Studia
ratusz

Wrocław – dolnośląska stolica nauczania

Bywa tak, że w trakcie wielkich testów przeszkadza chwila słabości, gorszy dzień bądź po prostu brak szczęścia. Słabo wypełniony test maturalny może sprawić, że nie pójdziesz na wybrane studia.
ogniwo słoneczne

W jaki sposób zdobyć dobry zawód bez studiów oraz co zrobić, aby w szybkim okresie nauczyć się czegoś innego?

studia to najpopularniejsza opcja zdobycia solidnego oraz nieprzeciętnego wykształcenia, a co za tym idzie zawodu, który da szansę w przyszłości utrzymać się i zrealizować zamierzone plany. Aczkolwiek nie każdy ma możliwość oddać się w pełni na parę lat sukcesywnej nauce, jakie jest więc rozwiązanie? Rozwiązaniem są szkoły policealne i kursy doszkalające.


W jaki sposób zdobyć dobry zawód bez studiów oraz co zrobić, aby w szybkim okresie nauczyć się czegoś innego?

Rozwój zawodowy jest teraz w pewnym znaczeniu odbiciem pozycji zawodowej, jest ważniejsza niż kiedyś i kolejne szczeble są bardziej upragnione, dlatego tak istotny jest ciągły rozwój.


pracownik jednej z firm IT

Możliwości kariery

W tym roku szkolnym będziesz absolwentem liceum i nie wybrałeś jeszcze, na jaki kierunek studiów się udać? Zachęcamy do przeczytania tego wpisu – jest szansa, że dzięki niemu wszystko stanie się jaśniejsze.

Wydaje się, że obecnie dobrym kierunkiem jest informatyka.
zajęcia szkolne

Specjaliści IT nie narzekają na brak stanowisk w naszym kraju

We współczesnym świecie coraz więcej ludzi decyduje się na studia na kierunku informatycznym. Na chwilę obecną bowiem informatyk to jeden z najczęściej poszukiwanych zawodów. Wynika to przede wszystkim z rozwijającej się komputeryzacji, w rezultacie której w niewielu zakładach pracy na dzień dzisiejszy nie stosuje się komputerów. Zakres obowiązków takiego pracownika ulegał zmianom na przestrzeni lat wraz z rozwojem technologii i wzrostem znaczenia Internetu.
Studenci

Studiowanie we Wrocławiu

Przychodzi taki moment w naszym życiu, gdy każdy myśli, jakie miasto miałby wybrać aby rozpocząć w nim studiować. Studia Wrocław? Toruń? W tej chwili skupmy się na tym pierwszym mieście.
Studenci

Wzięte uczelnie wyższe

Dalsze nauczanie w Polsce z roku na nadal rozbudowuje swą ofertę, zmieniając szkoły wyższe i ich programy kształcenia wraz z duchem czasu. Kiedy chodzi o aktualne studia informatyka jako kierunek może cieszyć się się dużym zainteresowaniem przyszłych studentów oraz studentek.
uczelnia

Jaki kierunek wybrać do studiowania?

O ile w trwającym roku będziesz podchodził do egzaminu dojrzałości i sądzisz, że raczej dostaniesz wyniku, który da ci szansę studiów na normalnym uniwersytecie, nie stresuj się. We Wrocławiu od dawna działa wiele szkół wyższych, na które zostaniesz przyjęty w zasadzie bez większych trudności.
Studenci

Jeżeli szkoły wyższe to wyłącznie studia informatyka

Dalsze nauczanie w Polsce z roku na permanentnie powiększa swą ofertę, modyfikując szkoły wyższe i ich programy nauczania wraz z duchem czasu. Biorąc pod uwagę studia informatyka jako kierunek może pochwalić się się niemałym zainteresowaniem przyszłych studentów i studentek.
prawo i praca

Najlepsze zawody na trudne czasy

Ostatnie czasy dobitnie uwidoczniły, że młodzi ludzie szczegółowo powinni rozważyć wybierane kierunki studiów, bo nietrafiony kierunek może skutkować później problemami w zdobyciu zatrudnienia. Jakie więc zawody są godne rozważenia i na co patrzeć przy składaniu podań na studia? Pytamy o to ludzi pracujących w różnych zawodach.
Gazeta.ie

Praca na wyspie

Wędrówka młodych Polaków za pieniędzmi trwa w najlepsze. Chociaż w Europie straszy kryzys, bez przerwy wymagamy raju, gdzie dałoby się bez problemu zarobić, cóż odłożyć i finalnie wrócić do kraju. Niektórzy twierdzili, że to Irlandia była miejscem marzeń.
1 2 3 4