Pracodawca
Praca, biznesmen

Jak określać produktywność pracowników?

Na polski rynku pojawia się coraz więcej korporacji ukierunkowanych na dobrze biegłego w danej dziedzinie pracownika. Decydują się na wdrążenie do swoich systemów ocen pracowniczych , które są w stanie obliczyć wydajność w pewnym przedziale czasu. korzysta się z nich w celu usunięcia najsłabszego ogniwa, lub likwidowania kłopotów organizacji.

Pomyśl o sobie i swoich bliskich

Każdy, kto pragnie zadbać o przyszłość swoją powinien pomyśleć o zakupie polisy lub
rozważyć opcje jaką jest prywatne ubezpieczenie.
Planując naszą przyszłość nie umiemy przewidzieć ogromnej liczby niebezpieczeństw, możemy jednak dołożyć starań i zadbać o to, żeby w trudnej sytuacji nie pozostać bez pomocy i jakichkolwiek środków finansowych.
Praca przy komputerze

Czy praca w IT zapewnia udany start po studiach?

Kiedy wybiera się kierunek studiów, powinno się połączyć swoje umiejętności z prognozami, jaki zawód będzie za parę lat przyszłościowy. Opcje, jakie zaproponować może dziś praca dla programisty w naszym kraju są duże. Znawcy z branży it oraz mogą pochwalić się dużym doświadczeniem, zdobywanym też podczas studiów są niesamowicie wziętym typem kandydatów na rynku we współczesnym świecie.
raca przy komputerze

Jak wygląda zagadnienie ryzyka w firmie? Jakie regulacje są istotne?

Ocena zagrożenia zawodowego musi być podstawą profilaktyczną ochrony zdrowia pracowników w zakładzie pracy. Od rzetelności takiej oceny zależy skuteczność obowiązującej w miejscu pracy polityki bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki temu można mówić o właściwym zarządzaniu bhp.
Laptop na biurku

Czy rozliczanie się z fiskusem może dziać się bezproblemowo? Jakiego rodzaju udogodnienia dobrze będzie wypróbować? W jakich miejscach szukać odpo

Jeżeli coś jest zadaniem obowiązkowym, za jakim nie przepadamy to dobrze będzie postarać się, aby dość sprawnie uporać się z taką powinnością i wrócić do spraw trochę ciekawszych.
praca

Prawo pracy

Prawo pracy to dział prawa, który odnosi się do stosunków pracy pomiędzy pracodawcą a pracownikiem oraz zawiera regulacje odnoszące się do organizacji pracodawców i pracowników, sporów zbiorowych, a także partycypacji pracowniczej i porozumienia w zbiorowych stosunkach pracy.
leasing pracowników

Leasing pracowniczy jako pożyczenie pracujących

Leasing pracowniczy to pożyczenie pracowników zatrudnionych na stałe w drugiej firmie. By można było mówić o leasingu pracowniczym, powinno dojść do zawarcia porozumienia między dwoma pracodawcami, macierzystym i wypożyczającym, w jakim zakładany jest okres trwania urlopu bezpłatnego pracującego, jego stanowisko i rodzaj przeprowadzanej pracy.
praca

Dowiedz się jakie prawa Ci przysługują w Twojej korporacji i pilnuj tego, aby były przestrzegane przez pracodawcę!

Każdy z nas powinien zdawać sobie sprawę z tego jakie prawa mu przysługują. Przede wszystkim w firmie, ponieważ mnóstwo pracodawców nie zawiadamia swoich pracowników o wszystkich profitach. W związku z tym, przeczytaj ten materiał i dowiedz się kilku potrzebnych rzeczy.
korporacja

Czy opłaca się podjąć pracę w znanej firmie?

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie daje zbyt dużych nadziei na znalezienie dobrej pracy, czy na rozwój zawodowy. Dużo osób bez rezultatów poszukuje zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, zwykle nie są nią usatysfakcjonowani.
biuro

Czy powiemy w jaki sposób zrobić CV żeby prezesi chcieli je przeczytać?

Pierwsza praca często łączy się z dużym stresem. Edukujemy się niejednokrotnie po to, aby mieć szansę się przygotować do wykonywania wyśnionego zawodu, który poza sporymi wynagrodzeniami, będzie nam także dawał duże zadowolenie oraz spełnienie marzeń.
1 2