Właściciel
rachunkowość

Rachunkowość w dobrych rękach

Każdy właściciel przedsiębiorstwa staje na początku swojej biznesowej przygody przed dylematem - jak zarządzać księgowością? W Polsce mamy do dyspozycji trzy scenariusze: korzystamy z usług księgowego, posiłkujemy się usługami biura rachunkowego bądź też (co jest najbardziej czasochłonne) zajmujemy się tym sami. Wybór odpowiedniej opcji jest niezwykle istotną kwestią w perspektywie kierowania własnym biznesem.
Kupno walut przez internet

Biznes w sieci

Czy twoja firma powinna być widoczna w sieci internetowej? Myśli nad tym większość przedsiębiorców. Reakcja powinna być tylko jedna - oczywiście, że tak! W naszych realiach to absolutnie jasna i oczywista sprawa, strona w sieci to jedno z najważniejszych narzędzi reklamy dla przedsiębiorstwa. Poza informacjami o gałęzi działań możemy tam zamieścić dane kontaktowe, ofertę, informacje o aktualnościach i wiele innego typu, ważnych wiadomości.
wirtualny adres

W prowadzeniu firmy zwykle jednym z najdroższych elementów bywa wynajem właściwego lokum

Spory odsetek dyrektorów spółek musi wynajmować przestrzeń, by być w stanie pracować. Chodzi tu zazwyczaj o przedsiębiorstwa, które trudnią się przykładowo składaniem komputerów albo dentystyką estetyczną.
w pracy

Jak bardzo istotne jest kontrolowanie pracy pracowników?

Jeśli jesteś właścicielem dużej firmy, kategorycznie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak mocno istotne jest monitorowanie na bieżąco swoich pracowników. Jeżeli ktoś ma małą firmę, wówczas jest w stanie stale kontrolować swoich pracowników samodzielnie, jednak w przypadku sporej ilości pracowników ich ciągłe sprawdzanie jest praktycznie niemożliwe.