Billboard
Medas-Media

Reklama na ulicach miasta

Billboard wygląda jak ogromnych rozmiarów tablica ewentualnie plakat reklamowy. Forma nośnika zewnętrznego. Przeważnie montowane są one w ośrodkach komunikacji i w miejscach łatwo zauważalnych przez przechodniów. Zobaczymy je tam gdzie spotkać można dużą ilość ludzi. Billboard może być wywieszony także na przystanku czy wieżowcu. Billboard może jednak pojawiać się w charakterze elektronicznym, czyli pojawić się w internecie, alternatywnie na Wyświetlaczach czy telebimach.
Reklama zewnętrzna

Promocja wielkoformatowa jako skuteczne narzędzie reklamowe

Przekazy reklamowe, które są skonstruowane w formie grafiki i słów, ludzkość używa już od dawna. Kiedy w XX wieku archeolodzy odsłonili starożytne miasto Pompeje, które zostało zasypane przez popioły i rozwalone lawą z wybuchu pobliskiego wulkanu, odkrył tam teksty ogłoszeniowe, przypominające współczesne billboardy.
Reklama na billboardach

Niezła promocja

Każdy zdaje sobie sprawę, że dzisiaj bez efektywnego marketingu niełatwo zdobyć sukces na rynku. Problem promowania jest od dziesiątków lat przedmiotem badań rzesz specjalistów na całym globie. W naszym kraju znajdziesz mnóstwo specjalistów w tej skomplikowanej dziedzinie.
reklama zewnętrzna

Ekran led Gdańsk posiada zainstalowany przy głównej drodze

Wykorzystywanie telebimów do wyświetlania reklam będzie znacznie częstszym przypadkiem

Nie każdy będzie zadowolony z tego, co może mu zaproponować billboard. Bo okazuje się być on duży, ma szansę okazać się oświetlony, lecz jednocześnie reklama na nim zostaje statyczna. Z tego powodu nie powinno nas zaskakiwać, że poszukiwane okazują się być kolejne rozwiązania i znacznie częściej wykorzystywane przy reklamie się ekrany led.