Badania
bezrobotny

Darowizny unii europejskiej we Wrocławiu - dofinansowania dla przedsiębiorstw - a więc, jak uruchomic własny biznes

Chcesz założyć własny biznes we Wrocławiu? Postaraj się o wsparcie pieniężne! Podpowiemy Ci, jakie biznesy posiadają na to największą szansę!
Strategia biznesowa

Badania marketingowe przynoszą w wielu przypadkach wymierny efekt

Marketing, to niezwykle szeroko rozumiana dziedzina w obecnych czasach. Rzecz jasna zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem różnorodnych działań, dzięki którym można czerpać przychód pieniężny, jak także inne korzyści z racji świadczenia usług, sprzedaży artykułów itp.
Wrocław nocą

Najpopularniejsze miejsca w Polsce

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jaka metropolia w naszej ojczyźnie jest najlepsza dla ludzi? Oczywiście są tworzone rozmaite zestawienia, ale nie oddają one całej prawdy.

Na starcie omówmy Warszawę. Jak wiemy, jest to najobszerniejsze i najludniejsze miasto w państwie. To sprawia, że życie w mieście stołecznym bywa niełatwe, bo wszędzie jest chaos.
tajemniczy klient

Jak poprawić standard obsługi klientów?

Przerośnięte ego w żadnym wypadku nie jest zdrowe - zwłaszcza jeżeli chodzi o prowadzenie firmy. Przecież jeżeli jakiś przedsiębiorca sądzi, iż klient nie jest najistotniejszy, zapewne po jakimś okresie czasu będzie miewał bardzo duże problemy z nazbieraniem na ZUS! Można śmiało powiedzieć, że jeśli na serio podchodzimy do prowadzenia firmy, w żadnym razie nie możemy zapomnieć o kliencie. Wiadomo - często ciężko współpracować z klientami, ponieważ chcieliby korzystnych cen oraz bardzo dobrej jakości, ale takie jest już życie przedsiębiorcy. Jeśli komuś to nie pasi, niech idzie na etat.

Manifestacja mieszkańców Krobi przeciwko uruchomieniu kopalni odkrywkowej

Ostatnio w mediach mieliśmy szansę usłyszeć, iż mieszkańcy Krobi manifestują przeciwko planom budowy kopalni. Uczestnicy tej manifestacji sprzeciwiali się zamiarom budowy kopalni odkrywkowej węgla brunatnego w tej okolicy.
książka

Badania marketingowe – komu przeznaczone?

Z górą pięćdziesiąt lat temu stworzono marketing. Od tamtego czasu naukowcy kreują nowe koncepcje, a fachowcy w biznesie oraz w outsourcingowych agencjach trudnią się ich urzeczywistnieniem. Obecnie każda działalność biznesowa, która pragnie rozwijać się dobrze, musi skutecznie zajmować się sprawą szeroko pojętej promocji.
Firma konsultingowa

Najlepsze narzędzia mierzenia i poprawiania jakości obsługi klienta w Twojej organizacji

Niesamowicie istotne jest dzisiaj to, w jaki sposób jakość obsługi klienta przekłada się na większe zmotywowanie marki do nieustannej pracy nad ulepszaniem swoich ofert. Wspomniane przełożenie jest duże, co ma wpływ na dalszą pracę przedsiębiorstwa oraz, analogicznie, zainteresowanie klientów usługami czy produktami. Firma powinna raz na jakiś okres wykonywać dokładne badania marketingowe, które swym zasięgiem obejmą wszystkie dziedziny korporacji, nie tylko te najważniejsze.
klienci w sklepie

Zadowolenie klientów sekretem sukcesu naszej firmy- niezwykle przydatne opinie klientów na temat naszej działalności i oferowanych usług

Drogą do sukcesu dowolnej firmy jest jej otwartość na sugestie klientów. Dzięki opiniom klientów możemy tworzyć coraz lepsze produkty, które zaspokoją ich potrzeby, ponieważ to dla klientów właśnie tworzymy nowe produkty a także technologie.