Pracodawca
Praca przy komputerze

Czy praca w IT zapewnia udany start po studiach?

Kiedy decyduje się o kierunku wykształcenia, trzeba połączyć swoje zdolności z prognozami, jaki zawód będzie za parę lat najbardziej wzięty. Opcje, jakie daje dzisiaj praca dla programisty w naszym kraju są duże. Znawcy z branży it oraz mogą szczycić się bogatym doświadczeniem, zdobywanym również podczas studiów są niezmiernie pożądanym typem kandydatów na rynku w dzisiejszych czasach.
korporacja

Czy opłaca się podjąć pracę w znanej firmie?

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie służy ani znalezieniu idealnej pracy, ani rozwojowi zawodowemu. Sporo osób bez skutku poszukuje zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, przeważnie nie są z niej zadowoleni.

Pomyśl o sobie i swoich bliskich

Każdy, kto pragnie zadbać o przyszłość swoich bliskich powinien pomyśleć o zakupie polisy lub rozważyć ubezpieczenie na życie.
Planując naszą przyszłość nie jesteśmy w stanie przewidzieć ogromnej liczby zagrożeń, możemy za to postarać się zadbać o to, by w ciężkiej sytuacji nie pozostać bez pomocy i niezbędnych środków finansowych.
praca

Prawo pracy

Prawo pracy to dział prawa, który odnosi się do stosunków pracy między pracodawcą a pracownikiem oraz zawiera przepisy dotyczące organizacji pracodawców i pracowników, układów zbiorowych, a także partycypacji pracowniczej i porozumienia w zbiorowych stosunkach pracy.
leasing pracowników

Leasing pracowniczy jako pożyczenie pracujących

Leasing pracowniczy to wynajęcie pracujących zatrudnionych na stałe w innej jednostce. By można było mówić o leasingu pracowniczym, powinno dojść do nawiązania porozumienia pomiędzy dwoma pracodawcami, macierzystym i wynajmującym, w którym wyznaczany jest czas trwania urlopu bezpłatnego pracującego, jego stanowisko i forma wykonywanej pracy.
biuro

Czy powiemy w jaki sposób zrobić CV żeby prezesi chcieli je przeczytać?

Pierwsza praca w życiu każdego człowieka jest bardzo ważna. Uczymy się przeważnie po to, by móc się przyszykować do wypełniania wymarzonego zawodu, który poza wielkimi zarobkami, będzie nam też dawał wielką satysfakcję oraz spełnienie marzeń.
rozmowa kwalifikacyjna

Podstawowe wskazówki dla osób szukających pracy

Cenne rady dla osób, które szukają zatrudnienia bez dwóch zdań będą w stanie przedstawić takie osoby, jakie poszukiwały etatu przez długi czas i nie potrafiły odszukać dla siebie zadowalającego stanowiska. Jak bowiem jest wiadome, dokładnie dzięki takiej technice poszukiwania trafnych i nietrafionych rozwiązań da się wiele nauczyć i odnaleźć wzorzec tego, w jaki sposób trzeba zachowywać się, aby odnieść sukces.
Praca, biznesmen

Jak określać produktywność pracowników?

w Polsce ukazuje się coraz więcej korporacji ukierunkowanych na dobrze biegłego w danej dziedzinie pracownika. postanawiają uzupełnić swoje systemy o pakiety ocen pracowniczych , które są w stanie obliczyć wydajność w pewnym przedziale czasu. Stosuje się je w celu usunięcia najsłabszego ogniwa, lub likwidowania problemu przedsiębiorstwa.
Businessman in work

Jakim sposobem pracodawcy mogą dzisiaj monitorować swoich pracowników?

Zachowanie dyscypliny w naszych miejscach pracy niejednokrotnie jest wyzwaniem bardzo trudnym. Praktyka ewidentnie pokazuje, że owe zagadnienie jest stosunkowo skomplikowane do rozwikłania. Każdy pracownik bowiem chce posiadać swoje prawo do prywatności. Tymczasem pracodawca jest zobligowany do nadzorowania swoich osób zatrudnionych w zakresie profesjonalnego wykonywania obowiązków.
praca

Dowiedz się jakie prawa Ci przysługują w Twojej korporacji i pilnuj tego, aby były przestrzegane przez pracodawcę!

Każdy człowiek musi zdawać sobie sprawę z tego jakie prawa mu przysługują. Zwłaszcza w firmie, albowiem mnóstwo pracodawców nie zawiadamia swoich pracowników o wszystkich profitach. Dlatego też, przeczytaj ten materiał i dowiedz się paru niezbędnych rzeczy.
1 2