Pracodawca
leasing pracowników

Leasing pracowniczy jako pożyczenie pracujących

Leasing pracowniczy to wydzierżawienie pracowników zaangażowanych na stałe w innej firmie. Aby można było mówić o leasingu pracowniczym, musi dojść do zawarcia porozumienia pomiędzy dwoma pracodawcami, macierzystym i wypożyczającym, w jakim zakładany jest czas trwania urlopu bezpłatnego pracownika, jego stanowisko i gatunek czynionej pracy.
Businessman in work

Jakim sposobem pracodawcy mogą dzisiaj monitorować swoich pracowników?

Podtrzymanie dyscypliny w naszych miejscach zatrudnienia w szeregu przypadków jest zadaniem bardzo trudnym. Doświadczenie ewidentnie ukazuje, że owe zagadnienie jest obiektywnie ciężkie do rozwikłania. Każdy pracownik bowiem chce posiadać swoje uprawnienie do prywatności. Niemniej jednak pracodawca jest zmuszony do kontrolowania swoich pracowników w zakresie profesjonalnego wykonywania obowiązków.
praca

Prawo pracy

Prawo pracy to gałąź prawa, który obejmuje regulacje stosunków pracy pomiędzy pracodawcą a pracownikiem oraz zawiera regulacje dotyczące organizacji pracodawców i pracowników, układów zbiorowych, a także udziału pracowniczego i dialogu w zbiorowych stosunkach pracy.
Praca przy komputerze

Czy praca w IT zapewnia udany start po studiach?

Kiedy decyduje się o kierunku wykształcenia, trzeba połączyć własne umiejętności z prognozami, jaki zawód będzie za kilka lat w cenie. Opcje, jakie dać może dziś praca dla programisty w Polsce są duże. Specjaliści, którzy doskonale znają się na branży it oraz mogą szczycić się bogatym doświadczeniem, zdobywanym także w czasie studiów są niezwykle pożądanym typem kandydatów na rynku w dzisiejszych czasach.
korporacja

Czy opłaca się podjąć pracę w znanej firmie?

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie służy ani znalezieniu idealnej pracy, ani rozwojowi zawodowemu. Sporo osób bez skutku poszukuje zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, przeważnie nie są z niej zadowoleni.

Pomyśl o sobie i swoich bliskich

Każdy, kto pragnie zadbać o przyszłość swoich bliskich powinien pomyśleć o zakupie polisy lub rozważyć ubezpieczenie na życie.
Planując naszą przyszłość nie jesteśmy w stanie przewidzieć ogromnej liczby zagrożeń, możemy za to postarać się zadbać o to, by w ciężkiej sytuacji nie pozostać bez pomocy i niezbędnych środków finansowych.
biuro

Czy powiemy w jaki sposób zrobić CV żeby prezesi chcieli je przeczytać?

Pierwsza praca w życiu każdego człowieka jest bardzo ważna. Uczymy się przeważnie po to, by móc się przyszykować do wypełniania wymarzonego zawodu, który poza wielkimi zarobkami, będzie nam też dawał wielką satysfakcję oraz spełnienie marzeń.
rozmowa kwalifikacyjna

Podstawowe wskazówki dla osób szukających pracy

Cenne rady dla osób, które szukają zatrudnienia bez dwóch zdań będą w stanie przedstawić takie osoby, jakie poszukiwały etatu przez długi czas i nie potrafiły odszukać dla siebie zadowalającego stanowiska. Jak bowiem jest wiadome, dokładnie dzięki takiej technice poszukiwania trafnych i nietrafionych rozwiązań da się wiele nauczyć i odnaleźć wzorzec tego, w jaki sposób trzeba zachowywać się, aby odnieść sukces.
Praca, biznesmen

Jak określać produktywność pracowników?

w Polsce ukazuje się coraz więcej korporacji ukierunkowanych na dobrze biegłego w danej dziedzinie pracownika. postanawiają uzupełnić swoje systemy o pakiety ocen pracowniczych , które są w stanie obliczyć wydajność w pewnym przedziale czasu. Stosuje się je w celu usunięcia najsłabszego ogniwa, lub likwidowania problemu przedsiębiorstwa.
praca

Dowiedz się jakie prawa Ci przysługują w Twojej korporacji i pilnuj tego, aby były przestrzegane przez pracodawcę!

Każdy człowiek musi zdawać sobie sprawę z tego jakie prawa mu przysługują. Zwłaszcza w firmie, albowiem mnóstwo pracodawców nie zawiadamia swoich pracowników o wszystkich profitach. Dlatego też, przeczytaj ten materiał i dowiedz się paru niezbędnych rzeczy.
1 2