Firmę
Laptop, biurowiec

Kto powinien płacić ZUS składki i jakie w dzisiejszych dniach są ich wysokości?

Każdy troszczy się o to, aby posiadać środki pieniężne na bieżące życie oraz na swe radości. Wszyscy, którzy choć troszkę znają się na interesach pamiętają, iż aby prowadzić spółkę, trzeba uiszczać pewne opłaty.

Co zrobić, by zyskać klientów?

Żeby nasz interes przynosił zyski, musimy nieustannie o to się starać. W biznesie nie ma miejsca na uczucia. Musimy o tym pamiętać, jeżeli chcemy prowadzić własną firmę. Najciężej jest zyskać klient. A nawet jeśli to się nam uda, niezwykle ciężko ich później zatrzymać. Należy cały czas być na straży. Nasza konkurencja tylko czeka, aż powinie nam się noga. W żadnym wypadku nie można do takiej sytuacji dopuścić.
praca

Do czego przydaje się agencja pracy

Każdego rodzaju przedsiębiorstwa coraz częściej wykorzystują outsourcing. Powodowane jest to zwykle tym, że takie działanie jest bardziej opłacalne, niż organizowanie pewnych działów w przedsiębiorstwie. Świetnym przykładem jest doradztwo personalne.
Księgowość przez internet

Jak prowadzić własną działalność to porządnie. Nie powinniśmy tego robić, jakby na „pół gwizdka”, gdyż nic z tego nie wyjdzie

Nie od dziś wiadomo że inwestycja w siebie zawsze popłacazwłaszcza gdy ma swój cel i podejmowana jest z pełnym przekonaniem. Tylko wtedy zapewni nam to najlepsze efekty. Gdy idziemy an studia, to już powinniśmy myśleć o czasie, który nie będzie wypełniony zajęciami, a który przeznaczymy na rozwijanie swojej pasji. W przyszłości z pewnością zaprocentuje to lepszymi perspektywami. Gdy otwieramy zaś swoją firmęto gwarancją sukcesu z pewnością jest dopięcie wszystkiego na ostatni guzik.
geodezyjne przyrządy

Profesjonalne usługi geodezyjne na Dolnym Śląsku

U nas nieprzerwanie powiększa się baza usług związanych z geodezją oraz związanych z tym sektorem możliwości. Niemałe pole działania na tym obszarze to rezultat solidnej pracy całego sztabu specjalistów nad ulepszaniem ofert. Klasyfikacja gruntów jest u nas na doskonałym poziomie, natomiast nasi profesjonaliści stale usilnie, z pełną systematycznością oraz zaangażowaniem pracują nad odświeżaniem swojej wiedzy. Proponując klientom maksimum możliwości unaoczniają swe podejście do wykonywanej pracy, jakie jest godne podziwu i pochwały.