Światło
Reklama zewnętrzna

Promocja wielkoformatowa jako skuteczne narzędzie reklamowe

Przekazy reklamowe, które są zbudowane w formie obrazków i tekstu, ludzkość zna już od wieków. Gdy 20. stuleciu archeolodzy wydostali na światło dzienne starożytne miasto Pompeje, które zostało zasypane przez popioły i spalone lawą z wybuchu pobliskiego wulkanu, odkrył tam plakaty ogłoszeniowe, przypominające aktualne billboardy.
Żarówka energooszczędna

Znaczenie oświetlenia w projektowaniu pomieszczeń

Wszystkie wnętrza wymagają oświetlenia najwyższej jakości. Światło odgrywa w nim bowiem co najmniej dwie istotne role.
Mieszkania Przy Wspólnej w Sulejówku

Nowoczesne budownictwo jest funkcjonalne

Jeśli ktoś chociaż troszkę przyglądał się temu, w jaki sposób przedstawia się nowoczesne budownictwo, to z pewnością zaznaczy, że jest ono bardzo interesujące, oferuje nam wiele przestrzeni i równocześnie oferuje gwarancję, iż nasze mieszkanie będzie rzeczywiście jasne i wspaniałe. Co istotne, to z pewnością fakt, że takie mieszkania odróżniają się ceną oraz rozmiarem, a więc każdy z łatwością będzie w stanie znaleźć coś właściwego dla siebie oraz własnej rodziny.
Lampa z diodami Led

Jest szansa na niedrogie oświetlenie?

Chociaż lampy LED są widocznie tańsze w eksploatacji, w wyniku wielokrotnie większej trwałości w zestawieniu z tradycyjnymi źródłami światła i znacznie mniejszej konsumpcji energii elektrycznej, ich koszt dalej zniechęca wielu klientów. Choć kuszeni nieporównywalnie lepszą jakością światła, walorami estetycznymi oraz energooszczędnością innowacyjnych artykułów LED, w dalszym ciągu decydują się oni na tańsze odpowiedniki, niejednokrotnie obwiniając sprzedawcę za wysokie koszty artykułów LED.
wspaniałe pomysły na wspieram.to

Portale crowdfundingowe Przeczytaj interesujące wiadomości

Crowdfunding, zwany również finansowaniem społecznościowym, to zjawisko w dalszym ciągu dosyć nowe w kraju. Opiera się na obserwacji, że użytkownicy stron internetowych stanowią bardzo dużą rzeszę ludzi, gotowych do pomocy w rozmaitych ciekawych kwestiach. Crowdfunding opiera się na dofinansowywaniu wybranych przedsięwzięć przez tę właśnie rzeszę użytkowników. Główną cechą tego systemu jest to, że każda osoba dowolnie wybiera wysokość dofinansowania. Nie od dziś bowiem wiadomo, że nierzadko nawet symboliczne sumy okazują się kluczowe dla firmy. Każde przedsięwzięcie zamieszczone w serwisie crowdfundingowym powiada określną granicę, do której mają dojść podarowane finanse w określonym przedziale czasowym. Projekty, które bardzo przypadły do gustu internautom, nierzadko tę określoną granicę przekraczają wielokrotnie.
Diody LED

Zdrowe światło

Niespełna 80% wrażeń dochodzi do nas za pośrednictwem wzroku. Z jakiego powodu więc tak sporadycznie troszczymy się o niego, decydując się na optymalne dla naszych oczu oświetlenie?