Pracodawca
Laptop na biurku

Czy rozliczanie się z fiskusem może dziać się bezproblemowo? Jakiego rodzaju udogodnienia dobrze będzie wypróbować? W jakich miejscach szukać odpo

Jeżeli coś jest zadaniem obowiązkowym, za jakim nie przepadamy to warto postarać się, aby w dość sprawny sposób uporać się z tego typu powinnością i wrócić do spraw trochę ciekawszych.
leasing pracowników

Leasing pracowniczy jako pożyczenie pracujących

Leasing pracowniczy to dzierżawienie pracujących zaangażowanych na stałe w drugiej jednostce. By można było mówić o leasingu pracowniczym, musi dojść do nawiązania porozumienia pomiędzy dwoma pracodawcami, macierzystym i wynajmującym, w jakim ustalany jest okres trwania urlopu bezpłatnego pracującego, jego stanowisko i forma realizowanej pracy.
biuro

Czy powiemy w jaki sposób zrobić CV żeby prezesi chcieli je przeczytać?

Pierwsza praca często wiąże się z ogromnym stresem. Edukujemy się zazwyczaj po to, żeby móc się przygotować do wypełniania wymarzonego zawodu, który poza sporymi zarobkami, będzie nam również oferował sporą radość i spełnienie snów.
rozmowa kwalifikacyjna

Podstawowe wskazówki dla osób szukających pracy

Najważniejsze wskazówki dla osób, które poszukują zatrudnienia bez dwóch zdań są w mocy przedstawić takie osoby, które robiły to bardzo długo i nie potrafiły znaleźć dla siebie zadowalającego wakatu. Jak albowiem jest wiadome, dokładnie dzięki tej technice prób i błędów da się najwięcej dowiedzieć i znaleźć wzorzec tego, jak trzeba postępować, żeby odnieść sukces.
Praca przy komputerze

Czy praca w IT zapewnia udany start po studiach?

Gdy decyduje się o kierunku wykształcenia, trzeba połączyć własne umiejętności z prognozami, jaki zawód będzie za kilka lat w cenie. Opcje, jakie daje obecnie praca dla programisty w Polsce są nieograniczone. Fachowcy, którzy znakomicie znają się na branży it oraz mogą cieszyć się pokaźnym doświadczeniem, zdobywanym także w czasie studiów są niezwykle pożądanym typem kandydatów na rynku w obecnych czasach.
Praca, biznesmen

Jak określać produktywność pracowników?

w Polsce ukazuje się coraz większa ilość firm ukierunkowanych na dobrze biegłego w danej dziedzinie pracownika. postanawiają uzupełnić swoje systemy o pakiety ocen pracowniczych , które są w stanie obliczyć zdolność produkcyjną w pewnym przedziale czasu. korzysta się z nich w celu wyeliminowania słabych jednostek, lub rozwiązywania kłopotów firmy.
praca

Prawo pracy

Prawo pracy to gałąź prawa, który obejmuje regulacje stosunków pracy pomiędzy pracodawcą a pracownikiem oraz obejmuje regulacje dotyczące organizacji pracodawców i pracowników, układów zbiorowych, a także udziału pracowniczego i porozumienia w zbiorowych stosunkach pracy.

Pomyśl o sobie i swoich bliskich

Człowiek, który ceni sobie przyszłość swoich bliskich powinien pomyśleć o zakupie polisy lub
rozważyć opcje jaką jest prywatne ubezpieczenie.
Planując naszą przyszłość nie umiemy określić ogromnej liczby zagrożeń, możemy jednak postarać się zadbać o to, żeby w trudnej sytuacji nie pozostać bez pomocy i jakichkolwiek środków finansowych.