Przepisy
kable

Usługi kredytowe przeznaczone dla starszych

Produkty kredytowe dla nestorów ciągle nie są w Polsce popularne, ale rynek regularnie rośnie.


Usługi kredytowe przeznaczone dla starszych

W 2014 r ilość umów parafowanych przez fundusze hipoteczne zrzeszone w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych sięgnęła 500.
Księgowość

Optymalne zarządzanie finansami firmy

Bez względu na to, czy posiadamy małą lub dużą firmę, na pewno potrzebujemy pomocy w zarządzaniu naszymi pieniędzmi. Bardzo ważne jest optymalne zarządzanie firmą, jej kosztami, płynnością i sprawdzanie rentowności podejmowanych zadań.
inwentaryzacja majątku

Dobrze jest postawić na znakomity poziom inwentaryzacji w naszym kraju

Dodatkowa praca, którą prócz najważniejszych obowiązków określonego dnia powinno się wykonać podczas inwentaryzacji, jest wyjątkowo ważną opcją. Inwentaryzacja majątku czy forma jej przeprowadzania ma ogromne znaczenie w przedsiębiorstwie. Niezwykle skuteczne metody doceniane są przez firmy w znacznym stopniu. Coraz większe możliwości, jakie proponują nowoczesne metody inwentaryzowania, nie kojarzą się już z tymi dawnymi, bardzo uciążliwymi i żmudnymi.
raca przy komputerze

Jak wygląda zagadnienie ryzyka w firmie? Jakie regulacje są istotne?

Ocena zagrożenia zawodowego musi być podstawą profilaktyczną ochrony zdrowia pracowników w zakładzie pracy. Od rzetelności takiej oceny zależy skuteczność obowiązującej w miejscu pracy polityki bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki temu można mówić o właściwym zarządzaniu bhp.
Nowe technologie

Sposób na bezpieczny rozwój firmy telekomunikacyjnej

Jedną z najprężniej ewoluujących branż ekonomii jest rynek informatyczny. Niezależnie od tego czy mówimy o programach lub komputerach albo dodatkach jak drukarka, czy też sprzętach specjalistyczny taki jak frezarki sterowane numerycznie - wszystkie te urządzenia mają stosunkowo krótki byt.