Angielski
zajęcia z języka angielskiego

Szkoła językowa sposobem na naukę

Dobiegły końca wakacje, dzieciaki powróciły do szkolnych ławek. To świetny moment, żebyśmy i my zaczęli myśleć o dokształceniu się lub pozyskaniu całkiem nowych umiejętności. Może zaczniemy się uczyć całkiem innego języka obcego? Początek jesieni to idealny czas na początek kursu. Przede wszystkim powinniśmy na początku zadecydować którego języka chcielibyśmy się nauczyć.
tłumacz na wystąpieniu

Z jakich przyczyn warto zostać tłumaczem?

Nie chciałbyś mieć dużych kłopotów na polskim rynku pracy? W takim razie musisz kombinować! A więc powinieneś mieć takie umiejętności, których nie posiada statystyczny Kowalski. Ba, powinieneś skupić się na tym, aby robić to czego w sumie nie są w stanie robić nawet mocno wykształcone osoby. W dużym skrócie - powinieneś znaleźć niszę!
Biznesmen

O tłumaczeniach. Dowiedz się najlepsze newsy

W czasach ogarniającej nas globalizacji, dobra znajomość co najmniej trzech języków obcych zdaje się być obowiązkowa. Niefortunnie niewielu spośród nas dobrze wysławia się w przynajmniej jednym języku obcym. Najpowszechniej stosowany jest język angielski, jednak na zachodzie, również we Wrocławiu, ze względu na bliskość granicy z Niemcami przeważa język niemiecki.
absolwenci

Uczelnie wyższe

Wybór odpowiedniego kierunku studiów to wyjątkowo istotna rzecz. Tym bardziej w takich niespokojnych czasach, gdy tak ciężko znaleźć pracę nawet ludziom z dyplomem wyższej uczelni. Stąd też trzeba poważnie się nad tym zadumać oraz przemyśleć sprawę dogłębnie. Warto wykształcić się w takim kierunku, który pozwoli nam później szybko zmienić zawód. Co raz częściej bowiem zmieniamy pracę, z rozmaitych przyczyn, po jakimś czasie. Należy też zdecydować się na taką drogę, która pozwoli nam na znalezienie pracy poza Polską
.
Kobieta z tabletem

Wybór szkoły językowej

Od początku szkoły średniejrodzice mówią nam, że język obcy to obowiązek. Z regułyniewielu z nas bierze to na poważnie, jednak poszukując zatrudnienia, rozumiemy swój błąd. Nie jest zbyt późno na naukę języków obcych. Należy tylko zdecydować się na dobre szkoły językowe szczecin.
Zajęcia z dojazdem lektora

Nauka języka w szkole językowej

Dobiegły końca letnie miesiące, dzieciaki wracają do szkolnych ławek. To dobry czas, abyśmy i my zaczęli myśleć o dokształceniu się lub zdobyciu zupełnie nowych umiejętności. Może zaczniemy naukę nowego języka obcego? Początek jesieni to idealny moment na początek kursu. Przede wszystkim powinniśmy na początku zdecydować jakiego języka chcielibyśmy się nauczyć.
Zajęcia z dojazdem lektora

Nauka języka włoskiego w Ostrowie

Każdy z pewnością wie, jak cenna jest uczenie się języka. Sporo pozmieniało się od epoki, kiedy, w zależności od regionu państwa, w Polsce rządziły wpływy niemieckie lub radzieckie i takich języków uczono, chociaż bez jakiegoś wielkiego nacisku. Kiedy Polska wyzwoliła się od tych wpływów, powoli budował się kapitalizm i z kłopotami, ale raczej wytrwale zaczęła wkraczać globalizacja, okazało się, że język, jakiego najbezpieczniej się nauczyć, to angielski – i, także bez dużych wymagań, uczą nas od tego czasu angielskiego. Stopniowo nauka angielskiego w podstawówkach pojawiała się w coraz młodszych klasach, dzięki czemu dzisiaj dowolny nastolatek płynnie rozmawia z obcokrajowcami... Ale i w tym miejscu oczekiwania się nieco zmieniły.
podręcznik do angielskiego

Korepetycje na miejscu

Znajomość angielskiego stuprocentowo uprości znacznie proces poszukiwania pracy w dużym mieście. Zwyczajowo wybór świetnej szkoły językowej nie jest rzeczą łatwą. Ich ilość na rynku może bowiem przyprawiać o mocny ból głowy.
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja

Profesjonalne kursy języka angielskiego w Szczecinie

Znajomość języka angielskiego jest aktualnie ogromnie przydatna. Jest to najpopularniejszy dziś język, znając angielski zdołamy zrozumieć się praktycznie z każdą osobą, bowiem jest to język ogólnoświatowy, jakim posługuje się mnóstwo ludzi z innych krajów.
Polska i Ukraina

Kiedy potrzebny jest najlepszy tłumacz przysięgły

W dobie Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej faworyzowanym językiem, którego uczono młodzież, był rosyjski. Po przemianach 1989 na szczęście postawiono na westernizacje, w szkołach pojawił się główny język angielski. Nie dziwota, wszakże to obecnie właściwie naczelny język świata, a już bezdyskusyjnie internetu. Należy wiedzieć, że mowy Wschodu dzisiaj wracają do łask. Dzieje się tak dlatego, ponieważ przez lata zaniedbywano naszych wschodnich sąsiadów w kwestiach kontaktów finansowych. Coraz więcej inwestorów znajduje partnerów na Ukrainie i w innych państwach. Mimo dosyć groźnych kłopotów politycznych jest możliwość, że ten rozwijający się kraj za ileś tam lat stanie się członkiem UE.
1 2 3