Koszty
laptop

Bankowość online - co warto wiedzieć?

W obecnym świecie Internet odgrywa bardzo ważną rolę, jakiej nie można przecenić. Towarzyszy ludziom na co dzień, stanowiąc zarówno kopalnia wiadomości i treści rozrywkowych, a także spore uproszczenie w zwykłych zadaniach. Pewien czas wcześniej rozwiązania oparte na sieci WWW dotarły również do sfery bankowości. Dla wielu osób było to idealne rozwiązanie. Dla tych, którym nowoczesne rozwiązania nie pasują, wciąż działa bankowość standardowa, oparta na realnych oddziałach i kontakcie oko w oko z zatrudnionymi tam ludźmi.
Księgowość, finanse

Propozycje firm outsourcingowych

Outsourcing kadr oraz środków finansowych robi się teraz coraz to bardziej popularny. W dzisiejszych czasach wiele trudności ze sprawami biznesowymi mogą pomóc rozwiązać wykwalifikowani specjaliści od outsourcingu, dzięki którym firma potrafi zaoszczędzić cenny czas ,jak również czasami wielkie sumy pieniędzy. Kadry i płace to sprawy o których ważności nikomu nie trzeba przypominać, toteż kluczowe staje podjęcie decyzji, jakie działania można zlecić wykonawcą spoza firmy, a które nie. Jak rozwiązać taki problem?
pieniądze w słoiku

Interesujące porady odnośnie wyboru typu kredytu

Oferta kredytów jest bardzo szeroka. Instytucje oferują różnorodne typy kredytów z różnym oprocentowaniem. Klient niekiedy czuje się więc zagubiony mając tak wielki wybór opcji. W takim przypadku może jednak brać wiadomości z rozmaitych źródeł. Kredyty udzielane są na bardzo różne cele. Powinno się pamiętać, że taka forma kredytu nadaje kredytobiorcy obowiązek uprzedniego poinformowania, na jaki cel zostanie przeznaczona. Poza tym klient powinien spełniać odpowiednie warunki, by móc taki kredyt otrzymać. Ogólnie określa się to jako zdolność kredytowa, do której zalicza się wiele elementów.
zarządzanie najmem

Masz w planach inwestować w mieszkania?

Nie zamierzasz polegać w przyszłości na państwowym systemie emerytalnym? Może najzwyczajniej masz znaczną kasę i chcesz zainwestować ją jakoś? Zatem jest fajne rozwiązanie! W końcu niezwykle efektywne jest inwestowanie własnych pieniędzy na rynku nieruchomości.
komputery

W jaki sposób możemy zaoszczędzić na prowadzeniu własnej firmy?

Trzeba mieć na uwadze, że chociaż prowadzenie własnej firmy bez wątpienia nie jest proste, to jednakże często mamy okazję natrafić na jakieś oszczędności. Np. tak naprawdę nikt nie powiedział, że w każdym przypadku powinniśmy zatrudniać we własnej firmie informatyka. Ba, nikt nie powiedział, iż w przypadku jakiejkolwiek awarii będziemy płacili duże pieniądze.
Towary z Niemiec

Na zakupy do Niemiec

Wielką i stale wzrastającą popularnością na krajowym rynku cieszą się różnorodne produkty z Niemiec. Najbardziej poszukiwaną i najchętniej nabywaną grupą towarów jest chemia z Niemiec. Co interesujące, ogromnym powodzeniem w kraju odznaczają się produkty tych samych firm, które są sprzedawane w Polsce.
Chiny

Jak wygląda w aktualnych czasach współpraca gospodarcza Polski z Chinami?

Wiele mówi się współcześnie o tym, jak istotną rolę w gospodarce światowej pełnią Chiny. To jeden z największych krajów na świecie, które rozwija się w szybkim tempie. Handel z Chin to istotny element gospodarki, co napędza różne kraje. Wystarczy wspomnieć, że każdą wizytę władz chińskich w państwie europejskim traktuje się jako ogromne wręcz wydarzenie i coś wyjątkowego, wartego odnotowania. Mówi się nawet o nowoczesnym jedwabnym szlaku, który aktualnie się kształtuje. Importerzy z Chin w Polsce robią co w ich mocy żeby jak najbardziej ograniczyć bariery celne, wszelkie przepisy prawne związane z tego rodzaju współpracą - jest ich niestety całkiem sporo.
karta kredytowa

Bankowość dla właścicieli firm

Zarówno średnie, duże jak i najmniejsze przedsiębiorstwa potrzebują właściwych kont bankowych. Oferta dla biznesmenów jest różna od tej, którą udostępnia się jednostkom indywidualnym. Jako że na kontach firmowych obraca się dużo większą gotówką, banki dla zwabienia klienta udostępniają mu zestaw atrakcji oraz opcjonalnie gratisy w postaci urządzeń mobilnych – przykładowo popularnych typów tabletów. Tego rodzaju oferty przede wszystkim dają możliwość posiadania wielu rozmaitych subkont, których granice ustala sam użytkownik. Daje to opcję łatwego śledzenia środków finansowych w obrębie przedsiębiorstwa, co jest niezwykle ważne dla średnich i największych firm.
praca

Usługi audytorsko-księgowe

Jakiś czas temu księgowy w firmie był niezastąpiony niemal od pierwszego dnia. Aktualnie coraz częściej firmy korzystają z usługodawców zewnętrznych do prowadzenia usług księgowych i finansowych. Outsourcing księgowości, audytu finansowego czy obsługi kadr i płac pozwala w szczególności oszczędzić pieniądze firmy.
Kalkulator i finanse

Jak przeczekać kryzys nie tracąc również swojej kondycji finansowej

Ciężkie czasy dla naszej gospodarki powoli się kończą, lecz ciągle sytuacja nie jest dobra. Co roku parę tysięcy działalności gospodarczych upada. Jak się uchronić przed taką klęską? Oto przystępny poradnik, w którym przedstawiamy garść mądrych kroków, potrzebnych do polepszenia sytuacji firmy.
1 2 3