Miasto
Busy Kraków

Czym podróżować po aglomeracji krakowskiej i sąsiedztwie?

Kraków, starodawna siedziba królów polskich, jest jedynym z najbardziej wiekowychaglomeracji miejskich , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma atrakcjami turystycznymi oraz zamkiem królewskim na Wawelu, zaprasza nie tylko polskich zwiedzających ale i zagranicznych. Zanim jednak wybierzemy się na zwiedzanie Krakowa i okolic, warto zastanowić się, jak przemieszczać się w wybrane przez nas zabytki oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
książki

Wrocław - miasto studenckie

Przychodzi taki moment w naszym życiu, gdy każdy rozważa, jakie miejsce powinien wybrać by zacząć w nim naukę. Studia Wrocław? Warszawa? Teraz zastanówmy się na tym pierwszym punkcie.

Dolny Śląsk - jaki kierunek studiów wybrać?

Wrocław ciągle ma nowych studentów. Zdecydowanie to ze względu na wyjątkową atmosferę Dolnego Śląska, ale przede wszystkim z powodu dobrych uczelni. Co i gdzie studiować, czyli dylematy licealisty.
Konferencja

Dlaczego nasi rodacy tak z chęcią szukają pracy w kraju nad Renem?

Czy też wiesz, iż u naszego zachodniego sąsiada zamieszkuje dwa razy więcej ludzi niż w naszym kraju? Niesie to niektóre korzyści wręcz dla Polaków, przykładowo wyjazdy do tropikalnych miejsc są tam dużo tańsze niż w naszym kraju.
rynek w Gdańsku

Miasto Trzebnica to uzdrowiskowa aura, przeplatana wypoczynkowym klimatem miasta.

Miasto Trzebnica to miejsce ciszy i aktywnego relaksu, w pasie urokliwych Wzgórz Trzebnickich. Tutaj odszukają coś dla siebie zarówno pasjonaci duchowej odnowy, spokojnych miejsc i ciszy, jak i czynnego odpoczynku, bowiem pobliskie tereny miasta to idealne miejsca na wycieczki piesze, rajdy rowerowe. Trzebnica i jej okolice ma ogromny zasób gospodarczy, który dynamicznie się rozwija. Rozwój dotyczy wielu dziedzin i obszarów życia miejscowej społeczności – sztuki, sportu, gospodarki, kształcenia dzieci i młodzieży, bezpieczeństwa, infrastruktury drogowej, obszarów wiejskich, komunikacji i wielu innych. Trzebnica ma udokumentowane położenie uzdrowiskowe spełniające normy zdrowotne a także, wyróżniki medyczne powietrza.

Organizacja szkoleń w Trójmieście

Zaplanowanie spotkania biznesowego lub szkolenia jest dość trudnym, a do tego bardzo odpowiedzialnym zajęciem. Przygotowywaniem i planowaniem wydarzenia tego typu należy zająć się dużo wcześniej tak, by najdrobniejszeszczegóły zostały właściwie dopracowane. Jednym z najbardziej istotnych elementów, jakie trzeba przemyśleć, jest wybór lokalizacji. Mając wytyczone miasto lub obszar, gdzie ma odbyć się konferencja, trzeba wybrać takie miejsce, które będzie najbardziej odpowiednie. Różnego rodzaju wyszukiwarki internetowe miejsc na konferencje pozwolą na porównanie cen i dokonanie właściwego wyboru.
Pieniądze, Euro

Kto korzysta z usług komornika

Coraz popularniejsze miejsce kupowania różnych przedmiotów biurowych, maszyn, pojazdów, różnych działek, nieruchomości i wielu innych stanowią licytacje komornicze. Przeprowadza się je w całej Polsce. Ogłasza je komornik, który reprezentuje np. licytacje komornicze śląskie, ściślej mówiąc jest to np. komornik Rybnik i chce wystawić do licytacji przedmioty przejęte w wyniku niemożności spłaty długu.
Reklama zewnętrzna

Promocja wielkoformatowa jako skuteczne narzędzie reklamowe

Przekazy reklamowe, które są zbudowane w formie malowidła i tekstu, ludzkość używa już od tysięcy lat. Gdy w XX wieku naukowcy odsłonili zaginione miasto Pompeje, które zostało zasypane przez popioły i zniszczone lawą z eksplozji pobliskiego wulkanu, znaleźli tam plakaty reklamowe, przypominające dzisiejsze billboardy.
prawo - książki

Zakładamy spółkę z.o.o.

Oto krótki artykuł, w którym w trzech krokach wyjaśnię, co należy zrobić, by ustanowić spółkę z.o.o.. Założenie spółki z o.o. to proces, który może zająć parę tygodni, lecz znacznie skróci się, jeśli opłacimy usługi kancelarii prawnych albo radcy prawnego.
Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk

Małe polskie miasteczka idealne na wakacje

Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk

Małe polskie miasteczka idealne na wakacje

O udanym urlopie marzymy przez cały rok. Więc należy nam się zasłużony odpoczynek. A czas urlopowy za pasem. Rozkładówki agencji turystycznych pełne są bajkowych obrazków zagranicznych kurortów. Zanim kolejny raz zdecydujemy się na urlop za granicą, pomyślmy o naszym kraju. Może nie trzeba wyruszać aż tak daleko, by zasłużenie odpocząć?