Towary
waga handlowa

Twój sklep potrzebuje wagi? Nabywaj fachowe wyposażenie w odpowiednim sklepie!

Wagi stanowią ważne i bardzo przydatne wyposażenie punktów handlowych o doprawdy zróżnicowanym charakterze. Chociaż są utożsamiane głównie ze sklepikami proponującymi artykuły spożywcze, ich wykorzystanie na tej jednej branży zdecydowanie się nie kończy. Wagi bywają używane przez złotników, w restauracjach, w aptekach i laboratoriach. To jedynie ułamek możliwości, w których potrafią być wykorzystane.
Statek towarowy

Co dobrze jest wiedzieć na temat transportu międzynarodowego

Jak dobrze wiadomo, dosłownie cała globalna gospodarka w ogromnym wręcz stopniu opiera się na szeroko rozumianym transporcie. Bez możliwości bezproblemowego przewożenia najróżniejszych towarów na duże odległości – nierzadko do innych krajów – najzwyczajniej nie dałoby się prowadzić handlu międzynarodowego.
Samolot

Korzystny sposób na transport zagranicznego ładunku

Jeżeli mamy firmę wytwarzającą różnego rodzaju towary najczęściej stoimy przed koniecznością dostarczania ich do odbiorców. Na terenie Polski jest to dość łatwe, wystarczą ciężarówki. Bardziej znaczącym kłopotem jest wywóz rzeczy za granicę, szczególnie jeżeli planujemy wywóz do bardzo oddalonego do Polski państwa.
Kontenery

Skuteczny transport międzynarodowy

System taki jak spedycja międzynarodowa to realizowanie przewozu towaru w jak najbardziej korzystny dla obu stron sposób. Scharakteryzować można dwa rodzaje, jakie spedycja może zdefiniować, czyli: spedycja handlowa oraz spedycja czynnościowa. Różnią się one tym, że pierwsza określona spedycja sprowadza się do rozmaitych praw własności towaru od początku podjęcia wykonywania usługi jego sprzedaży. Inna specyfikacja – spedycja czynnościowa – polega na spełnianiu roli przewoźnika, który w tym przypadku reprezentuje struktury podażowe wśród usług transportowych na rynku.
hurtownia

„Towar z Chin hurtownia” – czy powinniśmy korzystać z takiego typu reklam?

Masa osób, które codziennie zajmują się handlem, na okrągło szuka ciekawych towarów do sprzedaży, jakie można kupić w przystępnej cenie i tym samym sporo zarobić. Najczęściej najbardziej korzystne ceny mają produkty przywożone z Chin. Ogłoszeń od hurtowni, jakie trudnią się sprzedażą tego rodzaju produktów jest w Internecie i prasie całe mnóstwo. Czy powinniśmy korzystać z takich ofert? Czy jakość takiego rodzaju produktów jest rzeczywiście atrakcyjna?
magazyn

Pomysł na inwestycję

Planujesz postawienie hali do przechowywania? Trafny wybór, bo taki biznes zawsze znajdzie klientów. Nieustannie przecież wzrasta produkcja rozmaitych dóbr, a te towary muszą być gdzieś trzymane. Jeżeli rzeczywiście planujesz budowę takiego miejsca, przejrzyj ten oto tekst, który na sto procent wspomoże cię w preparacjach do startu inwestycji.
konferencja w hotelu

Niezwykły symbol towarowy

Symbol towarowy nie musi być oryginalny. Istotne jest, żeby był on na tyle znaczący, by ciągnął uwagę odbiorców i identyfikował dany wyrób na rynku, oraz, żeby można go było przedstawić w formie graficznej.
Program lojalnościowy

Programy lojalnościowe – efektywne wspieranie sprzedaży

Dobrze opracowane programy lojalnościowe mogą stworzyć znakomitą platformę komunikacyjną z grupą kluczowych klientów, gdzie wymiana zbieranych przez klientów punktów na konkretne towary tworzy rodzaj dialogu. To, że klienci zyskują możliwość wymiany zebranych punktów na nagrody, stanowi w wielu wypadkach bardzo istotny element w ich pozyskiwaniu i z reguły jest znaczącym elementem dialogu.
Transport morski

Zamorski handel z Chinami

Łatwe poruszanie się po niezwykle szybko zmieniającym się świecie spedycyjnym to zadanie niełatwe. W czasach obecnego kryzysu finansowego trudno podjąć decyzję jak najpewniej zadbać o własną przyszłość, a także o własne przedmioty zbytu. Zwyczajowe ścieżki transportu towarów okazują się nieraz kosztowne i mało opłacalne. Inny problem stanowi kraj, gdzie potrzeba sprzedawać własne towary.
Samochód dostawczy, transport

Transport na trasie Polska-Niemcy

Nie ma chyba żadnych wątpliwości co do tego, że Niemcy należą aktualnie do zdecydowanie najważniejszych partnerów handlowych Polski. Bardzo wielu przedsiębiorców istniejących w najróżniejszych branżach prowadzi silne kontakty handlowe z tamtejszymi firmami, a z roku na rok przepływ towarów pomiędzy tymi dwoma krajami jest coraz większy.