Billboard
Reklama na billboardach

Niezła promocja

Każdy wie, że teraz bez dobrego marketingu trudno zdobyć sukces na rynku. Problem marketingu jest od dawna przedmiotem dyskusji licznych naukowców na całym świecie. W Polsce znajdziesz mnóstwo mistrzów w tej trudnej dziedzinie.
reklama zewnętrzna

Ekran led Gdańsk posiada zainstalowany przy głównej drodze

Wykorzystywanie telebimów do wyświetlania reklam jest znacznie częstszym przypadkiem

Nie każdy okazuje się być usatysfakcjonowany z tego, co ma możliwość mu zaoferować billboard. Bo jest on wielki, ma okazję być podświetlony, lecz równocześnie reklama na nim pozostaje stała. Przez to nie może nas dziwić, że poszukiwane będą inne rozwiązania i znacznie częściej wykorzystywane przy reklamie się telebimy.
Reklama zewnętrzna

Promocja wielkoformatowa jako skuteczne narzędzie reklamowe

Przekazy reklamowe, które są zbudowane w formie malowidła i tekstu, ludzkość używa już od tysięcy lat. Gdy w XX wieku naukowcy odsłonili zaginione miasto Pompeje, które zostało zasypane przez popioły i zniszczone lawą z eksplozji pobliskiego wulkanu, znaleźli tam plakaty reklamowe, przypominające dzisiejsze billboardy.
Medas-Media

Reklama na ulicach miasta

Billboard wygląda jak ogromnych rozmiarów tablica afisz z reklamą. Forma nośnika zewnętrznego. Przeważnie montowane są one przy głównych drogach i w miejscach łatwo zauważalnych przez przechodniów.Mamy możliwość ujrzeć je tam gdzie spotkać można dużą ilość ludzi. Billboard może być wywieszony także na przystanku czy wieżowcu. Billboard coraz częściej ukazuje się w formie elektronicznej, czyli ukazuje się w sieci, ewentualnie na Wyświetlaczach czy telebimach.