Media
WWW

Monitoring mediów społecznościowych w Internecie

Dziś monitorowanie mediów społecznościowych, tj. monitoring social media nabiera określonego znaczenia. Światowa rewolucja umożliwia zabranie głosu każdemu internaucie. Monitorowanie mediów przydaje się głównie do tego, by wytyczyć te najważniejsze dla określonej firmy albo konkretnego przedsiębiorstwa dane.
książka

Badania marketingowe – komu przeznaczone?

Ponad 50 lat temu wymyślono nowe pojęcie - marketing. Od tej chwili badacze akademiccy tworzą nowe teorie, a marketingowcy w przedsiębiorstwach oraz w wyspecjalizowanych agencjach trudnią się realizacją. Obecnie każda działalność biznesowa, która pragnie rozwijać się dobrze, musi kompetentnie zajmować się dziedziną szeroko pojętej promocji.

Agencja PR – rozwiązanie dla twojej firmy

Kreowanie wizerunku to zadanie, które często wpisywane jest na samym dole na liście spraw, nawet w sporych firmach. Czasem nawet firmy w ogóle nie mają w swoich strukturach specjalisty zajmującego się public Relations, nie mówiąc o całym departamencie.Absolutnie warto jednak rozplanować odpowiednio budżet i zainwestować w dbanie o wizerunek właściwe środki. Najlepsze wyjście - zwrócić się do osób specjalizujących się w tej dziedzinie
pieniądze

Parę efektywnych sposobów na zauważalną reklamę własnej firmy

Dzisiejszy rynek towarów i usług cechuje wyjątkowo spora konkurencja. Bitwa o klienta jest szalenie zażarta. Dlatego też firmy starają się znaleźć oryginalny i efektywny sposób na znalezienie drogi z własnym produktem do użytkownika końcowego.
Szkolenie

Komu przydadzą się szkolenia z prawa autorskiego i kto je dla nas przeprowadzi? Zagadnienia podstawowe.

Ramowy program szkolenia z prawa autorskiego – niezależnie od tego, jaka firma je przygotowuje i realizuje – jest dość podobny, bo najczęściej jest podzielony na bloki - teoretyczny i praktyczny oraz zawiera główne wiadomości na temat niezbędnych w pracy ustaw i pokrewnych aktów prawnych oraz kluczowe zbiory pojęć (autor, współautor, dzieło, własność intelektualna).
liczniki gazu

W jaki sposób zmienić dostawcę gazu?

Paliwo gazowe jest jednym z najczęściej stosowanych na terenie kraju. Większość gospodarstw domowych wykorzystuje gaz ziemny do przyrządzania potraw – jest to wciąż znacznie tańsze rozwiązanie od wykorzystywania kuchenek elektrycznych czy indukcyjnych. Ponadto niektóre domy są ogrzewane piecami gazowymi, gaz jest również wykorzystywany do ogrzewania wody w niektórych ogrzewaczach przepływowych.
billboard reklamowy w języku angielskim

Jak się promować?

Zanim wybierzesz banery reklamowe jako nośniki marketingowe twojej działalności gospodarczej, musisz to mocno przemyśleć. Wiedz, że Polacy przejawiają coraz mocniejszą antypatię wobec wszechobecnych reklam. Trudno się im dziwić – wszakże banery reklamowe są naprawdę widoczne na każdym rogu.
telebim reklama

Jakim sposobem efektywnie promować przedsiębiorstwo?

Reklama jest dźwignią handlu – właściwie każdy zna to porzekadło i zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele jest w nim prawdy, zwłaszcza w momencie, gdy prowadzi swoje przedsiębiorstwo. Reklama przybiera liczne postacie, w zależności od tego, gdzie znajdują się potencjalni reklamobiorcy, jakie istnieją środki przekazu i w jakich lokalizacjach da się umieścić wydajną, rzucającą się w oczy reklamę, która zapadnie w pamięć.
WWW

Strony internetowe – ważne dla biznesu?

Tradycyjne media – papierowe i TV – tracą swoją siłę na rzecz nowoczesnych technologii internetowych. Da się to zauważyć szczególnie w branży reklamowej. Instytucje dają krocie na ogłoszenia w Internecie. Czemu tak jest? Otóż internet to największa na świecie baza klientów, do których da się kierować komunikat reklamowy. Ale nie to jest największym plusem cyfrowych technologii.