Media
WWW

Monitoring mediów społecznościowych w Internecie

Dzisiaj monitorowanie mediów społecznościowych, tj. monitoring social media nabiera swoistego znaczenia. Globalna rewolucja umożliwia wyrażenie zdania każdemu użytkownikowi Internetu. Monitorowanie mediów służy szczególnie do tego, by wytyczyć te najważniejsze dla pewnej marki albo konkretnego przedsiębiorstwa informacje.
billboard reklamowy w języku angielskim

Jak się promować?

Zanim wybierzesz banery reklamowe jako nośniki marketingowe twojej marki, musisz to dogłębnie przeanalizować. Wiedz, że mieszkańcy wielu miast w Polsce przejawiają coraz większą antypatię wobec wszechobecnych reklam. Nic dziwnego – w końcu banery reklamowe są naprawdę widoczne na każdym kroku.
liczniki gazu

W jaki sposób zmienić dostawcę gazu?

Paliwo gazowe jest jednym z najczęściej stosowanych w Polsce. Większa część gospodarstw domowych wykorzystuje gaz ziemny do gotowania – jest to wciąż o wiele mniej kosztowne rozwiązanie od wykorzystywania kuchenek elektrycznych czy indukcyjnych. Poza tym niektóre domy są ogrzewane za pomocą ogrzewania gazowego, gaz jest również wykorzystywany do grzania wody w części przepływowych ogrzewaczy.
pieniądze

Parę efektywnych sposobów na zauważalną reklamę własnej firmy

Obecny rynek towarów i usług cechuje bardzo spora konkurencja. Bitwa o konsumenta jest szalenie zażarta. Z tego też powodu firmy starają się znaleźć oryginalny i skuteczny sposób na dotarcie z własnym produktem do użytkownika końcowego.
telebim reklama

Jakim sposobem efektywnie promować przedsiębiorstwo?

Reklama jest dźwignią handlu – właściwie każdy słyszał to powiedzenie i ma świadomość tego, jak wiele znajduje się w nim racji, szczególnie w chwili, kiedy prowadzi swoje przedsiębiorstwo. Reklama przybiera liczne formy, w zależności od faktu, w jakim miejscu są potencjalni odbiorcy, jakie dostępne są media i w których lokalizacjach można umieścić wydajną, przykuwającą spojrzenie reklamę, która wgryzie się w pamięć.
Szkolenie

Komu przydadzą się szkolenia z prawa autorskiego i kto je dla nas przeprowadzi? Zagadnienia podstawowe.

Szablonowy plan szkolenia z prawa autorskiego – niezależnie od tego, jaka osoba je opracowuje i przeprowadza – jest zbliżony, dlatego że najczęściej dzieli się na bloki - z teorią i praktyką i obejmuje podstawy ważnych ustaw i innych aktów prawnych oraz najważniejsze definicje (autor, współautor, utwór, własność intelektualna).
WWW

Strony internetowe – ważne dla biznesu?

Tradycyjne media – papierowe i telewizja – tracą swoją siłę na rzecz najnowszych technologii WWW. Da się to zauważyć zwłaszcza w branży promocyjnej. Instytucje dają krocie na promocję w Internecie. Czemu tak się dzieje? Otóż sieć to największa na świecie baza użytkowników, do których da się kierować tekst zachęcający do zakupy. Lecz nie to jest najistotniejszym lutetem nowych technologii.

Agencja PR – rozwiązanie dla twojej firmy

Kreowanie wizerunku to zadanie, które często spychane jest na samym dole na liście priorytetów, nawet w dużych przedsiębiorstwach. Czasem nawet firmy wcale nie mają w swoich strukturach specjalisty zajmującego się public Relations, nie mówiąc o całym departamencie. Zdecydowanie warto jednak zaplanować odpowiednio budżet i zainwestować w tworzenie wizerunku jakieś pieniądze. Najlepiej zwrócić się do osób specjalizujących się w tej dziedzinie
książka

Badania marketingowe – komu przeznaczone?

Z górą pięćdziesiąt lat temu stworzono marketing. Od tamtego czasu naukowcy kreują nowe koncepcje, a fachowcy w biznesie oraz w outsourcingowych agencjach trudnią się ich urzeczywistnieniem. Obecnie każda działalność biznesowa, która pragnie rozwijać się dobrze, musi skutecznie zajmować się sprawą szeroko pojętej promocji.