Angielski
podręcznik do angielskiego

Korepetycje na miejscu

Znajomość angielskiego na pewno ułatwi istotnie proces poszukiwania pracy w ogromnym mieście. Czasami wybranie doskonałej szkoły językowej nie bywa sprawą łatwą. Ich ilość na rynku może bowiem przyprawić o silny ból głowy.
biblioteka miejska

Poznawanie języka zagranicznego w teraźniejszym świecie

Język angielski obecnie jest ogromnie istotny i potrzebny. W przypadku wyjazdu za granicę w większości państw na świecie można się w tym języku porozumieć, czego nie można stwierdzić na temat innych języków. Jest to język biznesu, jak również większej części dużych portali WWW.Oprócz tego z językiem angielskim można się spotkać nagminnie na co dzień, chociażby w piosenkach czy w filmach.
Zajęcia z dojazdem lektora

Nauka języka w szkole językowej

Skończyły się wakacje, dzieciaki wracają do szkół. To dobry czas, abyśmy i my pomyśleli o dokształceniu się albo zdobyciu absolutnie nowych umiejętności. Może zaczniemy się uczyć nowego języka obcego? Początek jesieni to idealny moment na początek kursu. Przede wszystkim należy na początku zdecydować którego języka chcemy się nauczyć.
absolwenci

Uczelnie wyższe

Wybór dobrego kierunku studiów to niezmiernie ważna sprawa. Tym bardziej w takich niespokojnych czasach, gdy wyjątkowo trudno znaleźć pracę nawet ludziom z dyplomem wyższej uczelni. Stąd też należy poważnie się nad tym zastanowić i przemyśleć wszystko dogłębnie. Należy pójść w takim kierunku, który umożliwi nam potem łatwo się przebranżowić. Bardzo często bowiem zmieniamy posadę, z różnych powodów, po kilku latach. Trzeba również wybrać taką drogę, która pozwoli nam na znalezienie pracy w Europie
.
Praca, biznesmen

Dlaczego warto uczyć się w naukę języków obcych

Obecnie trudno poruszać się na rynku pracy bez znajomości języków obcych, zwłaszcza bez znajomości j angielskiego. Firmy praktycznie cały stale wymagają, aby ich potencjalni pracownicy byli wyposażeni całą masę kwalifikacji, a w tym opanowanie języka obcego w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację .
Słownik

Język angielski ma ogromne znaczenie

Szkoły językowe oferują aktualnie niezwykle rozbudowany zakres możliwości, który związany jest szczególnie z wielością i zróżnicowaniem poziomów. Chętni do nauki języka stawiają przede wszystkim na polecane na rynku placówki, takie jak szkoła języków obcych ze znakomitymi lektorami. Systematyczna nauka na własną rękę z mentorem, który zgrywa się z uczniem znakomicie, dać może doskonałe efekty już w krótkim czasie. Praca nad sobą oraz swymi możliwościami jest gwarancją sukcesu każdego.
Kobieta z tabletem

Wybór szkoły językowej

Kiedy chodziliśmy do liceumwszyscy nam powtarzają, że język obcy to klucz do sukcesu. Zwykleniewielu z nas bierze sobie te słowa do serca, ale szukając pracy, dostrzegamy pomyłkę. Jeszcze nie jest za późno na nadrabianie zaległości. Wystarczy tylko wybrać dobre szkoły językowe szczecin.
zajęcia z języka angielskiego

Szkoła językowa sposobem na naukę

Dobiegły końca wakacje, dzieciaki powróciły do szkolnych ławek. To świetny moment, żebyśmy i my zaczęli myśleć o dokształceniu się lub pozyskaniu całkiem nowych umiejętności. Może zaczniemy się uczyć całkiem innego języka obcego? Początek jesieni to idealny czas na początek kursu. Przede wszystkim powinniśmy na początku zadecydować którego języka chcielibyśmy się nauczyć.
tłumacz na wystąpieniu

Z jakich przyczyn warto zostać tłumaczem?

Nie chciałbyś mieć dużych kłopotów na polskim rynku pracy? W takim razie musisz kombinować! A więc powinieneś mieć takie umiejętności, których nie posiada statystyczny Kowalski. Ba, powinieneś skupić się na tym, aby robić to czego w sumie nie są w stanie robić nawet mocno wykształcone osoby. W dużym skrócie - powinieneś znaleźć niszę!
Biznesmen

O tłumaczeniach. Dowiedz się najlepsze newsy

W czasach ogarniającej nas globalizacji, dobra znajomość co najmniej trzech języków obcych zdaje się być obowiązkowa. Niefortunnie niewielu spośród nas dobrze wysławia się w przynajmniej jednym języku obcym. Najpowszechniej stosowany jest język angielski, jednak na zachodzie, również we Wrocławiu, ze względu na bliskość granicy z Niemcami przeważa język niemiecki.
1 2 3