Pracodawca
korporacja

Czy opłaca się podjąć pracę w znanej firmie?

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie daje zbyt dużych nadziei na znalezienie ciekawej pracy, czy na rozwój osobisty. Wiele osób bez rezultatów poszukuje zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, przeważnie nie są nią usatysfakcjonowani.
rozmowa kwalifikacyjna

Podstawowe wskazówki dla osób szukających pracy

Cenne porady dla osób, jakie poszukują zatrudnienia z pewnością będą w stanie przedstawić te osoby, jakie poszukiwały etatu przez długi czas i nie umiały wyszukać dla siebie satysfakcjonującego wakatu. Jak bowiem wiadomo, właśnie dzięki tej metodzie poszukiwania trafnych i nietrafionych rozwiązań da się sporo nauczyć oraz wyszukać wzorzec tego, w jaki sposób powinno się postępować, aby pozyskać sukces.
praca

Prawo pracy

Prawo pracy to gałąź prawa, który obejmuje regulacje stosunków pracy między pracodawcą a pracownikiem oraz obejmuje przepisy dotyczące organizacji pracodawców i pracowników, układów zbiorowych, a także udziału pracowniczego i dialogu w zbiorowych stosunkach pracy.
Praca przy komputerze

Czy praca w IT zapewnia udany start po studiach?

Kiedy decyduje się o kierunku studiów, trzeba połączyć swoje umiejętności z prognozami, jaki kierunek będzie za kilka lat najbardziej wzięty. Szanse, jakie daje w dzisiejszych czasach praca dla programisty w Polsce są duże. Specjaliści, którzy doskonale znają się na branży it oraz mogą cieszyć się pokaźnym doświadczeniem, zdobywanym również podczas studiów są niezwykle pożądanym typem kandydatów na rynku we współczesnym świecie.
praca

Dowiedz się jakie prawa Ci przysługują w Twojej korporacji i pilnuj tego, aby były przestrzegane przez pracodawcę!

Każdy z nas musi wiedzieć jakie prawa mu przysługują. Zwłaszcza w robocie, bowiem mnóstwo pracodawców nie informuje swoich pracowników o wszystkich profitach. W związku z tym, przeczytaj ten artykuł i dowiedz się paru niezbędnych rzeczy.
leasing pracowników

Leasing pracowniczy jako pożyczenie pracujących

Leasing pracowniczy to wydzierżawienie pracowników zaangażowanych na stałe w drugiej firmie. By można było mówić o leasingu pracowniczym, powinno dojść do nawiązania porozumienia pomiędzy dwoma pracodawcami, macierzystym i wypożyczającym, w którym wyznaczany jest czas trwania urlopu bezpłatnego pracownika, jego stanowisko i rodzaj przeprowadzanej pracy.
Praca, biznesmen

Jak określać produktywność pracowników?

w Polsce ukazuje się coraz więcej korporacji chcących inwestować w biegłego w danej dziedzinie pracownika. postanawiają uzupełnić swoje systemy o pakiety ocen pracowniczych , które są w stanie obliczyć zdolność produkcyjną w danym kwartale czy miesiącu. korzysta się z nich w zamyśle usunięcia najsłabszego ogniwa, lub rozwiązywania kłopotów firmy.
Businessman in work

Jakim sposobem pracodawcy mogą dzisiaj monitorować swoich pracowników?

Podtrzymanie dyscypliny w naszych miejscach zatrudnienia w szeregu przypadków jest zadaniem bardzo trudnym. Doświadczenie ewidentnie ukazuje, że owe zagadnienie jest obiektywnie ciężkie do rozwikłania. Każdy pracownik bowiem chce posiadać swoje uprawnienie do prywatności. Niemniej jednak pracodawca jest zmuszony do kontrolowania swoich pracowników w zakresie profesjonalnego wykonywania obowiązków.

Pomyśl o sobie i swoich bliskich

Każdy, kto pragnie zadbać o przyszłość swoich bliskich powinien pomyśleć o zakupie polisy lub rozważyć ubezpieczenie na życie.
Planując naszą przyszłość nie jesteśmy w stanie przewidzieć ogromnej liczby zagrożeń, możemy za to postarać się zadbać o to, by w ciężkiej sytuacji nie pozostać bez pomocy i niezbędnych środków finansowych.
biuro

Czy powiemy w jaki sposób zrobić CV żeby prezesi chcieli je przeczytać?

Pierwsza praca w życiu każdego człowieka jest bardzo ważna. Uczymy się przeważnie po to, by móc się przyszykować do wypełniania wymarzonego zawodu, który poza wielkimi zarobkami, będzie nam też dawał wielką satysfakcję oraz spełnienie marzeń.
1 2