcyjniejszych zarobków, itp., bez cienia wątpliwości musimy właśnie o to zadbać! Np. bardzo dobrym rozwiązaniem jest pójście na szkolenie prince2. Sądzę, że takowe szkolenie sporo daje. I chociaż mówimy akurat w tym momencie o sporym koszcie, to i tak PRINCE2 to takie szkolenie, które jak najbardziej warto odbyć. Zwłaszcza, że raczej nie mówimy tutaj o przeciętnym szkoleniu...
wejdź tutaj

Szukasz speców? Prawdopodobnie pracownicy z Ukrainy zaspokoją Twoje prognozowania

Każdy kierownik zakładu pracy marzy o tym, tak aby kooperować wyłącznie z zaufanymi ludźmi, jacy realizują pracę chętnie.
tłumacz

Dlaczego należałoby korzystać z usług profesjonalnego biura tłumaczeń?

Przekład tekstu albo różnorodnych słownych przemówień jest niezwykle istotny w wielu dziedzinach życia. Przykładowo w kontaktach z partnerami biznesowymi przekładane na inny język mogą być różnego rodzaju umowy, regulaminy albo postanowienia.