Domu
książki na półce

Pupil w domu – jakim sposobem przyszykować się na przybycie nowego mieszkańca?

Właściwe przygotowanie i zabezpieczenie domu będzie tak samo ważne, niezależnie od tego, czy zamieszka w nim kot czy pieseczek, który nie poznał jeszcze zasad obowiązujących go w nowiutkim miejscu zamieszkania.

Branża sprzedaży domów

Od maja na rynku domów jednorodzinnych widać oznaki krachu. Nie jest to optymistyczna wieść dla deweloperów i osób, które planują sprawnie i opłacalnie wystawić nieruchomość. Patrząc inaczej, to fantastyczna informacja dla każdego, kto pragnie kupić domek w bardzo niskiej cenie!
wysypisko odpadów

Kiedy nie wiesz, co uczynić ze śmieciami, wówczas na pewno przydadzą Ci się nasze rady dotyczące utylizacji śmieci

Teraz ogromną wagę zaczyna się przywiązywać do właściwego segregowania odpadów. Jeśli zależy Ci na tym, żeby przyczyniać się do dbania o środowisko naturalne, wówczas bez wątpliwości powinieneś zacząć konkretnie sprawdzać, co i gdzie wyrzucasz. W dzisiejszych czasach właściwie w każdej wspólnocie mieszkaniowej zarząd dba o to, aby pod blokiem znalazły się pojemniki na śmieci, które można segregować. Jeśli mieszkasz w wolnostojącym domu, wtedy powinieneś o segregowanie śmieci zadbać samodzielnie.
gaz

Gaz ziemny i co potem, czyli w jaki sposób rozeznać się w położeniu, gdy głównym źródłem ciepła naszego domu jest właśnie ten dar natury?

Praktycznie co roku w sezonie zimowym słyszymy w mediach wiadomości, iż kolejna rodzina zatruła się gazem w swoim mieszkaniu połączone z alarmującymi głosami dotyczącymi użytkowania owego źródła energii. Jednak te wiadomości w żaden dostępny sposób nie zniechęcają rodzin do nieustannego wybierania właśnie gazu ziemnego, na główne źródło ogrzewania domu.