Badania
bezrobotny

Darowizny unii europejskiej we Wrocławiu - dofinansowania dla przedsiębiorstw - a więc, jak uruchomic własny biznes

Potrzebujesz stworzyć osobisty biznes we Wrocławiu? Postaraj się o dofinansowanie! Damy Tobie podpowiedź, jakie biznesy posiadają na to najbardziej dużą szansę!
książka

Badania marketingowe – komu przeznaczone?

Z górą pięćdziesiąt lat temu stworzono marketing. Od tamtego czasu naukowcy kreują nowe koncepcje, a fachowcy w biznesie oraz w outsourcingowych agencjach trudnią się ich urzeczywistnieniem. Obecnie każda działalność biznesowa, która pragnie rozwijać się dobrze, musi skutecznie zajmować się sprawą szeroko pojętej promocji.
Wrocław nocą

Najpopularniejsze miejsca w Polsce

Głowiłeś się kiedykolwiek nad tym, jaka metropolia w Polsce jest najprzyjaźniejsza dla obywateli? Oczywiście są publikowane rozmaite zestawienia, ale nie pokazują one całej prawdy.

Na starcie omówmy Warszawę. Jak wiemy, jest to najrozleglejsze i najludniejsze miasto w państwie. To powoduje, że życie w Warszawie bywa niełatwe, bo wszędzie dominuje chaos.
Strategia biznesowa

Badania marketingowe przynoszą w wielu przypadkach wymierny efekt

Marketing, to niesamowicie szeroko interpretowana dziedzina w obecnych czasach. Rzecz jasna zajmuje się głównie wykonywaniem różnorodnych czynności, dzięki którym można generować przychód finansowy, czy również inne korzyści z racji wykonywania usług, sprzedaży produktów itp.
Firma konsultingowa

Najlepsze narzędzia mierzenia i poprawiania jakości obsługi klienta w Twojej organizacji

Niesamowicie istotne jest dzisiaj to, w jaki sposób jakość obsługi klienta przekłada się na większe zmotywowanie marki do nieustannej pracy nad ulepszaniem swoich ofert. Wspomniane przełożenie jest duże, co ma wpływ na dalszą pracę przedsiębiorstwa oraz, analogicznie, zainteresowanie klientów usługami czy produktami. Firma powinna raz na jakiś okres wykonywać dokładne badania marketingowe, które swym zasięgiem obejmą wszystkie dziedziny korporacji, nie tylko te najważniejsze.
tajemniczy klient

Jak poprawić standard obsługi klientów?

Wybujałe ego w żadnym razie nie jest w porządku - w szczególności jeżeli chodzi o prowadzenie własnej firmy. Przecież jeżeli któryś biznesmen myśli, iż klient nie jest najistotniejszy, pewnie po jakimś okresie czasu będzie miał ogromne kłopoty z uzbieraniem na ZUS! Można śmiało powiedzieć, że jeśli na serio podchodzimy do prowadzenia firmy, w żadnym razie nie powinniśmy zapomnieć o kliencie. Wiadomo - nierzadko trudno współpracować z klientami, ponieważ chcieliby atrakcyjnych cen oraz doskonałej jakości, lecz takie jest już życie przedsiębiorcy. Jeśli komuś to nie odpowiada, niech przejdzie na etat.
klienci w sklepie

Zadowolenie klientów sekretem sukcesu naszej firmy- niezwykle przydatne opinie klientów na temat naszej działalności i oferowanych usług

Drogą do sukcesu dowolnej firmy jest jej otwartość na sugestie klientów. Dzięki opiniom klientów możemy tworzyć coraz lepsze produkty, które zaspokoją ich potrzeby, ponieważ to dla klientów właśnie tworzymy nowe produkty a także technologie.

Manifestacja mieszkańców Krobi przeciwko uruchomieniu kopalni odkrywkowej

Ostatnio w mediach mogliśmy usłyszeć, że mieszkańcy Krobi manifestują przeciwko planom budowy kopalni. Inicjatorzy głośnej manifestacji sprzeciwiali się planom budowy kopalni odkrywkowej węgla brunatnego w tej okolicy.