Technologii
pieniądze

Aplikacje do inwentaryzacji

INWENTARYZACJA- ogół działań rachunkowych dążących do przygotowania dokładnego spisu z natury składników majątkowych oraz miejsc ich pochodzenia na określony termin. Polega ona na określeniu za pomocą spisu faktycznego stanu wszystkich rzeczowych i pieniężnych części majątkowych, jak również wyjaśnienie różnic pomiędzy stanem wynikłym w czasie inwentaryzacji (rzeczywistym) a stanem wynikającym z ewidencji księgowej. Ogólnie inwentaryzacja określana jest koszmarem większości firm.
komputery

Czym jest oprogramowanie ERP?

Jeśli mamy własną firmę przydaje się, abyśmy orientowali się w różnego rodzaju systemach i ułatwieniach, które zapewnia nam rozwój technologii oprogramowania. To już nie te czasy, kiedy sercem zakładu pracy był ogromny segregator przechowywany przez panią w sekretariacie, w którym było wszystko.Aktualnie wykorzystywane są systemy informatyczne wspierające pracę firmy na wszystkich szczeblach jej funkcjonowania. Tego rodzaju rozwiązaniem jest przede wszystkim system ERP.
komputer

Co powinniśmy zrobić, by móc wreszcie opanować obsługę komputerów?

Dzisiaj nawet starzy ludzie, tzn. tacy powyżej 80-tki, bardzo często korzystają z komputera. Choć fakty są takie, że wśród dojrzalszej części polskiego społeczeństwa w dalszym ciągu dostrzec można znaczącą ilość tych osób, które są całkowicie wykluczone. A więc nie mają komputera i dostępu do Sieci. Najzupełniej nie należy obawiać się, bądź co bądź, nie takiej młodej już technologia. W owym tekście zapewne osoba, którą interesuje wielce tajemnica wiedza komputerowa, tak czy siak nie znajdzie zbyt wielu sekretów, lecz to bez cienia wątpliwości może być wartościowa lektura.