Billboard
reklama zewnętrzna

Ekran led Gdańsk posiada zainstalowany przy głównej drodze

Stosowanie telebimów do umieszczania reklam będzie coraz częstszym działaniem

Nie każdy okazuje się być usatysfakcjonowany z tego, co ma okazję mu zaproponować billboard. Bo będzie on duży, ma okazję okazać się oświetlony, ale jednocześnie reklama na nim będzie stała. Przez to nie powinno nas dziwić, że wyszukiwane są kolejne rozwiązania oraz znacznie częściej stosowane przy reklamie się telebimy.
Reklama na billboardach

Niezła promocja

Nikt chyba nie wątpi w to, że w obecnych czasach bez efektywnego marketingu ciężko odnieść sukces na rynku. Zagadnienie promowania jest od dawna przedmiotem badań licznych specjalistów na całym świecie. W naszym kraju znajdziesz mnóstwo mistrzów w tej skomplikowanej dziedzinie.
Medas-Media

Reklama na ulicach miasta

Jest to przeważnie bardzo duża tablica ewentualnie plakat reklamowy. Forma nośnika zewnętrznego. Najczęściej pojawiają one przy głównych drogach i w miejscach łatwo zauważalnych przez przechodniów. Zobaczymy je tam gdzie jest duża ilość przechodniów. Billboard może być wywieszony także na przystanku czy wieżowcu. Billboard coraz częściej ukazuje się w formie elektronicznej, czyli ukazuje się w sieci, ewentualnie na ekranach telewizorów czy telebimach.
Reklama zewnętrzna

Promocja wielkoformatowa jako skuteczne narzędzie reklamowe

Reklamy, które są zbudowane w formie malowidła i tekstu, ludzkość używa już od dawna. Kiedy w zeszłym stuleciu naukowcy odsłonili rzymskie miasto Pompeje, które zostało zasypane przez popioły i zniszczone lawą z erupcji pobliskiego wulkanu, odkrył tam szyldy promocyjne, przypominające współczesne billboardy.