Prawo

Wiedza z Internetu

W Internecie nie ma problemu ze znalezieniem informacji na niemal wszystkie zagadnienia. Niektóre materiały to tylko szum informacyjny, jednak pojawia się także bez liku serwisów np. na temat prawa zawierających wartościowe informacje i praktyczne porady prawne.
WWW

Porady prawników przez internet

W sieci nie ma problemu ze znalezieniem informacji na większość tematów. Część dostępnych wiadomości to tylko szum informacyjny, tymczasem jest także wiele stron WWW.
sala konferencyjna

Gdy potrzebujesz tłumacza we Wrocławiu

W zglobalizowanym świecie nierzadko musimy skorzystać z usług wszelkiego rodzaju tłumaczy. Zwłaszcza we Wrocławiu, który jako jedno z najszybciej rozwijających się miast polski jest odwiedzany przez wielu zagranicznych gości. Zarówno do obsługi konferencji, do sporządzenia prelekcjo czy też do przetłumaczenia lub potwierdzenia zgodności odpisów zagranicznych dokumentów- tłumacz jest często koniecznością. Niestety poszukując odpowiedniego często spotykamy się z wieloma możliwościami. O co w tym wszystkim chodzi???? Kiedy potrzebujemy jakiego tłumacza/tłumaczenia??? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie Państwo w poniższym tekście.
Młotek sędziego

Porady prawne – pomysł na rozwiązanie większości Twoich trudności

Prawo towarzyszy nam od milleniów. Zważywszy na teorię, wg której jest to zbiór nakazów i zakazów, można nawet powiedzieć, że funkcjonuje ono w niepisanej wersji nawet od pierwszych lat istnienia ludzkości. Z biegiem czasu stopniowo rozwijało się, stając się znacznie bardziej trudnym. Współcześnie chcąc samemu rozstrzygnąć wybrane kazusy, zwykle należy posiadać odpowiednią wiedzę w tej dziedzinie.
praca

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi - niezbędnik

Prezentuję treściwy przewodnik dla osób, które pragną kiedyś być kadrowcem. W nim wyjaśniam kilka ważnych terminów związanych z tym obszarem.
Świnka skarbonka

W co inwestować pieniądze

Tematem tego artykułu będą głównie lokaty SKOK, mało tego powiemy sobie o oferowanych. Dowiesz się która lokata jest lepsza, a która nieatrakcyjna oraz jaka jest najlepsza dla Ciebie.
Zadbaj o rodziców na emeryturze

A Ty myślisz o swojej emeryturze?

Świadczenia emerytalne to rodzaj bezpieczeństwa na przyszłość o charakterze świadczenia pieniężnego dla starszych osób, które nie są w stanie wykonywać już pracy zarobkowej. Dawniej mówiono o niej renta starcza.
praca

Prawo pracy

Prawo pracy to dział prawa, który obejmuje regulacje stosunków pracy między pracodawcą a pracownikiem oraz obejmuje przepisy dotyczące organizacji pracodawców i pracowników, układów zbiorowych, a także udziału pracowniczego i porozumienia w zbiorowych stosunkach pracy.

Firma windykacyjna

Windykacja to w skrócie próba odebrania swojej własności w sposób określony w przepisach prawa z pomocą sądu lub bez niej. W celu odzyskania pieniędzy zazwyczaj przekazuje się zebranie długów firmom zatrudniającym fachowców w tej branży. Firma windykacyjna posiada zasób wiedzy i praktykę niezbędne do skutecznego przeprowadzenia udanej windykacji.
Biznesmen

Porady prawne u specjalistów z Wrocławia

Kancelaria prawna "LEXPERTS" jest to kancelaria prawa gospodarczego, a także kancelaria prawna polsko-niemiecka.Oferujemy porady prawne na wysokim poziomie merytorycznym, zgodnie z naszą wiedzą i sztuką prawniczą, a także europejskimi standardami. Wśród naszych usług prawnych oferujemy takie jak obsługa prawna firm, wszelkiego typu pozostała pomoc prawna dla przedsiębiorstw, jak również usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.
1 2 3 4