Transport
Kontenery

Spedycja międzypaństwowa

W krajach, a także w organach UE jest obserwowany teraz głęboki kryzys. Wielu ludzi zaczyna wątpić w ten wartościowy sojusz krajów, które kiedyś toczyły okrutne wojny. Trzeba pamiętać, jak wiele stworzenie EU przyniosło dla polepszenia kontynentalnej wymiany ekonomicznej. Wolny transfer towarów to niezwykle cenna zmiana, którą przyniósł nam ten sojusz wolnych krajów.
karton

Opakowania tekturowe? Naturalnie!

Niewątpliwie tektura falista jest materiałem papierniczym przyszłości . Lekka, mocna, trwała – i przede wszystkim, skuteczna. Co ważne, w przeciwieństwie do innych materiałów nie tylko podlega procesowi recyklingu, ale może być nieskończoną ilość razy odnawialna.
Samochód dostawczy, transport

Jakie są pozytywy wypożyczenia samochodów dostawczych – kiedy to wyjdzie na do dobre!

Świetny i fachowy transport to w dzisiejszych czasach wysoce istotny czynnik, który czasem decyduje o wielu istotnych kwestiach. Każdy, kto zajmuje się handlem albo logistyką dobrze wie, jak ważna jest rola znakomitego transportu w sprzedawaniu i dystrybucji dóbr. By osiągnąć doskonały poziom transportu towarów, potrzebne jest spełnienie paru istotnych czynników – przykładowo bezpieczne i dobrze zrobione drogi, rzetelni pracownicy , a także wysokiej jakości samochody dostawcze.
Transport morski

Zamorski handel z Chinami

Łatwe poruszanie się po niezwykle szybko zmieniającym się świecie spedycyjnym to zadanie niełatwe. W czasach obecnego kryzysu finansowego trudno podjąć decyzję jak najpewniej zadbać o własną przyszłość, a także o własne przedmioty zbytu. Zwyczajowe ścieżki transportu towarów okazują się nieraz kosztowne i mało opłacalne. Inny problem stanowi kraj, gdzie potrzeba sprzedawać własne towary.
Busy Kraków

Wynajem busów na rodzinne imprezy

Jeżeli bierzemy ślub i planujemy wesele należy naszym bliskim zagwarantować wspaniałą zabawę i maksimum wygody, żeby mieli możliwość wraz z nami weselić się tym wspaniałym dniem. jeśli zapraszamy bliskich i przyjaciół z innych miast jest to szczególnie ważne, bo przyjazd na tę okazję z pewnością związany jest dla nich z odpowiednim zaplanowaniem dnia i transportu – tutaj z pomocą przychodzą busy kraków.
Samochód dostawczy, transport

Transport na trasie Polska-Niemcy

Nie ma chyba żadnych wątpliwości co do tego, że Niemcy należą aktualnie do zdecydowanie najważniejszych partnerów handlowych Polski. Bardzo wielu przedsiębiorców istniejących w najróżniejszych branżach prowadzi silne kontakty handlowe z tamtejszymi firmami, a z roku na rok przepływ towarów pomiędzy tymi dwoma krajami jest coraz większy.
Transport, dostawa towarów

Informacje o transporcie i spedycji

Polska jest atrakcyjnie zlokalizowana - przecież leżymy na środku Europy, więc generalnie pod względem spedycyjnym jesteśmy potęgą. Oczywiście w dalszym ciągu nie mamy tak fantastycznych dróg oraz autostrad jak chociażby Niemcy, ale z roku na rok można zauważyć sporą poprawę. To powoduje, iż transport oraz spedycja stają się niewątpliwie coraz ważniejszymi gałęziami polskiej gospodarki. A więc w pierwszej części własnego tekstu chciałbym napisać o tym, że zasadniczo spedycja transport to takie branże, które mają przed sobą świetlaną przyszłość. Chętnie inwestowałbym w akcje firm funkcjonujących w transporcie oraz spedycji!
Statek towarowy

Co dobrze jest wiedzieć na temat transportu międzynarodowego

Jak doskonale wszystkim wiadomo, praktycznie cała światowa gospodarka w ogromnym wręcz stopniu opiera się na szeroko rozumianym transporcie. Gdybyśmy nie mieli możliwości szybkiego przewożenia najróżniejszych towarów na duże odległości – nierzadko do obcych państw – najzwyczajniej nie dałoby się prowadzić handlu międzynarodowego.
Regały magazynowe

Mogłoby się wydawać, że przenoszenie ciężkich ładunków wymaga skomplikowanych rozwiązań. Tymczasem, najczęściej wykorzystuje się w tym wypadku przenośniki rolkowe.

Przenośniki rolkowe ułatwiają przenoszenie ciężkich ładunków. Biorąc pod uwagę specyficzną nawierzchnię taśm rolkowych, transportowane ładunki mają zazwyczaj w miarę regularny kształt. Przewożone są między innymi skrzynie, pudełka, worki, paczki, plastikowe pojemniki itp. Cenną cechą przenośników jest możliwość przekształcaniaich konstrukcji. Przez to możemy w zależności od naszych potrzeb regulować ich rozmiar lub poziom wysokości. W halach przemysłowych przenośniki rolkowe tworzą skomplikowany system zespolonych ze sobą rolek.
przesyłki kurierskie

Dostawy szybkie – jak troszczyć się, aby zarówno cena była niska, a także poziom usług wysoki

Przesyłki kurierskie opanowały świat. W czasach, kiedy wszystko musi być doręczone na już, wciąż są sprawy, które muszą być dostarczone do adresata fizycznie. Jednak w większości przypadków jest on nie w sąsiednim biurze, ale na drugim końcu świata. I choć nie zdajemy sobie sprawy, przesyłki cargo stanowią chwilowo większy fragment transportów lotniczych i morskich aniżeli podróże rekreacyjne i biznesowe.
1 2 3