CV
komputery

Jak programiści mają możliwość pozyskać pracę?

Cóż, tak naprawdę fakty są takie, że jeżeli bardzo mocno zależy nam, aby mieć możliwość pracować jako programista, to bez cienia wątpliwości strzałem w dziesiątkę jest praca we Wrocławiu. A to dlaczego? Choćby trzeba zwrócić należytą uwagę, że w końcu stolica województwa dolnośląskiego jest tym miejscem, w którym pracy dla wszelkiej maści programistów nie jest mało. A na dodatek Wrocław to teraz jedno z najfajniejszych miast w Polsce, a może nawet na Starym Kontynencie.
oferty pracy

Rynek pracy w Płocku

Pracy należy dziś szukać w różnych miejscach i na wielu polach. Na skutek tego, że osoby ubiegające się o etat mają dziś wiele pomocnych drzwi do wyboru, ich starania są bardziej rozmyślne a co za tym idzie owocne.
Praca, biznesmen

Tłumaczenia

W czasach ogarniającej nas globalizacji, biegła znajomość choć trzech języków wydaje się być fundamentalna. Niestety niewielu spośród nas wystarczająco dobrze posługuje się przynajmniej jednym językiem obcym. Najczęściej używany jest język angielski, jednak w zachodniej części kraju, również we Wrocławiu, z uwagi na niedaleką odległość do granicy z Niemcami w przewadze jest język niemiecki.
Biznesmen

O tłumaczeniach. Dowiedz się najlepsze newsy

W czasach ogarniającej nas globalizacji, dobra znajomość co najmniej trzech języków obcych zdaje się być obowiązkowa. Niefortunnie niewielu spośród nas dobrze wysławia się w przynajmniej jednym języku obcym. Najpowszechniej stosowany jest język angielski, jednak na zachodzie, również we Wrocławiu, ze względu na bliskość granicy z Niemcami przeważa język niemiecki.
korporacja

Czy opłaca się podjąć pracę w znanej firmie?

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie daje zbyt dużych nadziei na znalezienie ciekawej pracy, czy na rozwój osobisty. Wiele osób bez rezultatów poszukuje zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, przeważnie nie są nią usatysfakcjonowani.
rozmowa kwalifikacyjna

Podstawowe wskazówki dla osób szukających pracy

Cenne porady dla osób, jakie poszukują zatrudnienia z pewnością będą w stanie przedstawić te osoby, jakie poszukiwały etatu przez długi czas i nie umiały wyszukać dla siebie satysfakcjonującego wakatu. Jak bowiem wiadomo, właśnie dzięki tej metodzie poszukiwania trafnych i nietrafionych rozwiązań da się sporo nauczyć oraz wyszukać wzorzec tego, w jaki sposób powinno się postępować, aby pozyskać sukces.
sala konferencyjna

Gdy potrzebujesz tłumacza we Wrocławiu

W zglobalizowanym świecie nierzadko musimy skorzystać z usług wszelkiego rodzaju tłumaczy. Szczególnie we Wrocławiu, który należąc do najprężniej rozwijających się miast polski jest odwiedzany przez wielu zagranicznych gości. Zarówno do obsługi konferencji, do przygotowania wykładu czy też do przetłumaczenia lub potwierdzenia zgodności odpisów zagranicznych dokumentów- tłumacz jest często niezbędny. Niestety poszukując właściwego często spotykamy się z wieloma możliwościami. O co w tym wszystkim chodzi???? Kiedy potrzebujemy którego tłumacza/tłumaczenia??? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziecie Państwo w poniższym artykule.

Doradztwo personalne

Podczas teraźniejszego kryzysu finansowego trudno zdecydować się jak najpewniej zadbać o swoją przyszłość, a także o dobrą pracę, która zapewni każdemu odpowiednie zarobki. Samotne poszukiwanie pracy mogą zwyczajowo spędzić sen z powiek i przywieźć wiele osób na skraj depresji. Nacisk na znalezienie pracy jest bowiem w społeczeństwie niezwykle duży, co może niestety przekładać się na przykład na pewne problemy z samopoczuciem lub nawet powodować stany depresyjne.
Nauka języka w firmie

Naucz się nowego języka latem

Wakacje to doskonały moment, żeby zrobić coś dla siebie. I niekoniecznie idzie w tym przypadku o podróż do SPA, albo na urlop na egzotycznej wyspie. Dobrze jest także przeznaczyć ten czas na rozwój i podniesienie swoich kwalifikacji. Warto zainteresować się ofertą wakacyjnych kursów językowych.
obsługa komputerowa

SAP szkolenia – pomysł na to, jak powiększyć swoje szanse w dziedzinie znalezienia pracy

Rozmawiając z różnymi osobami ze starszej kategorii wiekowej oraz tymi, którzy poszukują pracy możemy niezwykle często się dowiedzieć o tym, że możliwości pracy dla osób chętnych ją podjąć zwykle nie ma. Dość regularnie jednak ma to związek z dość wysokimi zapotrzebowaniami bezrobotnych, którzy nie mając stosownych umiejętności chcieliby zarabiać bardzo dużo.