Media
telebim reklama

Jakim sposobem efektywnie promować przedsiębiorstwo?

Reklama jest dźwignią handlu – właściwie każdy słyszał to powiedzenie i ma świadomość tego, jak wiele znajduje się w nim racji, szczególnie w chwili, kiedy prowadzi swoje przedsiębiorstwo. Reklama przybiera liczne formy, w zależności od faktu, w jakim miejscu są potencjalni odbiorcy, jakie dostępne są media i w których lokalizacjach można umieścić wydajną, przykuwającą spojrzenie reklamę, która wgryzie się w pamięć.
pieniądze

Parę efektywnych sposobów na zauważalną reklamę własnej firmy

Obecny rynek towarów i usług charakteryzuje wyjątkowo duża konkurencja. Bitwa o klienta jest niezwykle zażarta. Z tego też powodu firmy starają się wyszukać oryginalny i skuteczny sposób na dotarcie z własnym produktem do użytkownika końcowego.
Szkolenie

Komu przydadzą się szkolenia z prawa autorskiego i kto je dla nas przeprowadzi? Zagadnienia podstawowe.

Szablonowy plan szkolenia z prawa autorskiego – niezależnie od tego, jaka osoba je opracowuje i przeprowadza – jest zbliżony, dlatego że najczęściej dzieli się na bloki - z teorią i praktyką i obejmuje podstawy ważnych ustaw i innych aktów prawnych oraz najważniejsze definicje (autor, współautor, utwór, własność intelektualna).
WWW

Strony internetowe – ważne dla biznesu?

Tradycyjne media – papierowe i telewizja – tracą swoją siłę na rzecz najnowszych technologii WWW. Da się to zauważyć zwłaszcza w branży promocyjnej. Instytucje dają krocie na promocję w Internecie. Czemu tak się dzieje? Otóż sieć to największa na świecie baza użytkowników, do których da się kierować tekst zachęcający do zakupy. Lecz nie to jest najistotniejszym lutetem nowych technologii.

Agencja PR – rozwiązanie dla twojej firmy

Kreowanie wizerunku to zadanie, które często spychane jest na samym dole na liście priorytetów, nawet w dużych przedsiębiorstwach. Czasem nawet firmy wcale nie mają w swoich strukturach specjalisty zajmującego się public Relations, nie mówiąc o całym departamencie. Zdecydowanie warto jednak zaplanować odpowiednio budżet i zainwestować w tworzenie wizerunku jakieś pieniądze. Najlepiej zwrócić się do osób specjalizujących się w tej dziedzinie
książka

Badania marketingowe – komu przeznaczone?

Z górą pięćdziesiąt lat temu stworzono marketing. Od tamtego czasu naukowcy kreują nowe koncepcje, a fachowcy w biznesie oraz w outsourcingowych agencjach trudnią się ich urzeczywistnieniem. Obecnie każda działalność biznesowa, która pragnie rozwijać się dobrze, musi skutecznie zajmować się sprawą szeroko pojętej promocji.
WWW

Monitoring mediów społecznościowych w Internecie

Aktualnie monitorowanie mediów społecznościowych, tj. monitoring social media nabiera swoistego znaczenia. Światowa rewolucja umożliwia wyrażenie zdania każdemu internaucie. Monitorowanie mediów przydaje się w szczególności do tego, by wytyczyć te najistotniejsze dla pewnej branży lub konkretnego przedsiębiorstwa informacje.
billboard reklamowy w języku angielskim

Jak się promować?

Zanim postawisz na banery reklamowe jako nośniki promocyjne twojej marki, musisz to dogłębnie przemyśleć. Weź pod uwagę to, że obywatele Polski wyrażają coraz mocniejszą antypatię wobec natłoku reklam. Nic dziwnego – wszakże banery reklamowe są naprawdę widoczne na każdym kroku.
liczniki gazu

W jaki sposób zmienić dostawcę gazu?

Paliwo gazowe jest jednym z najczęściej stosowanych na terenie kraju. Większa część gospodarstw domowych wykorzystuje gaz ziemny do przyrządzania potraw – jest to nadal o wiele tańsze rozwiązanie od stosowania kuchenek elektrycznych czy indukcyjnych. Oprócz tego niektóre domy są ogrzewane piecami gazowymi, gaz jest także wykorzystywany do ogrzewania wody w części przepływowych ogrzewaczy.