Szkolenia
szkolenie

Jaką rolę pełni w naszym życiu zawodowym regularne pogłębianie swojej wiedzy

Często się mówi, że ludzie się uczą do samego końca, i bardzo dobrze będzie się to sprawdzać po prostu w pracy. Postęp technologiczny i szybko zmieniające się technologie informatyczne powodują, że tak naprawdę bez przerwy jest konieczność zdobywania nowych umiejętności.
sala konferencyjna

Gdzie zaplanować ważne spotkanie biznesowe?

Miejsce w nowoczesnej korporacji to dla wielu absolwentów olbrzymie marzenie. Chociaż tego typu praca jest przez mnóstwo osób krytykowana, to jednakże utożsamia się ona z wielkomiejskim stylem. Praktycznie okrągły dzień siedzimy w biurze. Śniadania oraz obiady spożywamy w firmowej stołówce albo ze współpracownikami na mieście. Niekiedy również widujemy się z przyjaciółmi z pracy w knajpce lub pubie już po godzinach. Dużym zainteresowaniem cieszą się imprezy z ludźmi z biura, na których można bez skrępowania pogadać z dyrektorem, a nawet wypić z nim drinka.

PR - kreowanie wizerunku firmy

Public relations (w skrócie PR) to określenie, które w ostatnim czasie słyszy się niezwykle często. Pojęcie to dotyczy wszystkich czynności, mających na celu budowanie i rozwijanie przez daną jednostkę pozytywnych relacji z otoczeniem. Jest to również starania o korzystny obraz i opinię. W sytuacji przedsiębiorstw czynności takie są niezwykle istotne. Dobry wizerunek firmy umożliwia zdobywanie dobrych współpracowników, a w efekcie zawieranie umów i rozwijanie firmy.
Rozwój pracownika

Narzędzia oceny podwładnych dające mierzalne skutki

Każda firma, niezależnie od rozmiarów, składa się z pojedynczych elementów, czyli pracowników. Tych elementów jest bardzo wiele w największych firmach. Wiadome jest z kolei, że im więcej jednostek trzeba kontrolować, tym ciężej tego obowiązku dopełnić. Za to w firmach, które zatrudniają dziesiątki czy nawet setki ludzi potrzebne jest sprawdzanie, czy pracownicy właściwie wykonują swoje zadania. Niedociągnięcia i uchybienia w pracy jednostek mogą bowiem stać się powodem gorszych rezultatów całego przedsiębiorstwa.
szkolenie

Sprzedawcy idealni

Jednym z najważniejszych działów w wielu korporacjach jest dział handlowy. Najczęściej jest to kluczowy punkt kontaktu z klientem. To od zaangażowania oraz mocy przekonywania członków działu sprzedaży niejednokrotnie zależy czy konkretna firma lub osoba indywidualna stanie się klientem firmy czy nie. Zarząd czy też kierownictwo przedsiębiorstwa powinno zdawać sobie wagę sprzedaży i szlifować zdolności pracujących tam ludzi
.
Polska i Ukraina

Kiedy potrzebny jest najlepszy tłumacz przysięgły

W okresie komuny naczelnym językiem, jakiego uczono młodzież, była oczywiście mowa Puszkina. Po zmianie ustroju na szczęście zwrócono się na Zachód, w szkołach pojawił się obligatoryjny język Szekspira. Nic dziwnego, wszakże to teraz praktycznie naczelny język świata, a już z pewności komputerów. Warto wiedzieć, że języki wschodnie obecnie wracają do łask. Dzieje się tak dlatego, gdyż przez lata niedoceniano naszych wschodnich sąsiadów w kwestiach kontaktów gospodarczych. Coraz więcej inwestorów znajduje partnerów na Ukrainie i w pozostałych krajach. Mimo dosyć sporych kłopotów politycznych istnieje szansa, że ten rozwijający się kraj za kilkanaście lat stanie się członkiem UE.
Nowe rozwiązania wideokonferencyjne

Jak podwyższyć umiejętności swoich pracowników?

Gdy otwieramy własną działalność, z góry zakładamy, że odniesiemy w swojej branży gigantyczny sukces. Marzymy w początkowym okresie o ekskluzywnym samochodzie, najnowszych gadżetach i luksusowej willi z ogromnym basenem. Ale nie wszystko zawsze jest takie łatwe. Jeśli prowadzimy swój biznes, należy się nastawić zwłaszcza na ciężką pracę. Nie zapominajmy także o czającej się wszędzie konkurencji, która tylko czeka, kiedy coś nam pójdzie nie tak. Biznes czasem potrafi być bezlitosny. Zwycięża tylko ten, kto umie pokonać przeciwności losu. Dlatego musimy być cierpliwym i wciąż robić to co do nas należy. A jeśli dopisze nam fortuna, możliwe, że za jakiś czas spełnią się nasze marzenia o dostatnim życiu.
1 2 3 4 5 6