Media

Agencja PR – rozwiązanie dla twojej firmy

Kreowanie wizerunku to zadanie, które często spychane jest na samym dole na liście priorytetów, nawet w dużych przedsiębiorstwach. Czasem nawet firmy wcale nie mają w swoich strukturach specjalisty zajmującego się public Relations, nie mówiąc o całym departamencie. Zdecydowanie warto jednak zaplanować odpowiednio budżet i zainwestować w tworzenie wizerunku jakieś pieniądze. Najlepiej zwrócić się do osób specjalizujących się w tej dziedzinie
książka

Badania marketingowe – komu przeznaczone?

Z górą pięćdziesiąt lat temu stworzono marketing. Od tamtego czasu naukowcy kreują nowe koncepcje, a fachowcy w biznesie oraz w outsourcingowych agencjach trudnią się ich urzeczywistnieniem. Obecnie każda działalność biznesowa, która pragnie rozwijać się dobrze, musi skutecznie zajmować się sprawą szeroko pojętej promocji.
WWW

Monitoring mediów społecznościowych w Internecie

Aktualnie monitorowanie mediów społecznościowych, tj. monitoring social media nabiera swoistego znaczenia. Światowa rewolucja umożliwia wyrażenie zdania każdemu internaucie. Monitorowanie mediów przydaje się w szczególności do tego, by wytyczyć te najistotniejsze dla pewnej branży lub konkretnego przedsiębiorstwa informacje.
billboard reklamowy w języku angielskim

Jak się promować?

Zanim postawisz na banery reklamowe jako nośniki promocyjne twojej marki, musisz to dogłębnie przemyśleć. Weź pod uwagę to, że obywatele Polski wyrażają coraz mocniejszą antypatię wobec natłoku reklam. Nic dziwnego – wszakże banery reklamowe są naprawdę widoczne na każdym kroku.
liczniki gazu

W jaki sposób zmienić dostawcę gazu?

Paliwo gazowe jest jednym z najczęściej stosowanych na terenie kraju. Większa część gospodarstw domowych wykorzystuje gaz ziemny do przyrządzania potraw – jest to nadal o wiele tańsze rozwiązanie od stosowania kuchenek elektrycznych czy indukcyjnych. Oprócz tego niektóre domy są ogrzewane piecami gazowymi, gaz jest także wykorzystywany do ogrzewania wody w części przepływowych ogrzewaczy.
WWW

Strony internetowe – ważne dla biznesu?

Stare media – prasa i telewizja – tracą swoją pozycję na rzecz nowoczesnych technologii WWW. Da się to zauważyć szczególnie w branży marketingowej. Instytucje dają miliardy na reklamy w sieci. Dlaczego tak się dzieje? Otóż sieć to największa na świecie baza klientów, do których da się wystosowywać przekaz reklamowy. Jednakże nie to jest najważniejszą cechą cyfrowych technologii.
Szkolenie

Komu przydadzą się szkolenia z prawa autorskiego i kto je dla nas przeprowadzi? Zagadnienia podstawowe.

Ramowy program szkolenia z prawa autorskiego – niezależnie od tego, kto je opracowuje i realizuje – jest zbliżony, ponieważ zwykle dzieli się na bloki - teoretyczny i praktyczny oraz zawiera główne wiadomości na temat kluczowych ustaw i innych aktów prawnych oraz kluczowe pojęcia (autor, współautor, dzieło, własność intelektualna).
pieniądze

Parę efektywnych sposobów na zauważalną reklamę własnej firmy

Obecny rynek towarów i usług charakteryzuje wyjątkowo spora konkurencja. Walka o klienta jest szalenie zażarta. Dlatego też przedsiębiorstwa chcą znaleźć oryginalny i skuteczny sposób na znalezienie drogi ze swoim produktem do użytkownika końcowego.
telebim reklama

Jakim sposobem efektywnie promować przedsiębiorstwo?

Reklama jest dźwignią handlu – właściwie każdy zna to porzekadło i zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele jest w nim prawdy, zwłaszcza w momencie, gdy prowadzi swoje przedsiębiorstwo. Reklama przybiera liczne postacie, w zależności od tego, gdzie znajdują się potencjalni reklamobiorcy, jakie istnieją środki przekazu i w jakich lokalizacjach da się umieścić wydajną, rzucającą się w oczy reklamę, która zapadnie w pamięć.