Media
WWW

Strony internetowe – ważne dla biznesu?

Dominujące do tej pory media – papierowe i TV – tracą swoją siłę na rzecz najnowszych technologii WWW. Można to dostrzec zwłaszcza w branży promocyjnej. Przedsiębiorstwa dają miliardy na promocję w cyberprzestrzeni. Z jakiego powodu tak się dzieje? Otóż sieć to najobszerniejsza na świecie baza konsumentów, do których da się wystosowywać tekst zachęcający do zakupy. Lecz nie to jest najważniejszą cechą cyfrowych technologii.
billboard reklamowy w języku angielskim

Jak się promować?

Zanim wybierzesz banery reklamowe jako narzędzia promocyjne twojej marki, musisz to dogłębnie przemyśleć. Wiedz, że obywatele Polski wykazują coraz mocniejszą niechęć wobec wszechobecnych reklam. To nie dziwota – w końcu banery reklamowe są rzeczywiście widoczne na każdym kroku.
pieniądze

Parę efektywnych sposobów na zauważalną reklamę własnej firmy

Dzisiejszy rynek towarów i usług cechuje wyjątkowo duża konkurencja. Walka o klienta jest niezwykle zażarta. Z tego też powodu firmy chcą znaleźć oryginalny oraz efektywny sposób na dotarcie ze swoim produktem do wszystkich możliwych kupujących.
WWW

Monitoring mediów społecznościowych w Internecie

Dzisiaj monitorowanie mediów społecznościowych, tj. monitoring social media nabrało właściwego znaczenia. Globalna rewolucja daje możliwość na zabranie głosu każdemu użytkownikowi Internetu. Monitorowanie mediów przydaje się szczególnie do tego, by wytyczyć te najistotniejsze dla konkretnej marki czy konkretnego przedsiębiorstwa informacje.
liczniki gazu

W jaki sposób zmienić dostawcę gazu?

Paliwo gazowe jest jednym z najczęściej stosowanych w Polsce. Większa część gospodarstw domowych wykorzystuje gaz ziemny do gotowania – jest to wciąż o wiele mniej kosztowne rozwiązanie od wykorzystywania kuchenek elektrycznych czy indukcyjnych. Poza tym niektóre domy są ogrzewane za pomocą ogrzewania gazowego, gaz jest również wykorzystywany do grzania wody w części przepływowych ogrzewaczy.
telebim reklama

Jakim sposobem efektywnie promować przedsiębiorstwo?

Reklama jest dźwignią handlu – właściwie każdy słyszał to powiedzenie i ma świadomość tego, jak wiele znajduje się w nim racji, szczególnie w chwili, kiedy prowadzi swoje przedsiębiorstwo. Reklama przybiera liczne formy, w zależności od faktu, w jakim miejscu są potencjalni odbiorcy, jakie dostępne są media i w których lokalizacjach można umieścić wydajną, przykuwającą spojrzenie reklamę, która wgryzie się w pamięć.
Szkolenie

Komu przydadzą się szkolenia z prawa autorskiego i kto je dla nas przeprowadzi? Zagadnienia podstawowe.

Szablonowy plan szkolenia z prawa autorskiego – niezależnie od tego, jaka osoba je opracowuje i przeprowadza – jest zbliżony, dlatego że najczęściej dzieli się na bloki - z teorią i praktyką i obejmuje podstawy ważnych ustaw i innych aktów prawnych oraz najważniejsze definicje (autor, współautor, utwór, własność intelektualna).

Agencja PR – rozwiązanie dla twojej firmy

Kreowanie wizerunku to zadanie, które często spychane jest na samym dole na liście priorytetów, nawet w dużych przedsiębiorstwach. Czasem nawet firmy wcale nie mają w swoich strukturach specjalisty zajmującego się public Relations, nie mówiąc o całym departamencie. Zdecydowanie warto jednak zaplanować odpowiednio budżet i zainwestować w tworzenie wizerunku jakieś pieniądze. Najlepiej zwrócić się do osób specjalizujących się w tej dziedzinie
książka

Badania marketingowe – komu przeznaczone?

Z górą pięćdziesiąt lat temu stworzono marketing. Od tamtego czasu naukowcy kreują nowe koncepcje, a fachowcy w biznesie oraz w outsourcingowych agencjach trudnią się ich urzeczywistnieniem. Obecnie każda działalność biznesowa, która pragnie rozwijać się dobrze, musi skutecznie zajmować się sprawą szeroko pojętej promocji.