CV

Doradztwo personalne

Podczas teraźniejszego kryzysu finansowego trudno zdecydować się jak najlepiej zadbać o swoją przyszłość, a także o dobrą pracę, która zapewni każdemu duże zarobki. Samotne poszukiwania pracy mogą czasami spędzić sen z powiek i przywieźć wiele osób na skraj depresji. Nacisk na znalezienie pracy jest bowiem w społeczeństwie nadzwyczaj duży, co może niestety przekładać się przykładowo na pewne problemy z samopoczuciem albo nawet powodować stany depresyjne.
sala konferencyjna

Gdy potrzebujesz tłumacza we Wrocławiu

W zglobalizowanym świecie nierzadko potrzebujemy usług różnego rodzaju tłumaczy. Zwłaszcza we Wrocławiu, który jako jedno z najprężniej rozwijających się miast polski jest odwiedzany przez wielu zagranicznych gości. Czy to do obsługi konferencji, do sporządzenia wykładu czy też do przetłumaczenia lub zatwierdzenia odpisów zagranicznych dokumentów- tłumacz jest często koniecznością. Niestety szukając właściwego zwykle spotykamy się z wieloma możliwościami. O co w tym wszystkim chodzi???? Kiedy potrzebujemy którego tłumacza/tłumaczenia??? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziecie Państwo w poniższym tekście.
obsługa komputerowa

SAP szkolenia – pomysł na to, jak powiększyć swoje szanse w dziedzinie znalezienia pracy

Rozmawiając z różnymi osobami ze starszej kategorii wiekowej oraz tymi, którzy poszukują pracy możemy niezwykle często usłyszeć o tym, że opcji pracy dla osób chętnych ją podjąć przeważnie nie ma. Niezmiernie często jednak jest to związane z bardzo wysokimi zapotrzebowaniami bezrobotnych, którzy nie mając właściwych zdolności chcieliby zarabiać bardzo dużo.
Biznesmen

O tłumaczeniach. Dowiedz się najlepsze newsy

W czasach wszechobecnej globalizacji, biegła znajomość chociaż trzech obcych języków zdaje się być fundamentalna. Niefortunnie niezbyt wielu spomiędzy nas wystarczająco dobrze wysławia się w przynajmniej jednym języku obcym. Najpowszechniej stosowany jest język angielski, jednak w zachodniej części kraju, również we Wrocławiu, ze względu na bliskość granicy z Niemcami przeważa język niemiecki.
komputery

Jak programiści mają możliwość pozyskać pracę?

Cóż, w zasadzie szczera prawda jest taka, że jeżeli bardzo mocno zależy nam, aby mieć okazję pracować jako programista, to z całą pewnością prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest praca w mieście Wrocław. A to dlaczego? Choćby należy zwrócić większą uwagę, że w końcu stolica woj. dolnośląskiego jest miejscem, gdzie pracy dla wszelkiej maści programistów jest całkiem sporo. A poza tym Wrocław to teraz jedno z najfajniejszych miast w Polsce, a nawet w Europie.
korporacja

Czy opłaca się podjąć pracę w znanej firmie?

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie daje zbyt dużych nadziei na znalezienie dobrej pracy, czy na rozwój zawodowy. Dużo osób bez rezultatów poszukuje zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, zwykle nie są nią usatysfakcjonowani.
oferty pracy

Rynek pracy w Płocku

Pracy można aktualnie szukać w wielu miejscach i na wielu polach. Na skutek tego, że osoby ubiegające się o etat zapewnione mają dziś sporo pomocnych drzwi do wyboru, ich starania są bardziej rzeczowe a co za tym idzie skuteczne.
Praca, biznesmen

Tłumaczenia

W czasach ogarniającej nas globalizacji, biegła znajomość choć trzech języków wydaje się być fundamentalna. Niestety niewielu spośród nas wystarczająco dobrze posługuje się przynajmniej jednym językiem obcym. Najczęściej używany jest język angielski, jednak w zachodniej części kraju, również we Wrocławiu, z uwagi na niedaleką odległość do granicy z Niemcami w przewadze jest język niemiecki.
rozmowa kwalifikacyjna

Podstawowe wskazówki dla osób szukających pracy

Cenne porady dla osób, jakie poszukują zatrudnienia z pewnością będą w stanie przedstawić te osoby, jakie poszukiwały etatu przez długi czas i nie umiały wyszukać dla siebie satysfakcjonującego wakatu. Jak bowiem wiadomo, właśnie dzięki tej metodzie poszukiwania trafnych i nietrafionych rozwiązań da się sporo nauczyć oraz wyszukać wzorzec tego, w jaki sposób powinno się postępować, aby pozyskać sukces.
Nauka języka w firmie

Naucz się nowego języka latem

Wakacje to doskonały moment, żeby zrobić coś dla siebie. I niekoniecznie idzie w tym przypadku o podróż do SPA, albo na urlop na egzotycznej wyspie. Dobrze jest także przeznaczyć ten czas na rozwój i podniesienie swoich kwalifikacji. Warto zainteresować się ofertą wakacyjnych kursów językowych.