Komunikacja
Świnka skarbonka

Crowdfunding

Obecnie bardzo wiele procesów odbywa się z użyciem sieci WWW. Sieć stała się w pewnym sensie drugą rzeczywistością, w której również ma miejsce komunikacja, dokonuje się transakcji i zawiera umowy. Bardzo często również właśnie w sieci umieszcza się rozmaite projekty i pomysły, często ciekawe. W dawniejszych czasach często dobre idee przepadały z braku pieniędzy na ich wprowadzenie w życie. Można było tylko prosić przedsiębiorców o pomoc finansową, z różnym skutkiem. W czasie komputerów i internetu tendencja ta uległa zmianie.
Agencja marketingowa Navy Blue

Porządny program lojalnościowy - jaki należy wybrać?

Czym w dzisiejszych czasach jest słowo lojalność? Czy obecnie potrafimy być lojalni? Jeżeli chodzi o relacje międzyludzkie, to jest z tym różnie i trzeba byłoby sprawdzić ogólnie psychologiczną stronę różnych więzi. Ale, jeżeli chodzi o lojalność co do jakiś marek, to widać wyraźnie po programach lojalnościowych, które trafiły do większego grona ludzi, a które z lojalnościowych programów nie były trafione. Ludzie kochają czuć się docenieni, nawet, kiedy robią zakupy.
oszczędzanie

Jakiego rodzaju są korzyści z brania udziału w programie lojalnościowym?

Programy lojalnościowe to niezwykle popularne narzędzia marketingowe, które potrzebują sprawnej infrastruktury, która wspomoże proces rozliczeń. Niezwykle wielką trudność sprawia to, jeżeli chodzi o rozproszone przedsiębiorstwa składające się z szeregu mniejszych, osobnych oddziałów.
Public Relations

Czym właściwie jest PR?

Branża PR narodziła się parę dziesięcioleci temu, dziś cieszy się największą popularnością. Mimo to jeszcze wiedza przeciętnych ludzi o tej kwestii jest niewystarczająca. Ludzie nie orientują się, czym tak w sumie trudni się agencja public relations. Wielu kojarzy pojęcie piaru z klasyczną reklamą, lub, co gorsza, z propagandą.
Busy Kraków

Czym podróżować po aglomeracji krakowskiej i sąsiedztwie?

Kraków, starodawna siedziba królów polskich, jest jedynym z najbardziej wiekowychaglomeracji miejskich , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma miejscami godnymi polecenia oraz zamkiem królewskim na Wawelu, wprawia w zachwyt nie tylko krajowych wojażerów ale i zagranicznych. Zanim jednak wybierzemy się na zwiedzanie Krakowa i okolic, warto rozważyć, jak pojechać w wybrane przez nas lokalizacje oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
angielski

Metody wpajania języka angielskiego, czyli wcale nie jest późno na uczenie się.

Nie dla każdego nauka języka angielskiego jest zabawą. Mówi się nawet, że im ktoś straszy, tym wolniej uczy się zasad obcego języka, przez co wolniej mu idzie nauka.. Nie da się jednak pominąć faktu, że język angielski już praktycznie na stałe rejestruje się w współczesny świat, zatem warto go rozumieć. bez względu na wiek. Język angielski przydaje się niekoniecznie podczas wyjazdu z kraju.
Absolwenci, studia

Jakiego typu studia dają zatrudnienie?

Czy studia są potrzebne do prowadzenia radosnego życia, w szczególności takiego zawodowego? Bez wątpienia nie! Znajdzie się sporo osób, które ogólnie nie uskarżają się na swój los, a jakoś nie mają wyższego wykształcenia. Chociaż naturalnie tak czy siak studia są bardzo potrzebne w życiu statystycznego Polaka.