Miasto
Reklama zewnętrzna

Promocja wielkoformatowa jako skuteczne narzędzie reklamowe

Przekazy reklamowe, które są zbudowane w formie obrazków i tekstu, ludzkość zna już od wieków. Gdy 20. stuleciu archeolodzy wydostali na światło dzienne starożytne miasto Pompeje, które zostało zasypane przez popioły i spalone lawą z wybuchu pobliskiego wulkanu, odkrył tam plakaty ogłoszeniowe, przypominające aktualne billboardy.
Busy Kraków

Czym podróżować po aglomeracji krakowskiej i sąsiedztwie?

Kraków, stolica Małopolski, jest jedynym z najbardziej dziejowych miast , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma zabytkami oraz zamkiem królewskim na Wawelu, zaprasza nie tylko polskich przyjezdnych ale i zagranicznych. Zanim jednak wybierzemy się na zwiedzanie Krakowa i okolic, warto pomyśleć, jak przemieszczać się w wybrane przez nas lokalizacje oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
książki

Wrocław - miasto studenckie

Przychodzi taki dzień w naszym życiu, gdy każdy myśli, jakie miejsce miałby wybrać by zacząć w nim studia. Studia Wrocław? Kraków? W tej chwili skupmy się na tym pierwszym punkcie.

Dolny Śląsk - jaki kierunek studiów wybrać?

Wrocław przyciąga coraz więcej studentów. Podobno to ze względu na niepowtarzalną atmosferę Dolnego Śląska, ale również z powodu atrakcyjnych szkół. Gdzie studiować i po co, czyli rozważania licealisty.
Konferencja

Dlaczego nasi rodacy tak z chęcią szukają pracy w kraju nad Renem?

Czy pamiętasz, iż u naszego zachodniego sąsiada mieszka 2 razy więcej ludzi niż w Polsce? Niesie to pewne korzyści wręcz dla mieszkańców naszego kraju, przykładowo wyjazdy do tropikalnych zakątków są w tamtym miejscu wiele mniej kosztowne niżeli w Polsce.
rynek w Gdańsku

Miasto Trzebnica to uzdrowiskowa aura, przeplatana wypoczynkowym klimatem miasta.

Miasto Trzebnica to miejsce ciszy i aktywnego relaksu, w pasie urokliwych Wzgórz Trzebnickich. Tutaj odszukają coś dla siebie zarówno pasjonaci duchowej odnowy, spokojnych miejsc i ciszy, jak i czynnego odpoczynku, bowiem pobliskie tereny miasta to idealne miejsca na wycieczki piesze, rajdy rowerowe. Trzebnica i jej okolice ma ogromny zasób gospodarczy, który dynamicznie się rozwija. Rozwój dotyczy wielu dziedzin i obszarów życia miejscowej społeczności – sztuki, sportu, gospodarki, kształcenia dzieci i młodzieży, bezpieczeństwa, infrastruktury drogowej, obszarów wiejskich, komunikacji i wielu innych. Trzebnica ma udokumentowane położenie uzdrowiskowe spełniające normy zdrowotne a także, wyróżniki medyczne powietrza.

Organizacja szkoleń w Trójmieście

Zaplanowanie spotkania biznesowego lub szkolenia jest dość trudnym, a do tego bardzo odpowiedzialnym zajęciem. Przygotowywaniem i planowaniem wydarzenia tego typu należy zająć się dużo wcześniej tak, by najdrobniejszeszczegóły zostały właściwie dopracowane. Jednym z najbardziej istotnych elementów, jakie trzeba przemyśleć, jest wybór lokalizacji. Mając wytyczone miasto lub obszar, gdzie ma odbyć się konferencja, trzeba wybrać takie miejsce, które będzie najbardziej odpowiednie. Różnego rodzaju wyszukiwarki internetowe miejsc na konferencje pozwolą na porównanie cen i dokonanie właściwego wyboru.
Pieniądze, Euro

Kto korzysta z usług komornika

Coraz popularniejsze miejsce kupowania różnych przedmiotów biurowych, maszyn, pojazdów, różnych działek, nieruchomości i wielu innych stanowią licytacje komornicze. Przeprowadza się je w całej Polsce. Ogłasza je komornik, który reprezentuje np. licytacje komornicze śląskie, ściślej mówiąc jest to np. komornik Rybnik i chce wystawić do licytacji przedmioty przejęte w wyniku niemożności spłaty długu.
prawo - książki

Zakładamy spółkę z.o.o.

Oto krótki artykuł, w którym w trzech krokach wyjaśnię, co należy zrobić, by ustanowić spółkę z.o.o.. Założenie spółki z o.o. to proces, który może zająć parę tygodni, lecz znacznie skróci się, jeśli opłacimy usługi kancelarii prawnych albo radcy prawnego.
Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk

Małe polskie miasteczka idealne na wakacje

Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk

Małe polskie miasteczka idealne na wakacje

O udanym urlopie marzymy przez cały rok. Więc należy nam się zasłużony odpoczynek. A czas urlopowy za pasem. Rozkładówki agencji turystycznych pełne są bajkowych obrazków zagranicznych kurortów. Zanim kolejny raz zdecydujemy się na urlop za granicą, pomyślmy o naszym kraju. Może nie trzeba wyruszać aż tak daleko, by zasłużenie odpocząć?