Kraj
kalkulator

Jakimi sposobami wycenia się firmowy majątek, które podejścia wybierane są najczęściej.

W skład majątku firmy będzie wchodzić bardzo wiele rozmaitych rzeczy. Przede wszystkim są to wszelakie dobra materialne, czyli grunty, budynki, urządzenia oraz maszyny.
marketing relacji

W jakich zawodach brakuje specjalistów na polskim rynku?

Kreatywne posługiwanie się ostrym przyrządem, dar do paragrafów a także liczb czy doświadczenie w obsłudze kafara. To jedynie niektóre zdolności, jakie są w ostatnim okresie poszukiwane na rynku pracy.


W jakich zawodach brakuje specjalistów na polskim rynku?

Trudność ze znalezieniem zadowalającej pracy jest obecnie zjawiskiem powszechnym na rynku pracy.
Praca przy komputerze

Czy praca w IT zapewnia udany start po studiach?

Kiedy decyduje się o kierunku studiów, trzeba połączyć swoje umiejętności z prognozami, jaki kierunek będzie za kilka lat najbardziej wzięty. Szanse, jakie daje w dzisiejszych czasach praca dla programisty w Polsce są duże. Specjaliści, którzy doskonale znają się na branży it oraz mogą cieszyć się pokaźnym doświadczeniem, zdobywanym również podczas studiów są niezwykle pożądanym typem kandydatów na rynku we współczesnym świecie.
Konferencja

Dlaczego nasi rodacy tak z chęcią szukają pracy w kraju nad Renem?

Czy pamiętasz, iż u naszego zachodniego sąsiada mieszka 2 razy więcej ludzi niż w Polsce? Niesie to pewne korzyści wręcz dla mieszkańców naszego kraju, przykładowo wyjazdy do tropikalnych zakątków są w tamtym miejscu wiele mniej kosztowne niżeli w Polsce.
pieniądze

Na czym polegają obligacje skarbowe?

Przygotowywane zazwyczaj na nowy rok oferty obligacji mających stałe oprocentowanie są zazwyczaj bardzo zróżnicowane. Sprzedaż następnych emisji jest możliwa od początku stycznia 2013 roku i każdy obywatel ma szansę zmiany wartości oprocentowania według zasad danej oferty.
pomysł na lepszy świat

Portal crowdfundingowy

Wielu finansistów od lat zastanawia się nad tym, jak postępować, aby osiągać najlepsze efekty na rynku. Specjaliści co do jednego nie mają wątpliwości i mówią jednym głosem – przemyślane działanie oraz we właściwy sposób prowadzone finansowanie społecznościowe ma wiele mocnych stron i przyda się każdemu przedsiębiorcy. Crowdfunding zdobywa wciąż na znaczeniu, także jeśli chodzi o nasz kraj. Zysk zostanie spostrzeżony już w niedługim czasie!
nauka na szkoleniach

Dobre szkolenia jakości pracowników w przedsiębiorstwie

Bieżąca sytuacja ekonomiczna naszego kraju jest zatrważająca. Mnóstwo młodych ludzi nie umie odnaleźć dochodowej posady. Nie pomaga nawet dyplom dobrej uczelni i biegła znajomość języków obcych. Wiele korporacji nie zamierza przyjmować nowych ludzi. Oprócz tego, rośnie ilość masowych zwolnień. Przedsiębiorstwa są zmuszone oszczędzać, gdzie tylko mogą. Dlatego idealnym rozwiązaniem na pewne zatrudnienie jest po prostu otworzenie swojej działalności. Owszem, jest to bardzo ryzykowny krok, zwłaszcza teraz, kiedy naokoło szaleje kryzys. Jednak, przy uczciwym nakładzie pracy, jak również odrobinie szczęścia, możemy liczyć na duży sukces.
rekrutacja, praca, oferty pracy

Homologacja - czyli, następny tekścik z cyklu: "Co to jest?" i "Z jaką rzeczą to się je?"

Czym konkretnie jest homologacja? Jakie rzeczy się dzieje, kiedy owej homologacji nie posiadamy? Co podlega tak zwanej "homologacji cząstkowej"? Czy każdy może dostać homologację i jaka osoba o tej rzeczy decyduje? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo bez najmniejszego problemu znajdziesz w środku naszego pisanego dzisiaj felietoniku!
Piotr Osuch, specjalista chirurgii plastycznej

Dziennikarstwo w Polsce jest naprawdę na najwyższym poziomie - wiele dziennikarzy chce relacjonować najważniejsze wydarzenia w kraju i na świecie

Dziennikarstwo to trudny kawał chleba - zawsze należny być przygotowanym oraz profesjonalnym. Dlatego najlepsi z najlepszych zazwyczaj po jakimś czasie mają szansę pracy przykładowo w Sejmie czy Senacie.
Słowniki języków obcych

Dlaczego warto zainwestować w system informatyczny dla dużego biura tłumaczeń w Warszawie i dzięki takiemu rozwiązaniu spełnić wymagania usługobiorców oraz tłumaczy

Systemy informatyczne zostały zaprojektowane z myślą o dużych firmach, w których niezbędne bywa narzędzie usprawniające powszednią pracę. Z tych nowości technicznych korzystają nade wszystko hotele lub ogólniej rzecz ujmując, branża hotelarska. Należy jednakże zaznaczyć, że nawet potężne biuro tłumaczeń w Warszawie nie pogardziłoby solidnym systemem. Żeby zdobywać nowych klientów często nie można ograniczać się jedynie do lokalnego rynku. W końcu dobre biuro translatorskie może poszukiwać nowych usługobiorców nawet poza granicami kraju, a obecnie takie zadanie jest jak najbardziej możliwe do urzeczywistnienia.
1 2