Rynek
pomysł na lepszy świat

Portal crowdfundingowy

Wielu finansistów od lat głowi się nad tym, w jaki sposób postępować, aby osiągać rewelacyjne wyniki na rynku. Profesjonaliści co do jednego nie mają wątpliwości oraz brzmią razem – przemyślane działanie i w odpowiedni sposób prowadzone finansowanie społecznościowe ma sporo atutów i przyda się każdemu przedsiębiorcy. Crowdfunding zyskuje stale na znaczeniu, także jeśli chodzi o Polskę. Zysk zostanie spostrzeżony już w niedługim czasie!

Branża sprzedaży domów

Od zeszłego miesiąca na rynku domów na sprzedaż obserwujemy oznaki krachu. Nie jest to optymistyczna wiadomość dla firm pośredniczących i osób, które chcą w krótkim czasie i korzystnie sprzedać nieruchomość. Z drugiej strony, to fantastycznawiadomość dla każdego, kto pragnie znaleźć domek w mocno przystępnej cenie!
Księgowość

Przeprowadzając zeznanie podatkowe warto skorzystać z usług biura księgowego

Koniec roku to zazwyczaj okres sporej nerwówki w prawie wszystkich zakładach. Jeśli kolejny rok z rzędu masz kłopoty z rozliczeniem księgowości w zakładzie, niewątpliwie powinieneś zdecydować się na skorzystanie z usług wykształconego księgowego.

szkolenie

Z jakiego powodu kadra kierownicza powinna się obecnie często szkolić?

Prowadzenie swojej działalności gospodarczej, bez względu na to czy jest to kilkuosobowa firma czy duże przedsiębiorstwo, to kłopotliwe zadanie. Każdy przedsiębiorca musi pamiętać, że podstawowe znaczenie ma kapitał ludzki. To właśnie pracownicy firmy w ogromnej mierze decydują o tym, czy zrealizowane zostaną wymagane cele. Bardzo ważni są też kierownicy, który kontrolują pracę zatrudnianych osób i rozdzielają obowiązki.
Busy Kraków

Czym podróżować po aglomeracji krakowskiej i sąsiedztwie?

Kraków, historyczne miasto stołeczne, jest jedynym z najstarszych ośrodków miejskich , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma zabytkami oraz zamkiem królewskim na Wawelu, wprawia w zachwyt nie tylko polskich wojażerów ale i zagranicznych. Zanim jednak udamy się do Krakowa i okolic, warto rozważyć, jak podróżować w wybrane przez nas lokalizacje oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
praca niemcy z zakwaterowaniem

Możliwości rozwojowe, korzyści finansowe oraz obawy płynące z decyzji o wyjeździe za granicę

Ciekawych ofert pracy poza granicami kraju wydaje się być dosyć sporo. Doszliśmy do momentu, kiedy to mamy możliwość samodzielnie zdecydować - jakiego zajęcia i w jakim kraju chcielibyśmy się podjąć.
podatki

Fuzja przedsiębiorstw a sprawozdanie finansowe

W dzisiejszej gospodarce, charakteryzującej się dużą liczbą rywalizujących ze sobą podmiotów gospodarczych oraz wieloma zależnościami pomiędzy elementami pośrednio lub bezpośrednio wpływającymi na koniunkturę, coraz rzadziej udaje się pojedynczym przedsiębiorstwom wypracowanie udziału w rynku.
Inwestycje, nieruchomości

Obligacje korporacyjne, obligacje komunalne, obligacje skarbowe

Polska ze równym wzrostem PKB i kurczącym się zadłużeniem wyróżnia się na tle UE. Oznacza to, że obligacje skarbowe mogą się pochwalić większym wzięciem i mają zaufaniekupujących, a obligacje korporacyjne zapewniają niezłe profity. W tym niedługim artykule opiszę trzy typy obligacji, bo nadchodzące lata to perfekcyjna szansa, by zainwestować i pewnie pomnożyć swoje pieniądze.
biuro

Czas najwyższy na własne biuro

Rosnąca z każdym dniem ilość inwestycji o przeznaczeniu gospodarczym, stymulowanych rosnącym popytem, nie miało szans jeszcze wywrzeć nacisku na malejącą po stagnacji podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?
Pieniądze, Euro

Mieszkania Poznań na sprzedaż

teraz jest coraz więcej mieszkań w Poznaniu na sprzedaż. Większość z nich pochodzi na pewno z rynku używanego, jednak także firmy deweloperskie Poznań budują nowe nieruchomości. Mają one tę przewagę nad używanymi, że znajduje się w nich dużo dodatkowych zalet, takich jak monitoring, place zabaw, wideofony itp., których często nie ma w starym budownictwie. Przykładowo deweloper Poznań proponuję mieszkania o podwyższonym standardzie.
1 2 3 4