Billboard
reklama zewnętrzna

Ekran led Gdańsk posiada zainstalowany przy głównej drodze

Ekrany zjawiają się znacznie częściej na naszych ulicach

Nie każdy okazuje się być usatysfakcjonowany z tego, co ma okazję mu zaproponować billboard. Gdyż jest on spory, może okazać się oświetlony, lecz jednocześnie reklama na nim będzie statyczna. Przez to nie powinno nas zaskakiwać, że wyszukiwane są inne rozwiązania i coraz częściej stosowane przy reklamie się ekrany led.
Medas-Media

Reklama na ulicach miasta

Billboard wygląda jak ogromnych rozmiarów tablica ewentualnie plakat reklamowy. Na ogół ten typ reklamy wieszany jest na zewnątrz. Przeważnie montowane są one przy głównych drogach i w przestrzeni, w której znajdują się duże skupiska ludzi. Zobaczymy je tam gdzie jest duża ilość przechodniów. Billboard może być wywieszony także na przystanku czy wieżowcu. Billboard może jednak pojawiać się w charakterze elektronicznym, czyli ukazuje się w sieci, ewentualnie na ekranach telewizorów czy telebimach.
Reklama zewnętrzna

Promocja wielkoformatowa jako skuteczne narzędzie reklamowe

Przekazy reklamowe, które są zbudowane w formie obrazków i tekstu, ludzkość zna już od wieków. Gdy 20. stuleciu archeolodzy wydostali na światło dzienne starożytne miasto Pompeje, które zostało zasypane przez popioły i spalone lawą z wybuchu pobliskiego wulkanu, odkrył tam plakaty ogłoszeniowe, przypominające aktualne billboardy.
Reklama na billboardach

Niezła promocja

Nikt chyba nie wątpi w to, że teraz bez dobrego marketingu niełatwo zdobyć sukces w biznesie. Zagadnienie promowania jest od dawna przedmiotem badań licznych specjalistów na całym świecie. W naszym kraju znajdziesz wielu specjalistów w tej niełatwej dziedzinie.