Billboard
reklama zewnętrzna

Ekran led Gdańsk posiada zainstalowany przy głównej drodze

Ekrany zjawiają się znacznie częściej na naszych ulicach

Nie każdy jest usatysfakcjonowany z tego, co ma szansę mu zaproponować billboard. Ponieważ okazuje się być on spory, ma możliwość być oświetlony, ale równocześnie reklama na nim zostaje statyczna. Z tego powodu nie powinno nas dziwić, że wyszukiwane są inne rozwiązania i coraz częściej wykorzystywane przy reklamie się telebimy.
Reklama na billboardach

Niezła promocja

Nikt chyba nie wątpi w to, że w obecnych czasach bez efektywnego marketingu ciężko odnieść sukces na rynku. Zagadnienie promowania jest od dawna przedmiotem badań licznych specjalistów na całym świecie. W naszym kraju znajdziesz mnóstwo mistrzów w tej skomplikowanej dziedzinie.
Medas-Media

Reklama na ulicach miasta

Jest to przeważnie bardzo duża tablica ewentualnie plakat reklamowy. Forma nośnika zewnętrznego. Najczęściej pojawiają one przy głównych drogach i w miejscach łatwo zauważalnych przez przechodniów. Zobaczymy je tam gdzie jest duża ilość przechodniów. Billboard może być wywieszony także na przystanku czy wieżowcu. Billboard coraz częściej ukazuje się w formie elektronicznej, czyli ukazuje się w sieci, ewentualnie na ekranach telewizorów czy telebimach.
Reklama zewnętrzna

Promocja wielkoformatowa jako skuteczne narzędzie reklamowe

Reklamy, które są zbudowane w formie malowidła i tekstu, ludzkość używa już od dawna. Kiedy w zeszłym stuleciu naukowcy odsłonili rzymskie miasto Pompeje, które zostało zasypane przez popioły i zniszczone lawą z erupcji pobliskiego wulkanu, odkrył tam szyldy promocyjne, przypominające współczesne billboardy.