Biznes
pieniądze

Wybór biura rachunkowego

Dla każdego prezesa firmy, zatrudnienie biura rachunkowego to kluczowa decyzja. Nie chcemy przecież powierzyć niekompetentnym osobom takich kwestii, jak prowadzenie naszych pieniędzy. W tym niedługim tekście doradzę wam, na co patrzeć przy takiej decyzji i jak znaleźć najbardziej kompetentne biura rachunkowe Poznań.
Zakupy, shopping

Znaczenie systemów lojalnościowych i programów motywacyjnych w biznesie

Sukces każdej firmy oparty jest na świetnych relacjach z klientami. Nawet niepozorne i dopiero raczkujące przedsiębiorstwo, które nie posiada tysięcy na kolorową kampanię promocyjną, może idealnie się rozwijać.
bezrobotny

Darowizny unii europejskiej we Wrocławiu - dofinansowania dla przedsiębiorstw - a więc, jak uruchomic własny biznes

Chcesz założyć osobisty biznes we Wrocławiu? Postaraj się o dofinansowanie! Damy Tobie podpowiedź, jakie biznesy posiadają na to największą możliwość!

Firma w Internecie

Jak niełatwo w naszym świecie, w dobie utrzymującego się kryzysu, utrzymać przedsiębiorstwo na rynku, wiedzą ci, którzy wybrali ten ryzykowny krok. Ludzie żyją teraz wyjątkowo oszczędnie i trudno jest zdobyć nowych nabywców. Trzeba szukać pozostałych kanałów dystrybucji oraz docierać do rozmaitych grup przyszłych nabywców.
Szara strefa

Własna firma

Obierającdrogę kariery zawodowej wielu z nas wychodzi z zamiarem założenia swojej działalności gospodarczej. Posiadanie prywatnej działalności gospodarczej ma wiele plusów: pracujemy sami dla siebie, nie na osoby, którzy są nad nami, zyskujemy możliwość podejmowania własnych decyzji, kierowania rozwojem firmy, doboru pasujących nam współpracowników i podwładnych. Jak to się mówi: „sami sobie jesteśmy szefami”.
Reklama na billboardach

Niezła promocja

Każdy wie, że w obecnych czasach bez skutecznego marketingu ciężko zdobyć sukces w biznesie. Zagadnienie promowania jest od dawna przedmiotem analiz licznych naukowców na całym globie. W naszym kraju znajdziesz wielu fachowców w tej trudnej dziedzinie.
angielski

W jaki sposób znaleźć najlepszą szkolę językową

Znajomość języków obcych to obecnie podstawa. Z tego powodu rodzicom zależy na tym, by ich dziecko jak najwcześniej przyswajało umiejętność "angielskiego". Życząc sobie wysłać naszą pociechę na wartościowy kurs językowy, powinniśmy uświadomić sobie, iż najmniejsze braki na tym etapie nauki mogą spowodować, że młody uczeń zrazi się do zdobywania wiedzy.
Pieniądze, Euro

Pomysł na firmę: wydawnictwo internetowe

Wielu poszukuje pomysłu na intratny biznes, sporo ludzi swoje firmy przenosi do Internetu. Działania online to nowe rozwiązanie i odnowienia wyświechtanych schematów. Internetowe wydawnictwo daje szansę na podniesienie chylącej się branży.
reklama outdoor

Komu się opłaca założenie spółki w Niemczech i czy to coś skomplikowanego?

Wiele młodych ludzi poszukuje swego miejsca na świecie. Próbują zakładać przeróżne markety czy też decydują się przykładowo na handlowanie nieruchomościami. Te wszystkie działalności mogłyby się kalkulować.
Teczki ofertowe

Artykuły promocyjne dla każdej firmy

Co kilka metrów aktualnie natykamy się na reklamy. Są wszędzie i w różnej formie. Od wielkich billboardów przy ulicach, poprzez citylighty, całe strony w czasopismach, pendrive’y czy innego rodzaju gadżety Jeżeli posiadamy firmę, która zajmuje się dystrybucją czegokolwiek – produktów czy usług – to nie ma znaczenia, najistotniejszym nośnikiem reklamy są teczki ofertowe.
1 2 3 4 5 6 7