Transport
Regały magazynowe

Mogłoby się wydawać, że przenoszenie ciężkich ładunków wymaga skomplikowanych rozwiązań. Tymczasem, najczęściej wykorzystuje się w tym wypadku przenośniki rolkowe.

Przenośniki rolkowe ułatwiają przenoszenie ciężkich ładunków. Biorąc pod uwagę specyficzną nawierzchnię taśm rolkowych, transportowane ładunki mają zazwyczaj w miarę regularny kształt. Przewożone są między innymi skrzynie, pudełka, worki, paczki, plastikowe pojemniki itp. Cenną cechą przenośników jest możliwość przekształcaniaich konstrukcji. Przez to możemy w zależności od naszych potrzeb regulować ich rozmiar lub poziom wysokości. W halach przemysłowych przenośniki rolkowe tworzą skomplikowany system zespolonych ze sobą rolek.
przesyłki kurierskie

Dostawy szybkie – jak troszczyć się, aby zarówno cena była niska, a także poziom usług wysoki

Przesyłki kurierskie opanowały świat. W czasach, kiedy wszystko musi być doręczone na już, wciąż są sprawy, które muszą być dostarczone do adresata fizycznie. Jednak w większości przypadków jest on nie w sąsiednim biurze, ale na drugim końcu świata. I choć nie zdajemy sobie sprawy, przesyłki cargo stanowią chwilowo większy fragment transportów lotniczych i morskich aniżeli podróże rekreacyjne i biznesowe.
oszczędności

Przenośnik z łańcuchów a także podajnik kubełkowy - a wiec, co połącza pierwsze z drugim

Czym dokładnie bywa podajnik kubełkowy - w jakiego typu dziedzinie gospodarki się go używa oraz jakie bywa jego zadanko? A przenośnik z łańcuchów? Do czego się go używa i co posiada wspólnego z napomkniętym podajnikiem kubełkowym? To wszyściutko i jeszcze więcej nie posiadając problemu znajdziesz wewnątrz naszym nowiutkim felietonie!
Samochód dostawczy, transport

Jakie są pozytywy wypożyczenia samochodów dostawczych – kiedy to wyjdzie na do dobre!

Znakomity i sprawny transport to w dwudziestym pierwszym wieku wyjątkowo ważny czynnik, który czasem decyduje o wielu istotnych kwestiach. Każdy, kto interesuje się handlem lub logistyką dobrze wie, jak istotna jest rola znakomitego transportu w sprzedawaniu i dystrybucji dóbr. Aby osiągnąć dobry poziom transportu towarów, konieczne jest spełnienie paru ważnych czynników – przykładowo bezpieczne i dobrze zrobione drogi, rzetelni pracownicy , a także doskonałej jakości samochody dostawcze.
Stoisko targowe

Zabudowa stoisk targowych

Oprócz projektu, wykonania i montażu najczęściej firmy oferują one również zaplecze magazynowe oraz logistyczne, transport, wyposażenie stoiska a także catering, hostessy, serwis techniczny oraz personel sprzątający). Należy tylko wpisać w wyszukiwarkę właściwą frazę, przykładowo: zabudowa stoisk targowych Poznań bądź po prostu budowa stoisk targowych i już po chwili wyświetla nam się mnóstwo propozycji.
Busy Kraków

Wynajem busów na rodzinne imprezy

Jeżeli się pobieramy i planujemy wesele powinniśmy naszym gościom zapewnić dobrą zabawę i maksimum komfortu, żeby mogli wraz z nami cieszyć się tym wspaniałym dniem. Jeżeli zapraszamy bliskich i znajomych z innych miast jest to niezwykle istotne, bo przybycie na tę okazję z pewnością związany jest dla nich z odpowiednim rozplanowaniem dnia i transportu – tutaj z pomocą przychodzą busy kraków.

Intrygujący serwis logistyczny dla firm

Termin logistyka pierwszy raz powszechny był w obszarze wojskowości. Intensyfikacja gospodarcza i globalizacja w XX wieku przywiodły do upowszechnienia się tego wyrażenia w innych aspektach gospodarki takich jak dystrybucja, sprzedaż, produkcja, magazynowanie, transport oraz zarządzanie i inżynieria towarów.

Sposoby transportu towarów

Główny środek światowego transportu towaru to spedycja morska. Najważniejszą jej zaletą jest to, że można przetransportować duże ilości towaru na wielkie odległości. Podróżowanie na wodzie jest bardzo znikomym procentem w środkach komunikacji. Głównym powodem jest to, że podróże takie trwają stosunkowo długo. W miejscach gdzie linia brzegowa jest mocno rozbudowana, podróże statkiem są bardzo popularne. Dlatego transport wodny skupia się obecnie na przewozie towaru. Do tego celu używa się odpowiednich statków, na przykład tankowców, masowców, drobnicowców albo kontenerowców.
Samochód dostawczy, transport

Transport na trasie Polska-Niemcy

Nie ma chyba żadnych wątpliwości co do tego, że Niemcy należą obecnie do zdecydowanie najważniejszych partnerów handlowych Polski. Bardzo wielu przedsiębiorców istniejących w rozmaitych branżach prowadzi silne kontakty handlowe z tamtejszymi firmami, zaś wymiana towarów pomiędzy tymi dwoma krajami zwiększa się z roku na rok.
Transport morski

Zamorski handel z Chinami

Efektywne poruszanie się po niezwykle prędko zmieniającym się rynku spedycyjnym to zadanie niełatwe. W trakcie teraźniejszego kryzysu finansowego ciężko podjąć decyzję jak najlepiej zadbać o własną przyszłość, jak również o własne przedmioty zbytu. Klasyczne sposoby przewozu towarów okazują się nieraz kosztowne i mało opłacalne. Inny problem stanowi kraj, gdzie potrzeba sprzedawać swoje towary.
1 2 3