Pracodawca

Pomyśl o sobie i swoich bliskich

Każdy, kto pragnie zadbać o przyszłość swoją powinien pomyśleć o zakupie polisy lub
rozważyć opcje jaką jest prywatne ubezpieczenie.
Planując naszą przyszłość nie umiemy określić ogromnej liczby zagrożeń, możemy za to dołożyć starań i zadbać o to, by w trudnej sytuacji nie pozostać bez pomocy i jakichkolwiek środków finansowych.
praca

Prawo pracy

Prawo pracy to dział prawa, który obejmuje regulacje stosunków pracy między pracodawcą a pracownikiem oraz obejmuje przepisy dotyczące organizacji pracodawców i pracowników, układów zbiorowych, a także udziału pracowniczego i porozumienia w zbiorowych stosunkach pracy.
rozmowa kwalifikacyjna

Podstawowe wskazówki dla osób szukających pracy

Cenne rady dla osób, które szukają zatrudnienia bez dwóch zdań będą w stanie przedstawić takie osoby, jakie poszukiwały etatu przez długi czas i nie potrafiły odszukać dla siebie zadowalającego stanowiska. Jak bowiem jest wiadome, dokładnie dzięki takiej technice poszukiwania trafnych i nietrafionych rozwiązań da się wiele nauczyć i odnaleźć wzorzec tego, w jaki sposób trzeba zachowywać się, aby odnieść sukces.
Praca, biznesmen

Jak określać produktywność pracowników?

w Polsce ukazuje się coraz więcej korporacji ukierunkowanych na dobrze biegłego w danej dziedzinie pracownika. postanawiają uzupełnić swoje systemy o pakiety ocen pracowniczych , które są w stanie obliczyć wydajność w pewnym przedziale czasu. Stosuje się je w celu usunięcia najsłabszego ogniwa, lub likwidowania problemu przedsiębiorstwa.
korporacja

Czy opłaca się podjąć pracę w znanej firmie?

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie daje zbyt wielkich szans na znalezienie ciekawej pracy, czy na rozwój osobisty. Wiele osób bez skutku poszukuje zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, często nie są nią usatysfakcjonowani.
Businessman in work

Jakim sposobem pracodawcy mogą dzisiaj monitorować swoich pracowników?

Zachowanie dyscypliny w naszych miejscach pracy niejednokrotnie jest wyzwaniem bardzo trudnym. Praktyka ewidentnie pokazuje, że owe zagadnienie jest stosunkowo skomplikowane do rozwikłania. Każdy pracownik bowiem chce posiadać swoje prawo do prywatności. Tymczasem pracodawca jest zobligowany do nadzorowania swoich osób zatrudnionych w zakresie profesjonalnego wykonywania obowiązków.
praca

Dowiedz się jakie prawa Ci przysługują w Twojej korporacji i pilnuj tego, aby były przestrzegane przez pracodawcę!

Każdy człowiek musi zdawać sobie sprawę z tego jakie prawa mu przysługują. Zwłaszcza w firmie, albowiem mnóstwo pracodawców nie zawiadamia swoich pracowników o wszystkich profitach. Dlatego też, przeczytaj ten materiał i dowiedz się paru niezbędnych rzeczy.
biuro

Czy powiemy w jaki sposób zrobić CV żeby prezesi chcieli je przeczytać?

Pierwsza praca często wiąże się z ogromnym stresem. Edukujemy się zazwyczaj po to, żeby móc się przygotować do wypełniania wymarzonego zawodu, który poza sporymi zarobkami, będzie nam również oferował sporą radość i spełnienie snów.
Praca przy komputerze

Czy praca w IT zapewnia udany start po studiach?

Gdy decyduje się o kierunku wykształcenia, trzeba połączyć własne umiejętności z prognozami, jaki zawód będzie za kilka lat w cenie. Opcje, jakie daje obecnie praca dla programisty w Polsce są nieograniczone. Fachowcy, którzy znakomicie znają się na branży it oraz mogą cieszyć się pokaźnym doświadczeniem, zdobywanym także w czasie studiów są niezwykle pożądanym typem kandydatów na rynku w obecnych czasach.
Laptop na biurku

Czy rozliczanie się z fiskusem może dziać się bezproblemowo? Jakiego rodzaju udogodnienia dobrze będzie wypróbować? W jakich miejscach szukać odpo

Jeżeli coś jest zadaniem obowiązkowym, za jakim nie przepadamy to warto postarać się, aby w dość sprawny sposób uporać się z tego typu powinnością i wrócić do spraw trochę ciekawszych.
1 2