Media
WWW

Monitoring mediów społecznościowych w Internecie

Dziś monitorowanie mediów społecznościowych, tj. monitoring social media nabrało konkretnego znaczenia. Światowa rewolucja daje możliwość na zabranie głosu każdemu użytkownikowi Internetu. Monitorowanie mediów ma zastosowanie szczególnie do tego, by określić te najistotniejsze dla konkretnej marki czy konkretnego przedsiębiorstwa informacje.

Agencja PR – rozwiązanie dla twojej firmy

Kreowanie wizerunku jest zadaniem, które zazwyczaj wpisywane jest nisko na liście spraw, nawet w dużych przedsiębiorstwach. Bywa, że przedsiębiorstwa wcale nie mają w swoich strukturach specjalisty zajmującego się public Relations, nie wspominając o dziale.Absolutnie warto jednak rozplanować właściwie budżet i przeznaczyć na kreowanie wizerunku odpowiednie pieniądze. Najlepsze wyjście - zgłosić się do osób specjalizujących się w tej kwestii
liczniki gazu

W jaki sposób zmienić dostawcę gazu?

Paliwo gazowe jest jednym z najbardziej popularnych w Polsce. Większość gospodarstw domowych wykorzystuje gaz ziemny do przyrządzania potraw – jest to nadal znacznie tańsze rozwiązanie od wykorzystywania kuchenek elektrycznych czy indukcyjnych. Ponadto część gospodarstw jest ogrzewana za pomocą ogrzewania gazowego, gaz jest również wykorzystywany do grzania wody w części przepływowych ogrzewaczy.
WWW

Strony internetowe – ważne dla biznesu?

Tradycyjne media – prasa i telewizja – tracą swoją moc na rzecz nowoczesnych technologii internetowych. Można to dostrzec zwłaszcza w branży marketingowej. Firmy wydają miliardy na ogłoszenia w Internecie. Z jakiego powodu tak się dzieje? Otóż internet to największa na świecie baza konsumentów, do których da się wysyłać tekst promocyjny. Ale nie to jest najistotniejszym lutetem nowych technologii.
pieniądze

Parę efektywnych sposobów na zauważalną reklamę własnej firmy

Obecny rynek sprzedaży charakteryzuje bardzo duża konkurencja. Bitwa o konsumenta jest szalenie zażarta. Z tego też powodu firmy starają się znaleźć oryginalny i skuteczny sposób na znalezienie drogi z własnym produktem do wszystkich możliwych kupujących.
billboard reklamowy w języku angielskim

Jak się promować?

Zanim wybierzesz banery reklamowe jako narzędzia promocyjne twojej marki, musisz to dogłębnie przemyśleć. Wiedz, że obywatele Polski wykazują coraz mocniejszą niechęć wobec wszechobecnych reklam. To nie dziwota – w końcu banery reklamowe są rzeczywiście widoczne na każdym kroku.
telebim reklama

Jakim sposobem efektywnie promować przedsiębiorstwo?

Reklama jest dźwignią handlu – właściwie każdy słyszał to powiedzenie i ma świadomość tego, jak wiele znajduje się w nim racji, szczególnie w chwili, kiedy prowadzi swoje przedsiębiorstwo. Reklama przybiera liczne formy, w zależności od faktu, w jakim miejscu są potencjalni odbiorcy, jakie dostępne są media i w których lokalizacjach można umieścić wydajną, przykuwającą spojrzenie reklamę, która wgryzie się w pamięć.
Szkolenie

Komu przydadzą się szkolenia z prawa autorskiego i kto je dla nas przeprowadzi? Zagadnienia podstawowe.

Szablonowy plan szkolenia z prawa autorskiego – niezależnie od tego, jaka osoba je opracowuje i przeprowadza – jest zbliżony, dlatego że najczęściej dzieli się na bloki - z teorią i praktyką i obejmuje podstawy ważnych ustaw i innych aktów prawnych oraz najważniejsze definicje (autor, współautor, utwór, własność intelektualna).
książka

Badania marketingowe – komu przeznaczone?

Z górą pięćdziesiąt lat temu stworzono marketing. Od tamtego czasu naukowcy kreują nowe koncepcje, a fachowcy w biznesie oraz w outsourcingowych agencjach trudnią się ich urzeczywistnieniem. Obecnie każda działalność biznesowa, która pragnie rozwijać się dobrze, musi skutecznie zajmować się sprawą szeroko pojętej promocji.