Szkolenia
Szara strefa

Skuteczne szkolenia szansą dla twojej firmy

Kierowanie własną działalnością to niezwykle istotna rzecz. Nie wszyscy wiedzą, jak wiele pracy oraz zaangażowania trzeba wkładać w rozwijanie interesu w początkowej fazie. Wdrapanie się na szczyt niezwykle często kosztuje wiele stresu. Jest zwykle kręta ścieżka, pełna poświęceń oraz niepowodzeń. A jednak, warto zaryzykować, ponieważ po osiągnięciu pewnego poziomu jest już tylko łatwiej.
office

Zatrudnianie nowych pracowników to trudny proces. W jaki sposób korzystać z usług agencji pracy?

Rekrutacja pracowników bywa procesem bardzo złożonym, często więc firmy posiłkują się w nim wyspecjalizowanymi agencjami. Jest to już praktyka powszechnie stosowana, że działy HR w firmie wynajmują do niektórych zadań agencje doradztwa personalnego. Agencje takie zwykle są wyspecjalizowane w rekrutacji określonego rodzaju pracowników, więc firmy wybierają je w zależności od tego, czy na przykład jest to praca sezonowa, praca dla studentów czy też poszukiwany jest menadżer wyższego szczebla.
szkolenie sprzedażowe

Co o szkoleniach dla przedsiębiorstw sądzą sami zatrudniani?

Przedsiębiorcy są w stu procentach świadomi tego, że swym pracownikom muszą dawać szereg szkoleń. Dzięki temu pracujący eksperci będą mogli się wciąż rozwijać, dlatego szkolenie tqm może się okazać użyteczne. Nieprzerwane podnoszenie swych kwalifikacji świadczy także o firmie, która dzięki doświadczonym ekspertom może wspiąć się na sam szczyt. Rozwijanie się przedsiębiorstwa leży bowiem w interesie wszystkich pracowników, nie tylko kierownictwa.
Szkolenie

Wrocławskie oferty wynajmu lokali na szkolenie

W stolicy województwa dolnośląskiego jest niemało atrakcyjnych miejsc, gdzie możemy przeprowadzić konferencję, sympozjum lub szkolenie. Wynajem takich sal nie jest kosztowny, a możliwości oferowane na miejscu jako fakultatywne stają się coraz bardziej zgodne z potrzebami.
nauczyciele

Jesteś nauczycielem? Pomyśl o kursie

Mało kto, że tysiące pedagogów poza pracą w szkole decyduje się na szkolenia nauczycieli, by się dokształcać. Wielu ludzi zazdrości pracy nauczycielom. Przecież nic w tym trudnego Muszą tylko opowiadać o danych częściach programu i wypełniać szkolne dzienniki i dokumenty. Czasem ułożyć klasówkę. Nauczyciel pracuje przecież zaledwie kilkanaście godzin na tydzień, do tego dostaje pełne dwa miesiące wakacji - tylko zazdrościć. To niezwykle błędne myślenie.
Kurs biznesowy

W jaki sposób wybrać najlepsze szkolenie?

Funkcjonowanie na rynku pracy wymusza na nas ciągłe dokształcanie. Ci, którym marzy się lepsza praca i solidne umiejętności zobligowani są znaleźć dla siebie odpowiednie szkolenie. Paleta ofert jest interesująca, jak natomiast zadecydować najkorzystniej?
consulting

Doradztwo i konsulting w twojej firmie

Współczesny świat nieubłaganie mknie przed siebie wymagając od nas dotrzymania mu tempa. System gospodarczy modernizuje się ekspresowo dyktując przedsiębiorstwom konieczność notorycznego doskonalenia jakości usług. To z kolei wymaga podnoszenia kwalifikacji pracowników – i to nie jedynie typowo merytorycznych.
praca

Bezpieczeństwo i higiena pracy - podstawowe informacje

Z pojęciem bezpieczeństwa i higieny pracy (w skrócie BHP) ma się do czynienia niezwykle często. Termin ten powstał i został wprowadzony dłuższy czas temu i stosowany jest w bardzo wielu zróżnicowanych miejscach i okazjach. Termin ten oznacza zestaw konkretnych przepisów, dotyczących reguł bezpiecznej i poprawnej pracy fabryce czy innych zakładach. Zasady BHP stosują się w zasadzie do każdego pomieszczenia, w którym znajduje się znaczna liczba ludzi przez dłuższy czas.
Snowboard, zima

Wesela w górach

jakiś czas temu popularne stało się urządzanie ślubu i wesela w górach. To jasne - malownicze widoki nęcąi są o niebo przyjemniejszą scenerią zaślubin niż miejska dżungla. Mieszkańcy miast i wiosek w górach wychodzą naprzeciw pragnieniom wielu par, więc przygotowanie wesela w górach nie stwarza problemu.
szkolenie

Rozmaite szkolenia sprzedażowe oraz szkolenia menedżerskie

W dzisiejszych czasach szkolenia sprzedażowe dla pracowników korporacji, zajmujących się menedżerowaniem zaliczają się niemal do obowiązków. Kierujący przedsiębiorstwami zobowiązani są do zdecydowania się na tego rodzaju szkolenia menedżerskie, które są według rynku doskonałej jakości. Niektórzy zadaje pytanie: dlaczego propozycje skierowana do kierownictw, managementu oraz brygadzistów, dotycząca kursów dokształcających oraz kierunkujących, w rodzaju takim jak szkolenia sprzedażowe, a dokładniej szkolenia menedżerskie, jest tak interesująca oraz popularna? Warto skorzystać z szansy, jaką dają szkolenia menedżerskie i nie rezygnować z dalszego kształcenia.
1 2 3 4 5 6