LED
Kolorowe światła LED

Zastosowanie oświetlenia LED

Światła LED mają bardzo rozległy zakres zastosowań.Żarówki diodowe LED z powodzeniem można wykorzystywać nie tylko w pomieszczeniach, lecz także w halach przemysłowych i biurowcach, hotelach, klubach, kinach, itp.
mały sklep z upominkami

Garść pomysłów, które przekonają właścicieli tych mniejszych i tych wielkich sklepów do wymiany starych lamp na modne oświetlenie ledowe

Dużo się obecnie pisze o oświetleniu led, a ci bardziej zaradni mężczyźni zdążyli już do tej pory wymienić lwią część anachronicznych żarówek na te energooszczędne. Jednakże nie tylko osoby indywidualne mają na względzie kwestie finansów - mniejsze opłaty za prąd chcą też dostawać przedsiębiorcy, a szczególnie kierownicy tych zakładów, gdzie oświetlenie jest używane przez większą część dnia.

Czy opłaca się stosować diody ledowe w naszej firmie?

Projektując obszary pracy, powinno się wziąć pod rozwagę mnóstwo istotnych rzeczy. Satysfakcja twoja bądź pracownika zależy od typu siedziska i oparcia, miejsca dokoła, temperatury w pokoju i od oświetlenia. W poniższym artykule omówię wyczerpująco ten ostatni czynnik, nierzadko pomijany przez zarządców i architektów. Ten lapidarny przewodnik stworzyłem po to, żeby zaprezentować ci plusy diod led dla komfortu i wydajności pracownika.
Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL

Jak działa dioda led

Ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszy się nowoczesna technologia oświetlenia LED, która wiąże się z użyciem diod elektroluminescencyjnych. Diody LED zainstalowane zamiast świetlówek CCFL powodują wiele wymiernych korzyści.
Nie trać prądu na darmo

Mniej energochłonne LEDy w trosce o przyrodę.

Ograniczenie wykorzystania energii elektrycznej jest szczególnie ważne w kontekście zmian klimatycznych. Gdyby wszyscy używali wyłącznie z energooszczędnego oświetlenia i urządzeń elektrycznych klasy A i wyższej, do powietrza przenikałoby aż 15 mln dwutlenku węgla mniej.
Lampa z diodami Led

Jest szansa na niedrogie oświetlenie?

Chociaż lampy LED są zdecydowanie tańsze w użytkowaniu, w wyniku wielokrotnie dłuższej trwałości w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła i znacznie mniejszej konsumpcji energii elektrycznej, ich koszt w dalszym ciągu odstrasza wielu klientów. Choć kuszeni bez porównania wyższą jakością światła, walorami estetycznymi oraz energooszczędnością innowacyjnych produktów LED, niezmiennie wybierają oni mniej kosztowne zamienniki, nierzadko obwiniając dystrybutora za wysoką cenę produktów LED.
oświetlenie sklepu

Oświetlenie LED, czyli jakiego rodzaju światło warto zamontować w sklepie.

Technologia związana z diodami LED rozwija się od jakiegoś czasu niezwykle ekspresowo. Oświetlenie LED zastosowane jest oczywiście częściej w przeróżnych sferach naszego rodzinnego życia.
reklamy outdoorowe

Jeśli zamierzasz zorganizować wielką imprezę masową, telebim będzie świetnym rozwiązaniem

Organizacja dużej uroczystości na świeżym powietrzu wymaga zadbania o komfort zgromadzonych osób. Nawet jeśli znajdują się one w znacznym oddaleniu od estrady czy miejsca rozgrywek sportowych, chcą pozostać w centrum informacji i zachować dobry widok na to, co tam się dzieje. Właśnie dlatego na wydarzeniach plenerowych tak wspaniale sprawdzają się telebimy. Jeżeli planuje się urządzić wydarzenie masowe, zdobycie takiego dużego ekranu będzie doskonałą możliwością.