Billboard
Reklama zewnętrzna

Promocja wielkoformatowa jako skuteczne narzędzie reklamowe

Przekazy reklamowe, które są zbudowane w formie obrazków i tekstu, ludzkość zna już od wieków. Gdy 20. stuleciu archeolodzy wydostali na światło dzienne starożytne miasto Pompeje, które zostało zasypane przez popioły i spalone lawą z wybuchu pobliskiego wulkanu, odkrył tam plakaty ogłoszeniowe, przypominające aktualne billboardy.
Reklama na billboardach

Niezła promocja

Nikt chyba nie wątpi w to, że teraz bez dobrego marketingu niełatwo zdobyć sukces w biznesie. Zagadnienie promowania jest od dawna przedmiotem badań licznych specjalistów na całym świecie. W naszym kraju znajdziesz wielu specjalistów w tej niełatwej dziedzinie.
Medas-Media

Reklama na ulicach miasta

Billboard wygląda jak ogromnych rozmiarów tablica afisz z reklamą. Na ogół ten rodzaj reklamy wieszany jest na zewnątrz. Najczęściej pojawiają one przy głównych drogach i w miejscach łatwo zauważalnych przez przechodniów. Zobaczymy je tam gdzie spotkać można dużą ilość ludzi. Billboard może być wywieszony także na przystanku czy wieżowcu. Billboard może jednak pojawiać się w charakterze elektronicznym, czyli pojawić się w internecie, alternatywnie na Wyświetlaczach czy telebimach.
reklama zewnętrzna

Ekran led Gdańsk posiada zainstalowany przy głównej drodze

Wykorzystywanie telebimów do wyświetlania reklam okazuje się być znacznie częstszym przypadkiem

Nie każdy jest zadowolony z tego, co ma okazję mu zaproponować billboard. Ponieważ jest on wielki, ma możliwość być podświetlony, lecz równocześnie reklama na nim pozostaje statyczna. Dlatego nie powinno nas dziwić, że wyszukiwane są inne rozwiązania i coraz częściej wykorzystywane przy reklamie się ekrany led.