Pracodawca
leasing pracowników

Leasing pracowniczy jako pożyczenie pracujących

Leasing pracowniczy to wynajęcie pracujących zatrudnionych na stałe w innej jednostce. By można było mówić o leasingu pracowniczym, powinno dojść do nawiązania porozumienia pomiędzy dwoma pracodawcami, macierzystym i wynajmującym, w którym wyznaczany jest czas trwania urlopu bezpłatnego pracującego, jego stanowisko i forma wykonywanej pracy.
korporacja

Czy opłaca się podjąć pracę w znanej firmie?

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie daje zbyt wielkich szans na zdobycie atrakcyjnej pracy, czy na rozwój osobisty. Dużo osób bez rezultatów szuka zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, często nie są nią usatysfakcjonowani.

Pomyśl o sobie i swoich bliskich

Człowiek, który ceni sobie przyszłość swojej rodziny powinien pomyśleć o zakupie polisy lub
rozważyć opcje jaką jest prywatne ubezpieczenie.
Planując naszą przyszłość nie potrafimy wyeliminować wszystkich zagrożeń, możemy jednak postarać się zadbać o to, aby w trudnej sytuacji nie pozostać bez pomocy i niezbędnych środków finansowych.
biuro

Czy powiemy w jaki sposób zrobić CV żeby prezesi chcieli je przeczytać?

Pierwsza praca w życiu każdego człowieka jest bardzo ważna. Uczymy się przeważnie po to, by móc się przyszykować do wypełniania wymarzonego zawodu, który poza wielkimi zarobkami, będzie nam też dawał wielką satysfakcję oraz spełnienie marzeń.
praca

Prawo pracy

Prawo pracy to dział prawa, który obejmuje regulacje stosunków pracy pomiędzy pracodawcą a pracownikiem oraz zawiera przepisy dotyczące organizacji pracodawców i pracowników, układów zbiorowych, a także udziału pracowniczego i dialogu w zbiorowych stosunkach pracy.
rozmowa kwalifikacyjna

Podstawowe wskazówki dla osób szukających pracy

Cenne rady dla osób, które szukają zatrudnienia bez dwóch zdań będą w stanie przedstawić takie osoby, jakie poszukiwały etatu przez długi czas i nie potrafiły odszukać dla siebie zadowalającego stanowiska. Jak bowiem jest wiadome, dokładnie dzięki takiej technice poszukiwania trafnych i nietrafionych rozwiązań da się wiele nauczyć i odnaleźć wzorzec tego, w jaki sposób trzeba zachowywać się, aby odnieść sukces.
Praca, biznesmen

Jak określać produktywność pracowników?

w Polsce ukazuje się coraz więcej korporacji ukierunkowanych na dobrze biegłego w danej dziedzinie pracownika. postanawiają uzupełnić swoje systemy o pakiety ocen pracowniczych , które są w stanie obliczyć wydajność w pewnym przedziale czasu. Stosuje się je w celu usunięcia najsłabszego ogniwa, lub likwidowania problemu przedsiębiorstwa.
Businessman in work

Jakim sposobem pracodawcy mogą dzisiaj monitorować swoich pracowników?

Zachowanie dyscypliny w naszych miejscach pracy niejednokrotnie jest wyzwaniem bardzo trudnym. Praktyka ewidentnie pokazuje, że owe zagadnienie jest stosunkowo skomplikowane do rozwikłania. Każdy pracownik bowiem chce posiadać swoje prawo do prywatności. Tymczasem pracodawca jest zobligowany do nadzorowania swoich osób zatrudnionych w zakresie profesjonalnego wykonywania obowiązków.
praca

Dowiedz się jakie prawa Ci przysługują w Twojej korporacji i pilnuj tego, aby były przestrzegane przez pracodawcę!

Każdy człowiek musi zdawać sobie sprawę z tego jakie prawa mu przysługują. Zwłaszcza w firmie, albowiem mnóstwo pracodawców nie zawiadamia swoich pracowników o wszystkich profitach. Dlatego też, przeczytaj ten materiał i dowiedz się paru niezbędnych rzeczy.
Praca przy komputerze

Czy praca w IT zapewnia udany start po studiach?

Gdy decyduje się o kierunku wykształcenia, trzeba połączyć własne umiejętności z prognozami, jaki zawód będzie za kilka lat w cenie. Opcje, jakie daje obecnie praca dla programisty w Polsce są nieograniczone. Fachowcy, którzy znakomicie znają się na branży it oraz mogą cieszyć się pokaźnym doświadczeniem, zdobywanym także w czasie studiów są niezwykle pożądanym typem kandydatów na rynku w obecnych czasach.
1 2