Billboard
reklama zewnętrzna

Ekran led Gdańsk posiada zainstalowany przy głównej drodze

Wykorzystywanie telebimów do wyświetlania reklam jest znacznie częstszym przypadkiem

Nie każdy okazuje się być usatysfakcjonowany z tego, co ma możliwość mu zaoferować billboard. Bo jest on wielki, ma okazję być podświetlony, lecz równocześnie reklama na nim pozostaje stała. Przez to nie może nas dziwić, że poszukiwane będą inne rozwiązania i znacznie częściej wykorzystywane przy reklamie się telebimy.
Reklama zewnętrzna

Promocja wielkoformatowa jako skuteczne narzędzie reklamowe

Przekazy reklamowe, które są zbudowane w formie malowidła i tekstu, ludzkość używa już od tysięcy lat. Gdy w XX wieku naukowcy odsłonili zaginione miasto Pompeje, które zostało zasypane przez popioły i zniszczone lawą z eksplozji pobliskiego wulkanu, znaleźli tam plakaty reklamowe, przypominające dzisiejsze billboardy.
Reklama na billboardach

Niezła promocja

Każdy wie, że teraz bez efektywnego marketingu ciężko zaliczyć sukces na rynku. Zagadnienie marketingu jest od dekad przedmiotem badań rzesz specjalistów na całym świecie. W Polsce znajdziesz wielu fachowców w tej skomplikowanej dziedzinie.
Medas-Media

Reklama na ulicach miasta

Billboard wygląda jak ogromnych rozmiarów tablica afisz z reklamą. Forma nośnika zewnętrznego. Przeważnie montowane są one przy głównych drogach i w miejscach łatwo zauważalnych przez przechodniów.Mamy możliwość ujrzeć je tam gdzie spotkać można dużą ilość ludzi. Billboard może być wywieszony także na przystanku czy wieżowcu. Billboard coraz częściej ukazuje się w formie elektronicznej, czyli ukazuje się w sieci, ewentualnie na Wyświetlaczach czy telebimach.