Firma
firma

Którego rodzaju certyfikaty mogą w dniu dzisiejszym podnieść wiarygodność naszej firmy?

Powszechnie wiadomo, że działanie naszej firmy wymaga od nas koordynacji niezmiernie wielu zadań. Wieloaspektowość działań, jakie muszą zostać obligatoryjnie wykonane by nasza firma ma mogła doskonale funkcjonować może w szeregu przypadków sprawiać nam dużo trudności. Wiedzą o tym przede wszystkim właściciele przedsiębiorstw, jakich głównym zadaniem jest odpowiednie zarządzanie.
Księgowość

Rachunkowość i księgowość dla firm

Bez księgowych ciężko się obejść. Pomagają oni połapać się w zawiłościach przepisów oraz wyręczają wiele osób zajmując się ciężką robotą biurową. W światowej dobie wielkiego pośpiechu ,a także normalnego zabiegania nawet małe kwestie księgowe, mogą zajmować cenny czas.
ochrona obiektów

Brak roboty? Już dziś złóż papiery w Ageon Security, a niewątpliwie nie pożałujesz!

W dzisiejszych czasach ciężko jest odszukać robotę, jaka zapewniałaby radość i spełnienie zawodowe. Jeżeli jednak uda nam się taką znaleźć ciężko będzie liczyć na wysokie wynagrodzenie. Dlatego warto znaleźć złoty środek, żeby posiadać interesującą i dobrze płatną robotę.
Biznes, mężczyźni

Programy lojalnościowe B2B

Zadaniem programów lojalnościowych, jak podpowiada nazwa, jest budowanie i umacnianie kontaktów między dwoma uczestnikami. Najbardziej powszechne są tego sortu działania, w których firma stara się zbudować lojalność kupujących. Zwykle w użyciu są takie metody, jak na przykład specjalne karty, dzięki którym kupujący mogą gromadzić punkty, przyznawane za regularne zakupy. Potem takie punkty można wymienić na rozmaite nagrody. Eksperymenty wykazały, że dzięki takim programom konsumenci naprawdę są zachęceni do zakupów i lojalni wobec marki. Dlatego wiele przedsiębiorstw aplikuje takie programy, nawet wielkie koncerny globalne.
Ulotka reklamowa

Tradycyjna promocja, a innowacyjne rozwiązania reklamowe

Reklama jest podstawą w przypadku dzisiejszych marek. Jak więc zareklamować się skutecznie? Dzisiejsze rozwiązania nie zawsze dają efekt. Klient zazwyczaj nie ma godziny na klikanie i czytanie reklam www, za to codziennie chodzi po mieście, zbiera ulotki, czyta plakaty. Ten sposób docierania do ludzi działa od wieków.
praca

Wypatrujesz pracy w energicznie rozwijającej się firmie? Sprawdź oferty Patron Service!

W dzisiejszych czasach internet jest jednym z ważniejszych narzędzi, z którego wykorzystujemy codziennie. Nie można ukryć, że umożliwił wiele czynności jak na przykład opłacanie opłat, czynienie sprawunków czy stały kontakt ze przyjaciółmi. W związku z tak rozległym funkcjonowaniem internetu powstało sporo firm świadczących przeróżne usługi bezpośrednio dotyczące najistotniejszych potrzeb współczesnych ludzi.
Zarządzanie firmą

CRM i ERP - bardzo ważne narzędzia pozwalające na prawidłowe funkcjonowanie firmy

Podobnie system CRM, jak też ERP pełnią bardzo ważne zadanie w każdej szanującej się firmie, ponieważ są one odpowiedzialne za rejestrowanie a także regularne odtwarzanie wielu istotnych informacji. Powinniśmy jednak pamiętać, iż rozwiązania te nieco się od siebie różnią, a co za tym idzie dobrze jest wiedzieć, jakie zadania one pełnią i dlaczego są aż tak istotne. Chcąc zagwarantować firmie sprawne funkcjonowanie nie można zapomnieć o systemach informatycznych, ponieważ praca bez nich jest aktualnie wręcz niemożliwa.
Busy Kraków

Wynajem busów na wycieczki rodzinne

Zanosi się piękny majowy długi weekend. Nie wypada w tak niebiańsko zanoszącą się pogodę zostać w czterech ścianach. Jeżel jest taka sposobność trzeba zgromadzić jak największą ilość osób, czy to z rodziny czy znajomych, i wyruszyć na wyprawę przykładowo do Krakowa. Do Krakowa dostać się możemy pociągiem lub busem. Gdy zdecydujemy się na ten drugi typ transportu wpisujemy w wyszukiwarkę internetową busy Kraków i szukamy najwygodniejszej propozycji dla nas.
windykacja

Informacje o długu - co trzeba wiedzieć?

Właściciele firm coraz nagminniej mają kłopoty z dostawcami, jacy nie regulują swoich zobowiązań na czas. Rozmowy na temat spłat bywają nieefektywne. W takiej sytuacji najlepszym podejściem z punktu widzenia zarządzającego interesem będzie skorzystanie z możliwości, jakie zapewnia tzw. windykacja polubowna. Biznesmeni mają do dyspozycji firmy z dedykowaną ofertą dla sektora B2B. Przedstawiamy kilka wskazówek, w jaki sposób przygotowywać się do współpracy z jednostką windykacyjną.
catering

W jaki sposób założyć własną firmę cateringową.

Własne przedsiębiorstwo cateringowe to metoda na biznes, o którym ostatnio coraz to częściej się mówi. Nic zadziwiającego – jest to całkiem intratne zajęcie. Polacy z roku na rok coraz to sporzej pieniążków przeznaczają na kupno gotowych dań, zamiast przygotowywać je osobiście. Zarazem panuje również moda na zdrowe żywienie. Na rynku nie brakuje przeto klientów. Co więcej, ażeby założyć własny catering nie trzeba bardzo wielu formalności.