LED
Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL

Jak działa dioda led

Ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszy się nowoczesna technologia oświetlenia LED, która wiąże się z użyciem diod elektroluminescencyjnych. Diody LED zainstalowane zamiast świetlówek CCFL powodują wiele wymiernych korzyści.
Kolorowe światła LED

Zastosowanie oświetlenia LED

Oświetlenie LED ma bardzo szeroki zakres zastosowań.Żarówki diodowe LED ze świetnym skutkiem można wykorzystywać nie tylko w pomieszczeniach, lecz również w obiektach przemysłowych i budynkach biurowych, hotelach, barach, kinach, itp.
Nie trać prądu na darmo

Mniej energochłonne LEDy w trosce o przyrodę.

Ograniczenie wykorzystania energii elektrycznej jest szczególnie ważne w kontekście zmian klimatycznych. Gdyby wszyscy używali wyłącznie z energooszczędnego oświetlenia i urządzeń elektrycznych klasy A i wyższej, do powietrza przenikałoby aż 15 mln dwutlenku węgla mniej.
Lampa z diodami Led

Jest szansa na niedrogie oświetlenie?

Chociaż lampy LED są zdecydowanie tańsze w użytkowaniu, w wyniku wielokrotnie dłuższej trwałości w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła i znacznie mniejszej konsumpcji energii elektrycznej, ich koszt w dalszym ciągu odstrasza wielu klientów. Choć kuszeni bez porównania wyższą jakością światła, walorami estetycznymi oraz energooszczędnością innowacyjnych produktów LED, niezmiennie wybierają oni mniej kosztowne zamienniki, nierzadko obwiniając dystrybutora za wysoką cenę produktów LED.

Czy opłaca się stosować diody ledowe w naszej firmie?

Budując miejsca pracy, powinno się mieć na uwadze dużo ważnych elementów. Wygoda twoja lub pracownika zależy od rodzaju fotela i biurka, przestrzeni wokół, temperatury w pomieszczeniu i od oświetlenia. Dzisiaj omówię dokładnie ten ostatni parametr, nagminnie zaniedbywany przez zarządców i projektantów. Ten treściwy poradnik spłodziłem po to, żeby pokazać tobie korzyści diod led dla wygody i efektywności pracy.
mały sklep z upominkami

Garść pomysłów, które przekonają właścicieli tych mniejszych i tych wielkich sklepów do wymiany starych lamp na modne oświetlenie ledowe

Sporo się obecnie pisze o oświetleniu led, a ci bardziej oszczędni mężczyźni zdążyli już do tej pory wymienić zdecydowaną część przestarzałych żarówek na te energooszczędne. Jednak nie tylko osoby prywatne mają na uwadze kwestie finansów - niższe rachunki za prąd pragną także dostawać przedsiębiorcy, a szczególnie menedżerowie tych zakładów, w których oświetlenie jest używane przez większą część dnia.
oświetlenie sklepu

Oświetlenie LED, czyli jakiego rodzaju światło warto zamontować w sklepie.

Technologia związana z diodami LED rozwija się od jakiegoś czasu niezwykle ekspresowo. Oświetlenie LED zastosowane jest oczywiście częściej w przeróżnych sferach naszego rodzinnego życia.
reklamy outdoorowe

Jeśli zamierzasz zorganizować wielką imprezę masową, telebim będzie świetnym rozwiązaniem

Organizacja dużej uroczystości na świeżym powietrzu wymaga zadbania o komfort zgromadzonych osób. Nawet jeśli znajdują się one w znacznym oddaleniu od estrady czy miejsca rozgrywek sportowych, chcą pozostać w centrum informacji i zachować dobry widok na to, co tam się dzieje. Właśnie dlatego na wydarzeniach plenerowych tak wspaniale sprawdzają się telebimy. Jeżeli planuje się urządzić wydarzenie masowe, zdobycie takiego dużego ekranu będzie doskonałą możliwością.