Właściciel
Kupno walut przez internet

Biznes w sieci

Czy twoja firma powinna być widoczna w internecie? Zastanawia się nad tym mnóstwo właścicieli przedsiębiorstw. Odpowiedź powinna być tylko jedna - naturalnie, że tak! Dziś to absolutnie jasna i oczywista sprawa, strona w sieci to podstawowe narzędzie reklamy dla przedsiębiorstwa. Poza informacjami o gałęzi działalności możemy tam umieścić dane do kontaktu, ofertę, cennik i bardzo dużo innych, istotnych wiadomości.
w pracy

Jak bardzo istotne jest kontrolowanie pracy pracowników?

Jeśli jesteś właścicielem dużej firmy, kategorycznie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak mocno istotne jest monitorowanie na bieżąco swoich pracowników. Jeżeli ktoś ma małą firmę, wówczas jest w stanie stale kontrolować swoich pracowników samodzielnie, jednak w przypadku sporej ilości pracowników ich ciągłe sprawdzanie jest praktycznie niemożliwe.
rachunkowość

Rachunkowość w dobrych rękach

Niemalże każdy właściciel przedsiębiorstwa staje na początku swojej biznesowej przygody przed pytaniem - w jaki sposób prowadzić księgowość? W Polsce możemy wykorzystać trzy możliwości: zatrudniamy księgowego, zdajemy się na usługi biura rachunkowego albo (co jest najbardziej czasochłonne) zajmujemy się tym we własnym zakresie. Wybranie odpowiedniej rozwiązania jest bardzo ważną kwestią w perspektywie kierowania własnym biznesem.