Technologii
komputery

Czym jest oprogramowanie ERP?

Jeżeli mamy swoją firmę przydatne jest, abyśmy orientowali się w różnego rodzaju systemach i ułatwieniach, które oferuje nam rozwój technologii oprogramowania. To już nie te czasy, gdy sercem przedsiębiorstwa był wielki segregator prowadzony przez panią w sekretariacie, w którym znaleźć można było wszelkie informacje. Teraz stosowane są systemy komputerowe wspomagające pracę firmy na każdym szczeblu jej działania. Tego typu rozwiązaniem jest z pewnością system ERP.
komputer

Co powinniśmy zrobić, by móc wreszcie opanować obsługę komputerów?

Dzisiaj nawet bardzo starzy ludzie, to znaczy tacy powyżej 80-roku życia, bardzo często korzystają z komputerów. Chociaż fakty są takie, że wśród starszej części polskiego społeczeństwa w dalszym ciągu dostrzec można znaczącą grupę takich osób, które są najzupełniej wykluczone. Zatem nie mają komputera oraz szerokopasmowego dostępu do Internecie. W zupełności nie należy obawiać się, jakby nie patrzeć, nie takiej znowu młodej już technologia. W tym artykule zapewne osoba, którą interesuje bardzo tajemnica wiedza komputerowa, i tak nie znajdzie za wielu niespodzianek, lecz to z całą pewnością może być wartościowa lektura.
pieniądze

Aplikacje do inwentaryzacji

INWENTARYZACJA- ogół czynności rachunkowych dążących do zestawienia dokładnego spisu z natury części majątkowych oraz miejsc ich pochodzenia na określony dzień. Polega ona na określeniu przy pomocy spisu rzeczywistego stanu każdego z rzeczowych oraz pieniężnych części majątkowych, jak też wyjaśnienie różnic między stanem stwierdzonym w czasie inwentaryzacji (rzeczywistym) a stanem wynikającym z ewidencji księgowej. Powszechnie inwentaryzacja określana jest koszmarem większości przedsiębiorstw.